Noticias Web FGA .- Publicada a Circular do Cto. Galego de Milla e 1000 metros ruta categorías inferiores

 
 
Actualidade do Atletismo Galego
12/09/2014 . Publicada a Circular do Cto. Galego de Milla e 1000 metros ruta categorías inferiores

O Campionato Galego de Milla en ruta e o Cto. de 1000 metros en ruta de categorías inferiores terán lugar o sábado 27 de setembro en Marín. A organización deste campionato estase volcando para intentar reunir a unha gran cantidade de atletas galegos. No día de hoxe incorporouse á Circular 53-2014 o listado de premios económicos que a organización outorgará aos mellores atletas. Podes consultar as bases facendo click AQUI

 

 

Noticias Web FGA .- Firma do convenio entre a Federación e o Concello de Vigo

 
 
Actualidade do Atletismo Galego
Firma do convenio entre a Federación e o Concello de Vigo

Esta mañá desenvolveuse na dependencia da Alcaldia do  Concello de Vigo o acto da firma do convenio entre a Federacion Galega de Atletismo e o Concello de Vigo en relación  á xestión das pistas municipais de Balaidos. Ao mesmo asistiron o Alcalde de Vigo, Abel Caballero e o Presidente da FGA  Isidoro Hornillos que estiveron acompañados tanto por parte do Concelleiro de Deportes Manel  Fernández , como polo Delegado da FGA en Vigo Javier Alvarez Salgado.Coa firma do Convenio queda de manifesto cales son as responsabilidades do Concello de Vigo e a  propia FGA  en relación á xestión das pistas de  Atletismo  municipais, o cal redundase  nunha maior facilidade para os usuarios e permitirá que a FGA desenvolva as súas actividades con maior flexibilidade.

 

Circular RFEA Nº: 176/2014 .- MEJOR JUEZ DE ATLETISMO DEL AÑO

 
 
Circular RFEA Nº: 176/2014 .- MEJOR JUEZ DE ATLETISMO DEL AÑO

Circular RFEA Nº: 175/2014 .- MEJOR JUEZ NOVEL DE ATLETISMO

 
 
Circular RFEA Nº: 175/2014 .- MEJOR JUEZ NOVEL DE ATLETISMO

Circular FGA Nº: 53/2014 .- CAMPEONATO GALLEGO DE MILLA EN RUTA

 
 
Circular FGA Nº: 53/2014 .- CAMPEONATO GALLEGO DE MILLA EN RUTA
 

Circular RFEA Nº: 174/2014 .- FINAL CAMPEONATO DE ESPAÑA DE CLUBES JUNIOR 2014: Sede, Dorsales y Sorteo de Calles

 
 
Circular RFEA Nº: 174/2014 .- FINAL CAMPEONATO DE ESPAÑA DE CLUBES JUNIOR 2014: Sede, Dorsales y Sorteo de Calles

Circular RFEA Nº: 173/2014 .- FINAL CAMPEONATO DE ESPAÑA DE CLUBES CADETE 2014: Sede, Dorsales y Sorteo de Calles

 
 
Circular RFEA Nº: 173/2014 .- FINAL CAMPEONATO DE ESPAÑA DE CLUBES CADETE 2014: Sede, Dorsales y Sorteo de Calles
 

Circular RFEA Nº: 172/2014 .- CONCENTRACIÓN PRUEBAS COMBINADAS

 
 
Circular RFEA Nº: 172/2014 .- CONCENTRACIÓN PRUEBAS COMBINADAS

HISTORIA DEL CLUB A TRAVÉS DE ARTÍCULOS SALIDOS EN PRENSA (1987-2013)

RESULTADOS: MEMORIAL "NATALIA MARCO" (Alicante, 14.Dic.2013) // XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS-3ª XORNADA DA FASE LOCAL PROGRAMA "XOGADE" (San Xurxo-Ferrol, 21.Dic.2013 // I CARREIRA POPULAR DE SADA (Sada, 22.Dic.2013)

 
 

PRUEBA:

MEMORIAL “NATALIA MARCO” / CONTROL ABSOLUTO.

FECHA:

14-DICIEMBRE-2013

LUGAR:

ALICANTE.

PATRICIA ESTEBAN PRAT.

7 (FINAL)

1 (SEMIFINAL)

60 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

8”53 (+0.1)

8”39 (+0.2)

PATRICIA ESTEBAN PRAT.

5

200 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

27”53 (+0.5)

ver resultados


 

Resultados

PRUEBA:

XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS - 3ª XORNADA DA FASE LOCAL - PROGRAMA XOGADE.

FECHA:

21-DICIEMBRE-2013.

LUGAR:

SAN XURXO – FERROL (A CORUÑA).

JUDITH GARCÍA FÁBREGAS.

1

CADETE FEMENINO

CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.

1

INFANTIL MASCULINO

MARTÍN PAZOS OCAMPO.

1

BENJAMÍN MASCULINO

LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.

1

BENJAMÍN FEMENINO

ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.

2

INFANTIL MASCULINO

PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

2

INFANTIL FEMENINO

ANDRÉS PICALLO GARCÍA.

2

ALEVÍN MASCULINO

MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.

2

BENJAMÍN MASCULINO

LAURA RICO BOUZA.

2

BENJAMÍN FEMENINO

CARLOTA TELLA GRANDA.

3

CADETE FEMENINO

LUCÍA SICRE MASIDE.

3

INFANTIL FEMENINO

RAÚL GIL GUNDÍN.

3

BENJAMÍN MASCULINO

MARTÍNA DÍAZ SEDES.

3

BENJAMÍN FEMENINO

MARÍA COSTOYA MANEIROS.

4

CADETE FEMENINO

MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.

4

INFANTIL FEMENINO

MARTA REY CASTRO.

4

ALEVÍN FEMENINO

PAULA PÉREZ FÁBREGAS.

5

ALEVÍN FEMENINO

ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.

5

BENJAMÍN MASCULINO

IRENE BARREIRO LÓPEZ.

6

INFANTIL FEMENINO

NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

6

ALEVÍN FEMENINO

PAULA NIETO RUIZ.

6

BENJAMÍN FEMENINO

SILVIA DE DIEGO MILLARENGO.

6

CADETE FEMENINO

INÉS DOCE GONZÁLEZ.

7

CADETE FEMENINO

ADOLFO GARCÍA LÓPEZ.

7

INFANTIL MASCULINO

LUCÍA RIVADULLA ALONSO.

7

INFANTIL FEMENINO

IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.

8

CADETE FEMENINO

KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.

8

INFANTIL FEMENINO

HABTEMARIAM CANDAL JACOB.

8

BENJAMÍN MASCULINO

NATALIA VIGO RIVAS.

8

BENJAMÍN FEMENINO

MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.

9

INFANTIL MASCULINO

ICÍA GÓMEZ FOJO.

9

INFANTIL FEMENINO

LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.

9

ALEVÍN MASCULINO

PAULA SOTO RODRÍGUEZ.

9

ALEVÍN FEMENINO

NOA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ.

9

BENJAMÍN FEMENINO

JAVIER BLAS CERNADAS.

10

INFANTIL MASCULINO

MARÍA BLANCO MÉNDEZ.

10

ALEVÍN FEMENINO

CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.

10

BENJAMÍN MASCULINO

ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.

11

INFANTIL MASCULINO

ICÍA BARCIA COUTO.

11

ALEVÍN FEMENINO

SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.

11

BENJAMÍN FEMENINO

NICOLÁS GUZMÁN ARTABE.

12

CADETE MASCULINO

NURIA FERNÁNDEZ FONTICOBA.

12

INFANTIL FEMENINO

SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.

12

ALEVÍN FEMENINO

DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.

13

ALEVÍN MASCULINO

NADIA MARDARAZ NUÑEZ.

13

ALEVÍN FEMENINO

IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.

13

BENJAMÍN MASCULINO

AROA PERMUY BOUZA.

14

ALEVÍN FEMENINO

SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.

14

BENJAMÍN MASCULINO

IRENE FRAGUELA TRASTOY.

14

BENJAMÍN FEMENINO

DIEGO MONTES GONZÁLEZ.

15

INFANTIL MASCULINO

HANNA DURÁN BERGANTIÑOS.

15

ALEVÍN FEMENINO

LIDIA GARCÍA BLANCO.

16

ALEVÍN FEMENINO

IKER ROMERO LEIRA.

16

BENJAMÍN MASCULINO

ANXO GARCÍA GONZÁLEZ.

17

ALEVÍN MASCULINO

LAURA OROSA LÓPEZ.

17

ALEVÍN FEMENINO

LUCÍA MARTÍNEZ DOPICO

20

BENJAMÍN FEMENINO

XAIME GARCÍA GONZÁLEZ.

21

BENJAMÍN MASCULINO

LUNA LORENZO RÍO.

21

BENJAMÍN FEMENINO

ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.

22

BENJAMÍN FEMENINO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

4

5

4

ver resultados   ver fotos


 

Resultados

PRUEBA:

I CARREIRA POPULAR DE SADA – GRAN PREMIO DE NAVIDAD.

FECHA:

22-DICIEMBRE-2013

LUGAR:

SADA (A CORUÑA).

MARTINA DÍAZ SEDES.

2

BENJAMÍN FEMENINO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

-

1

-

ver resultados


 

 

 

Páginas

Suscribirse a Ría Ferrol Concepción Arenal RSS