RESULTADOS: PROGRAMA XOGADE – II FASE / BENXAMÍN EN PISTA AIRE LIBRE / Bastiagueiro-Oleiros (A Coruña), 14.Abr.2018

RESULTADOS

PRUEBA:

PROGRAMA XOGADE – II FASE / BENXAMÍN EN PISTA AIRE LIBRE.

FECHA:

14-ABRIL-2018

LUGAR:

BASTIAGUEIRO / OLEIROS (A CORUÑA).

 

ANXO PAZOS OCAMPO.

1

500 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

1’44”86

IRMA VEIGUELA TIZÓN.

1

ALTURA

BENJAMÍN FEMENINO

1m03cm

IRMA VEIGUELA TIZÓN.

2

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

1’42”20

BRUNO CASTRO PEREIRA.

IRENE GARCÍA MONTERO.

SARA TRIO BARROS.

IRMA VEIGUELA TIZÓN.

              

               2

 

RELEVOS 4x50

 

BENJAMÍN MASCULINO

 

36”40

ANTÓN GRANDAL DEL RIO.

2

ALTURA

BENJAMÍN MASCULINO

0m95cm

RODRIGO REY PERNAS.

2

PESO

BENJAMÍN MASCULINO

5m90cm

CARMEN GRANDAL ARDAO.

ANXO PAZOS OCAMPO.

RODRIGO REY PERNAS.

MARCOS PABLO SOUTO MUÑIZ.

              

               3

 

RELEVOS 4x50

 

BENJAMÍN FEMENINO

 

35”58

JULIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

5

PELOTA

BENJAMÍN FEMENINO

9m89cm

DANIELA CALVO PRADOS.

6

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

1’51”88

JULIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

6

1.000 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

4’43”21

BRUNO CASTRO PEREIRA.

6

LONGITUD

BENJAMÍN MASCULINO

2m72cm

SARA TRIO BARROS.

7

PELOTA

BENJAMÍN FEMENINO

9m20cm

CARLOTA FANDIÑO SANJUÁN.

8

PESO

BENJAMÍN FEMENINO

4m20cm

ANTÓN GRANDAL DEL RIO.

9

1.000 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

4’31”79

ANXO PAZOS OCAMPO.

9

LONGITUD

BENJAMÍN MASCULINO

2m58cm

SABELA MORALES MONDRAGÓN.

9

PESO

BENJAMÍN FEMENINO

3m97cm

DANIELA CALVO PRADOS.

9

PELOTA

BENJAMÍN FEMENINO

7m74cm

OLGA SÁNCHEZ ROMAR.

10

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

1’57”40

RODRIGO REY PERNAS.

10

1.000 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

4’42”77

IRENE GARCÍA MONTERO.

10

LONGITUD

BENJAMÍN FEMENINO

2m44cm

EDURNE LÓPEZ CORDERO.

10

PESO

BENJAMÍN FEMENINO

3m93cm

MARCOS PABLO SOUTO MUÑIZ.

14

PELOTA

BENJAMÍN MASCULINO

8m75cm

SARA TRIO BARROS.

15

50 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

9”38

CARLOTA FANDIÑO SANJUÁN.

15

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’00”35

TRISTÁN GONZÁLEZ VÁZQUEZ.

15

PELOTA

BENJAMÍN MASCULINO

8m66cm

CARMEN GRANDAL ARDAO.

17

LONGITUD

BENJAMÍN FEMENINO

2m23cm

BILLY DELGADO DÍAZ.

18

50 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

9”35

MARIO FERNÁNDEZ RÁFALES.

19

LONGITUD

BENJAMÍN MASCULINO

2m27cm

BILLY DELGADO DÍAZ.

19

PELOTA

BENJAMÍN MASCULINO

7m40cm

BRUNO CASTRO PEREIRA.

22

500 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

2’03”50

EDURNE LÓPEZ CORDERO.

23

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’06”62

MARCOS PABLO SOUTO MUÑIZ.

25

50 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

9”67

SABELA MORALES MONDRAGÓN.

28

50 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

10”05

ICÍA FRAGUELA TRASTOY.

28

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’09”93

OLGA SÁNCHEZ ROMAR.

31

LONGITUD

BENJAMÍN FEMENINO

1m81cm

IRENE GARCÍA MONTERO.

32

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’16”81

LOLA VIGO GONZÁLEZ.

38

LONGITUD

BENJAMÍN FEMENINO

1m56cm

ICÍA FRAGUELA TRASTOY.

39

LONGITUD

BENJAMÍN FEMENINO

1m49cm

TRISTÁN GONZÁLEZ VÁZQUEZ.

47

50 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

10”52

Resultados