Resultados

RESULTADOS:CTO. GALEGO DE MILLA E 1 KM. EN RUTA (Marín,27.Sep.2014) / VIII CARREIRA POPULAR CONCELLO DE BOIMORTO (Boimorto,27.Sep.2014) / CTO. GALEGO DE 10 KM. EN RUTA (Riveira,28.Sep.2014) / I MEDIA MARATÓN DE FERROL-LA DEPARTAMENTAL (Ferrol,28.Sep.2014)

 

PRUEBA:

CAMPIONATO GALEGO DE MILLA E 1 KM. EN RUTA – MILLA URBANA DE MARÍN.

FECHA:

27-SEPTIEMBRE-2014

LUGAR:

MARÍN (PONTEVEDRA).

LETICIA FERNÁNDEZ BARBOSA.

1

PROMESA FEMENINO

JOSÉ MANUEL INSUA RODRÍGUEZ.

2

VETERANO MASCULINO (M-55)

LETICIA FERNÁNDEZ BARBOSA.

2

ABSOLUTA FEMENINO

ERO DOCE GONZÁLEZ.

3

JÚNIOR MASCULINO

ERO DOCE GONZÁLEZ.

11

ABSOLUTA MASCULINO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

1

2

1

ver resultados


 

Resultados

PRUEBA:

VIII CARREIRA PEDESTRE POPULAR CONCELLO DE BOIMORTO.

FECHA:

27-SEPTIEMBRE-2014

LUGAR:

BOIMORTO (A CORUÑA).

RAQUEL SUÁREZ PEDROSA.

2

ABSOLUTA FEMENINO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

-

1

-

ver resultados


 

 

Resultados

PRUEBA:

CAMPIONATO GALEGO DE 10 KM. EN RUTA.

FECHA:

28-SEPTIEMBRE-2014

LUGAR:

RIVEIRA (A CORUÑA).

RAQUEL SUÁREZ PEDROSA.

1

ABSOLUTA FEMENINO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

1

-

-

ver resultados


 

 

Resultados

PRUEBA:

I MEDIA MARATÓN DE FERROL – LA DEPARTAMENTAL.

FECHA:

28-SEPTIEMBRE-2014

LUGAR:

FERROL (A CORUÑA).

JOSÉ MANUEL TEIJEIRO IGLESIAS.

2

SÉNIOR MASCULINO

JOSÉ LÓPEZ ANEIROS.

10

VETERANO MASCULINO (B)

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

-

1

-

ver resultados


 

 

 

RESULTADOS: I MEDIA MARATÓN DE FERROL LA DEPARTAMENTAL (Ferrol, 28.Sep.2014)

 
 
I MEDIA MARATÓN DE FERROL LA DEPARTAMENTAL
Fecha:   Domingo, 28 de Septiembre de 2014
Lugar:   Ferrol
 
ver resultados

 

RESULTADOS: III MILLA URBANA CONCELLO DE VALDOVIÑO (Valdoviño, 21.Sep.2014)

 
III MILLA URBANA CONCELLO DE VALDOVIÑO
Fecha:   Domingo, 21 de Septiembre de 2014
Lugar:   Valdoviño
 
ver resultados

RESULTADOS: XXVIII MILLA URBANA DE O BARCO (O Barco, 14.Sep.2014)

 
XXVIII MILLA URBANA DE O BARCO
Fecha:   Domingo, 14 de Septiembre de 2014
Lugar:   O Barco (Ourense)
 
ver resultados

RESULTADOS: 5º CONTROL EN PISTA CUBIERTA DELEGACIÓN DE ATLETISMO DE VALENCIA (Valencia,29.Dic.2013) // IX CARRERA POPULAR DE FIN DE AÑO MUGARDOS-ARES-MUGARDOS (Mugardos,29.Dic.2013)

 
 
PRUEBA:
5º CONTROL EN PISTA CUBIERTA DELEGACIÓN DE ATLETISMO DE VALENCIA.
FECHA:
29-DICIEMBRE-2013
LUGAR:
VALENCIA.
PATRICIA ESTEBAN PRAT.
2
60 M.V.
ABSOLUTA FEMENINO
9”47
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
-
1
-
ver resultados
 
 
PRUEBA:
IX CARRERA POPULAR DE FIN DE AÑO / MUGARDOS-ARES-MUGARDOS.
FECHA:
29-DICIEMBRE-2013
LUGAR:
MUGARDOS (A CORUÑA).
JOSÉ MANUEL TEIJEIRO IGLESIAS.
8
ABSOLUTA MASCULINO
NICOLÁS MANUEL SEDES DOCE.
26
ABSOLUTA MASCULINO
ROBERTO GONZÁLEZ BARGAS.
31
ABSOLUTA MASCULINO
JOSÉ ANTONIO DOCE LUACES.
46
ABSOLUTA MASCULINO
SERGIO GONZÁLEZ SALUTREGUI.
49
ABSOLUTA MASCULINO
JOSÉ GONZÁLEZ BAÑOBRE.
55
ABSOLUTA MASCULINO
CARLOS LEONARDO GARCÍA.
159
ABSOLUTA MASCULINO
JOSÉ LÓPEZ ANEIROS.
184
ABSOLUTA MASCULINO
ver resultados

 

RESULTADOS: II CONTROL CAEP EN PISTA CUBIERTA (Soria,19.Dic.2013) // XIV CARREIRA POPULAR DE PONTECESURES (Pontecesures,28.Dic.2013) // 1ª JORNADA SERIE MUNICIPAL DE INVIERNO (Vigo,29.Dic.2013)

 
 
 
PRUEBA:
II CONTROL CAEP EN PISTA CUBIERTA.
FECHA:
19-DICIEMBRE-2013
LUGAR:
SORIA.
JUDIT SANJUÁN RICO.
4
PÉRTIGA
ABSOLUTA FEMENINO
3m20cm
ver resultados
 
 
PRUEBA:
XIV CARREIRA POPULAR DE PONTECESURES.
FECHA:
28-DICIEMBRE-2013
LUGAR:
PONTECESURES (PONTEVEDRA).
SAMANTHA MULLONI MARTÍNEZ.
3
SÉNIOR FEMENINO.
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
-
-
1
ver resultados
 
 
PRUEBA:
1ª JORNADA SERIE MUNICIPAL DE INVIERNO.
FECHA:
29-DICIEMBRE-2013
LUGAR:
VIGO (PONTEVEDRA).
ERO DOCE GONZÁLEZ.
6
800 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
2’06”22
LUCÍA FERREIRO LIÑARES
7
ALTURA.
ABSOLUTA FEMENINO
1m30cm
LUCÍA FERREIRO LIÑARES
8
LONGITUD
ABSOLUTA FEMENINO
4m39cm (-1.3)
ver resultados
 

RESULTADOS: III CARREIRA NOCTURNA "CORRE POR FERROL"- "II MEMORIAL LOLETE" (Ferrol, 13.Sep.2014)

 
 
RESULTADOS: III CARREIRA NOCTURNA "CORRE POR FERROL" - " II MEMORIAL LOLETE" 
Fecha:   Sábado, 13 de Septiembre de 2014
Lugar:   Ferrol
Organizador:   Club de Atletismo "Castro de Lobadiz"
 
ver resultados

RESULTADOS: MEMORIAL "NATALIA MARCO" (Alicante, 14.Dic.2013) // XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS-3ª XORNADA DA FASE LOCAL PROGRAMA "XOGADE" (San Xurxo-Ferrol, 21.Dic.2013 // I CARREIRA POPULAR DE SADA (Sada, 22.Dic.2013)

 
 

PRUEBA:

MEMORIAL “NATALIA MARCO” / CONTROL ABSOLUTO.

FECHA:

14-DICIEMBRE-2013

LUGAR:

ALICANTE.

PATRICIA ESTEBAN PRAT.

7 (FINAL)

1 (SEMIFINAL)

60 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

8”53 (+0.1)

8”39 (+0.2)

PATRICIA ESTEBAN PRAT.

5

200 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

27”53 (+0.5)

ver resultados


 

Resultados

PRUEBA:

XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS - 3ª XORNADA DA FASE LOCAL - PROGRAMA XOGADE.

FECHA:

21-DICIEMBRE-2013.

LUGAR:

SAN XURXO – FERROL (A CORUÑA).

JUDITH GARCÍA FÁBREGAS.

1

CADETE FEMENINO

CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.

1

INFANTIL MASCULINO

MARTÍN PAZOS OCAMPO.

1

BENJAMÍN MASCULINO

LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.

1

BENJAMÍN FEMENINO

ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.

2

INFANTIL MASCULINO

PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

2

INFANTIL FEMENINO

ANDRÉS PICALLO GARCÍA.

2

ALEVÍN MASCULINO

MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.

2

BENJAMÍN MASCULINO

LAURA RICO BOUZA.

2

BENJAMÍN FEMENINO

CARLOTA TELLA GRANDA.

3

CADETE FEMENINO

LUCÍA SICRE MASIDE.

3

INFANTIL FEMENINO

RAÚL GIL GUNDÍN.

3

BENJAMÍN MASCULINO

MARTÍNA DÍAZ SEDES.

3

BENJAMÍN FEMENINO

MARÍA COSTOYA MANEIROS.

4

CADETE FEMENINO

MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.

4

INFANTIL FEMENINO

MARTA REY CASTRO.

4

ALEVÍN FEMENINO

PAULA PÉREZ FÁBREGAS.

5

ALEVÍN FEMENINO

ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.

5

BENJAMÍN MASCULINO

IRENE BARREIRO LÓPEZ.

6

INFANTIL FEMENINO

NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

6

ALEVÍN FEMENINO

PAULA NIETO RUIZ.

6

BENJAMÍN FEMENINO

SILVIA DE DIEGO MILLARENGO.

6

CADETE FEMENINO

INÉS DOCE GONZÁLEZ.

7

CADETE FEMENINO

ADOLFO GARCÍA LÓPEZ.

7

INFANTIL MASCULINO

LUCÍA RIVADULLA ALONSO.

7

INFANTIL FEMENINO

IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.

8

CADETE FEMENINO

KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.

8

INFANTIL FEMENINO

HABTEMARIAM CANDAL JACOB.

8

BENJAMÍN MASCULINO

NATALIA VIGO RIVAS.

8

BENJAMÍN FEMENINO

MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.

9

INFANTIL MASCULINO

ICÍA GÓMEZ FOJO.

9

INFANTIL FEMENINO

LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.

9

ALEVÍN MASCULINO

PAULA SOTO RODRÍGUEZ.

9

ALEVÍN FEMENINO

NOA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ.

9

BENJAMÍN FEMENINO

JAVIER BLAS CERNADAS.

10

INFANTIL MASCULINO

MARÍA BLANCO MÉNDEZ.

10

ALEVÍN FEMENINO

CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.

10

BENJAMÍN MASCULINO

ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.

11

INFANTIL MASCULINO

ICÍA BARCIA COUTO.

11

ALEVÍN FEMENINO

SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.

11

BENJAMÍN FEMENINO

NICOLÁS GUZMÁN ARTABE.

12

CADETE MASCULINO

NURIA FERNÁNDEZ FONTICOBA.

12

INFANTIL FEMENINO

SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.

12

ALEVÍN FEMENINO

DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.

13

ALEVÍN MASCULINO

NADIA MARDARAZ NUÑEZ.

13

ALEVÍN FEMENINO

IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.

13

BENJAMÍN MASCULINO

AROA PERMUY BOUZA.

14

ALEVÍN FEMENINO

SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.

14

BENJAMÍN MASCULINO

IRENE FRAGUELA TRASTOY.

14

BENJAMÍN FEMENINO

DIEGO MONTES GONZÁLEZ.

15

INFANTIL MASCULINO

HANNA DURÁN BERGANTIÑOS.

15

ALEVÍN FEMENINO

LIDIA GARCÍA BLANCO.

16

ALEVÍN FEMENINO

IKER ROMERO LEIRA.

16

BENJAMÍN MASCULINO

ANXO GARCÍA GONZÁLEZ.

17

ALEVÍN MASCULINO

LAURA OROSA LÓPEZ.

17

ALEVÍN FEMENINO

LUCÍA MARTÍNEZ DOPICO

20

BENJAMÍN FEMENINO

XAIME GARCÍA GONZÁLEZ.

21

BENJAMÍN MASCULINO

LUNA LORENZO RÍO.

21

BENJAMÍN FEMENINO

ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.

22

BENJAMÍN FEMENINO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

4

5

4

ver resultados   ver fotos


 

Resultados

PRUEBA:

I CARREIRA POPULAR DE SADA – GRAN PREMIO DE NAVIDAD.

FECHA:

22-DICIEMBRE-2013

LUGAR:

SADA (A CORUÑA).

MARTINA DÍAZ SEDES.

2

BENJAMÍN FEMENINO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

-

1

-

ver resultados


 

 

 

RESULTADOS: CAMPIONATO GALEGO DE MARCHA EN PISTA-1ª XORNADA IV CIRCUITO GALEGO DE MARCHA "JOSEFINA ROMERO" (Riveira, 1.Dic.2013) // II CROSS DE A MALATA (Ferrol, 6.Dic.2013)

 
 
PRUEBA:
CAMPIONATO GALEGO DE MARCHA EN PISTA – 1ª XORNADA IV CIRCUITO GALEGO DE MARCHA “JOSEFINA ROMERO”.
FECHA:
01-DICIEMBRE-2013
LUGAR:
RIVEIRA (A CORUÑA).
SAMANTHA MULLONI MARTÍNEZ.
2
5 KM. MARCHA.
SÉNIOR FEMENINO
25’21”26
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
-
1
-
ver resultados
 
 

PRUEBA:

II CROSS DE A MALATA.

FECHA:

06-DICIEMBRE-2013.

LUGAR:

FERROL (A CORUÑA).

NOEL SOTO MÉNDEZ.

1

JUVENIL MASCULINO

JUDITH GARCÍA FÁBREGAS.

1

CADETE FEMENINO

ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.

1

INFANTIL MASCULINO

RAÚL GIL GUNDÍN.

1

BENJAMÍN MASCULINO

LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.

1

BENJAMÍN FEMENINO

DIEGO VIGO LEAL.

2

JUVENIL MASCULINO

CARLOTA TELLA GRANDA.

2

CADETE FEMENINO

ANDREA ARES ROMERO.

2

INFANTIL FEMENINO

MARTA REY CASTRO.

2

ALEVÍN FEMENINO

MARTÍN PAZOS OCAMPO.

2

BENJAMÍN MASCULINO

LAURA RICO BOUZA.

2

BENJAMÍN FEMENINO

ALICIA PAZ FRAGA.

3

JUVENIL FEMENINO

ALDO REY GÓMEZ.

3

INFANTIL MASCULINO

PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

3

INFANTIL FEMENINO

LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.

3

ALEVÍN MASCULINO

PAULA SOTO RODRÍGUEZ.

3

ALEVÍN FEMENINO

MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.

3

BENJAMÍN MASCULINO

PAULA NIETO RUIZ.

3

BENJAMÍN FEMENINO

MARÍA COSTOYA MANEIROS.

4

CADETE FEMENINO

JAVIER BLAS CERNADAS.

4

INFANTIL MASCULINO

MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.

4

INFANTIL FEMENINO

ICÍA BARCIA COUTO.

4

ALEVÍN FEMENINO

MARINA PAJÓN AREA.

4

BENJAMÍN FEMENINO

IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.

5

CADETE FEMENINO

CLARA DÍAZ PRIMOY.

5

INFANTIL FEMENINO

ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.

5

BENJAMÍN MASCULINO

MARTINA DÍAZ SEDES.

5

BENJAMÍN FEMENINO

SILVIA DE DIEGO MILLARENGO.

6

CADETE FEMENINO

IRENE BARREIRO LÓPEZ.

6

INFANTIL FEMENINO

MARÍA BLANCO MÉNDEZ.

6

ALEVÍN FEMENINO

MARTÍN HOYOS TRABA.

6

BENJAMÍN MASCULINO

ALICIA BARREIRO LÓPEZ.

6

BENJAMÍN FEMENINO

MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.

7

INFANTIL MASCULINO

LUCÍA RIVADULLA ALONSO.

7

INFANTIL FEMENINO

HABTEMARIAM CANDAL JACOB.

7

BENJAMÍN MASCULINO

ALBA VEIGA GARCÍA.

7

BENJAMÍN FEMENINO

NADIA MARDARAZ NUÑEZ.

8

ALEVÍN FEMENINO

NATALIA VIGO RIVAS.

8

BENJAMÍN FEMENINO

NICOLÁS GUZMÁN ARTABE.

9

CADETE MASCULINO

INÉS DOCE GONZÁLEZ.

9

CADETE FEMENINO

PAULA PÉREZ FÁBREGAS.

9

ALEVÍN FEMENINO

LUCAS REY LORENZO.

9

BENJAMÍN MASCULINO

SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.

9

BENJAMÍN FEMENINO

ÁNGELA RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ.

10

CADETE FEMENINO

ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.

10

INFANTIL MASCULINO

PABLO PAJÓN AREA.

10

ALEVÍN MASCULINO

CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.

10

BENJAMÍN MASCULINO

IRENE FRAGUELA TRASTOY.

10

BENJAMÍN FEMENINO

ICÍA GÓMEZ FOJO.

11

INFANTIL FEMENINO

DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.

11

ALEVÍN MASCULINO

SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.

11

ALEVÍN FEMENINO

IKER ROMERO LEIRA.

11

BENJAMÍN MASCULINO

LUNA LORENZO RÍO.

11

BENJAMÍN FEMENINO

ERNESTO FERNÁNDEZ ARMADA.

12

INFANTIL MASCULINO

ZELTIA CONESA HERMIDA.

12

INFANTIL FEMENINO

AROA PERMUY BOUZA.

12

ALEVÍN FEMENINO

SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.

12

BENJAMÍN MASCULINO

LUCÍA MARTÍNEZ DOPICO.

12

BENJAMÍN FEMENINO

ALFONSO CREUS DÍAZ.

13

ALEVÍN MASCULINO

HANNA DURÁN BERGANTIÑOS.

13

ALEVÍN FEMENINO

IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.

13

BENJAMÍN MASCULINO

ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.

13

BENJAMÍN FEMENINO

ANXO GARCÍA GONZÁLEZ.

14

ALEVÍN MASCULINO

DIEGO MONTES GONZÁLEZ.

15

INFANTIL MASCULINO

LAURA OROSA LÓPEZ.

15

ALEVÍN FEMENINO

XAIME GARCÍA GONZÁLEZ.

15

BENJAMÍN MASCULINO

BERTA TARAFA RODRÍGUEZ.

18

ALEVÍN FEMENINO

AINHOA COBELO DOMINGO.

20

ALEVÍN FEMENINO

ESCUELAS

NOEL RODRÍGUEZ CRESPO.

1

BIBERÓN MASCULINO

MANUELA LÓPEZ FRAGUELA.

3

BIBERÓN FEMENINO

ALEJANDRA VÁZQUEZ CARRACEDO.

4

BIBERÓN FEMENINO

RODRIGO TORRES LÓPEZ.

6

BIBERÓN MASCULINO

MIGUEL MONTAOS EIROA.

7

BIBERÓN MASCULINO

SAMUEL VÁZQUEZ MAIZTEGUI.

8

BIBERÓN MASCULINO

ERIK PIÑEIRO MENDES.

9

BIBERÓN MASCULINO

ARIANNA VICTORIA MUÑOZ MÚJICA.

9

BIBERÓN FEMENINO

DIEGO GONZÁLEZ PERNAS.

11

BIBERÓN MASCULINO

DARÍO PAZ GÓMEZ.

16

BIBERÓN MASCULINO

LUCAS RODRÍGUEZ CRESPO.

---

PREBIBERÓN MASCULINO

TOMÁS FERNÁNDEZ PRIETO.

---

PREBIBERÓN MASCULINO

PABLO GARCÍA MARTÍNEZ.

---

PREBIBERÓN MASCULINO

PABLO HINOJO GARCÍA.

---

PREBIBERÓN MASCULINO

IVÁN RODRÍGUEZ MARTÍNEZ.

---

PREBIBERÓN MASCULINO

ADRIÁN GARCÍA ROCA.

---

PREBIBERÓN MASCULINO

MANUEL SEDES MONTERO.

---

PREBIBERÓN MASCULINO

JAVIER OLIVEIRA DÍAZ.

---

PREBIBERÓN MASCULINO

DAVID RODRÍGUEZ MARTÍNEZ.

---

PREBIBERÓN MASCULINO

CARLOTA VEIGA GARCÍA.

---

PREBIBERÓN FEMENINO

ANA COUTO ALONSO.

---

PREBIBERÓN FEMENINO

MARTINA GIL GUNDÍN.

---

PREBIBERÓN FEMENINO

IRENE GARCÍA MONTERO.

---

PREBIBERÓN FEMENINO

ICÍA FRAGUELA TRASTOY.

---

PREBIBERÓN FEMENINO

PAULA FERNÁNDEZ GONZÁLEZ.

---

PREBIBERÓN FEMENINO

IRMA VEIGUELA TIZÓN.

---

PREBIBERÓN FEMENINO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

5

6

7

ver resultados   ver fotos


 

 

RESULTADOS: CONTROL FEDERADO DE MENORES EN PISTA (Ferrol, 30.Nov.2013) // XXVIII MEMORIAL ADOLFO ROS-VOLTA A RÍA (Fene, 1.Dic.2013) // XXVIII MEMORIAL ADOLFO ROS-CATEGORÍAS MENORES (Fene, 1.Dic.2013)

 
 

PRUEBA:

CONTROL FEDERADO DE MENORES EN PISTA.

FECHA:

30-NOVIEMBRE-2013

LUGAR:

FERROL (A CORUÑA).

ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.

1

60 M.L.

INFANTIL MASCULINO

8”80

PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

1

60 M.L.

INFANTIL FEMENINO

8”85

INÉS MIGNOT TEIJEIRO.

1

500 M.L.

INFANTIL FEMENINO

1’32”29

ADOLFO GARCÍA LÓPEZ.

1

1.000 M.L.

INFANTIL MASCULINO

3’44”17

CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.

1

60 M.V.

INFANTIL MASCULINO

11”91

PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

1

60 M.V.

INFANTIL FEMENINO

11”55

ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.

1

ALTURA.

INFANTIL MASCULINO

1m32cm

CARMEN RUVIRA RODRÍGUEZ.

1

ALTURA.

INFANTIL FEMENINO

1m20cm

RAUL LARANJEIRA VARELA.

1

PÉRTIGA.

INFANTIL MASCULINO

1m80cm

ICÍA GÓMEZ FOJO.

1

PÉRTIGA.

INFANTIL FEMENINO

1m60cm

ZELTIA CONESA HERMIDA.

1

LONGITUD.

INFANTIL FEMENINO

3m77cm

CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.

1

TRIPLE.

INFANTIL MASCULINO

8m92cm

CARMEN RUVIRA RODRÍGUEZ.

1

TRIPLE.

INFANTIL FEMENINO

8m67cm

CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.

1

PESO.

INFANTIL MASCULINO

6m65cm

LAURA MÉNDEZ BOUZA.

1

PESO

INFANTIL FEMENINO

6m23cm

LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.

1

60 M.L.

ALEVÍN MASCULINO

10”21

NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

1

500 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

1’45”53

ANDRÉS PICALLO GARCÍA.

1

1.000 M.L.

ALEVÍN MASCULINO

3’40”04

MARTA REY CASTRO.

1

1.000 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

3’57”43

PAULA SOTO RODRÍGUEZ.

1

ALTURA

ALEVÍN FEMENINO

0m96cm

ANDRÉS PICALLO GARCÍA.

1

LONGITUD.

ALEVÍN MASCULINO

3m09cm

BERTA TARAFA RODRÍGUEZ.

1

PESO.

ALEVÍN FEMENINO

3m87cm

MARTÍN PAZOS OCAMPO.

1

50 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

8”42

MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.

1

500 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

1’44”42

MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.

1

ALTURA.

BENJAMÍN MASCULINO

0m92cm

MARTINA DÍAZ SEDES.

1

ALTURA.

BENJAMÍN FEMENINO

0m92cm

MARTÍN PAZOS OCAMPO.

1

LONGITUD.

BENJAMÍN MASCULINO

3m02cm

NATALIA VIGO RIVAS.

1

LONGITUD.

BENJAMÍN FEMENINO

2m04cm

LAURA RICO BOUZA.

1

PESO.

BENJAMÍN FEMENINO

4m70cm

RAUL LARANJEIRA VARELA.

2

60 M.L.

INFANTIL MASCULINO

8”91

LUCÍA SICRE MASIDE.

2

60 M.L.

INFANTIL FEMENINO

9”12

ALDO REY GÓMEZ.

2

500 M.L.

INFANTIL MASCULINO

1’33”68

DEISY PÉREZ ABREU.

2

500 M.L.

INFANTIL FEMENINO

1’35”62

MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.

2

1.000 M.L.

INFANTIL MASCULINO

3’50”52

ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.

2

60 M.V.

INFANTIL MASCULINO

12”21

ZELTIA CONESA HERMIDA.

2

60 M.V.

INFANTIL FEMENINO

12”16

ALDO REY GÓMEZ.

2

ALTURA.

INFANTIL MASCULINO

1m20cm

ANDREA ARES ROMERO.

2

ALTURA.

INFANTIL FEMENINO

1m11cm

JAVIER BLAS CERNADAS.

2

LONGITUD.

INFANTIL MASCULINO

3m83cm

RAUL LARANJEIRA VARELA.

2

TRIPLE.

INFANTIL MASCULINO

8m64cm

PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

2

TRIPLE.

INFANTIL FEMENINO

8m50cm

ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.

2

PESO.

INFANTIL MASCULINO

5m84cm

MARTA REY CASTRO.

2

60 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

10”24

NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

2

60 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

10”24

PABLO PAJÓN AREA.

2

500 M.L.

ALEVÍN MASCULINO

1’50”27

LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.

2

1.000 M.L.

ALEVÍN MASCULINO

3’56”72

MARÍA BLANCO MÉNDEZ.

2

1.000 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

3’58”77

SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.

2

ALTURA

ALEVÍN FEMENINO

0m93cm

PABLO PAJÓN AREA.

2

PESO.

ALEVÍN MASCULINO

5m19cm

NADIA MARDARAZ NUÑEZ.

2

PESO.

ALEVÍN FEMENINO

3m54cm

RAUL GIL GUNDÍN.

2

500 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

1’49”27

MARINA PAJÓN AREA.

2

1.000 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

4’46”35

LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.

2

ALTURA.

BENJAMÍN FEMENINO

0m83cm

RAUL GIL GUNDÍN.

2

LONGITUD.

BENJAMÍN MASCULINO

2m85cm

ALICIA BARREIRO LÓPEZ.

2

LONGITUD.

BENJAMÍN FEMENINO

1m89cm

IKER ROMERO LEIRA.

2

PESO.

BENJAMÍN MASCULINO

3m78cm

MARINA PAJÓN AREA.

2

PESO.

BENJAMÍN FEMENINO

3m56cm

ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.

3

60 M.L.

INFANTIL MASCULINO

9”06

LUCÍA SICRE MASIDE.

3

500 M.L.

INFANTIL FEMENINO

1’38”04

LAURA CANDAL MARCOS.

3

1.000 M.L.

INFANTIL FEMENINO

3’50”97

ANDREA ARES ROMERO.

3

60 M.V.

INFANTIL FEMENINO

12”79

ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.

3

ALTURA.

INFANTIL MASCULINO

1m20cm

LUCÍA RIVADULLA ALONSO.

3

ALTURA.

INFANTIL FEMENINO

1m11cm

MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.

3

LONGITUD.

INFANTIL MASCULINO

2m98cm

IRENE BARREIRO LÓPEZ.

3

LONGITUD.

INFANTIL FEMENINO

3m30cm

ADOLFO GARCÍA LÓPEZ.

3

TRIPLE.

INFANTIL MASCULINO

8m24cm

ANDREA ARES ROMERO.

3

TRIPLE.

INFANTIL FEMENINO

7m89cm

ERNESTO FERNÁNDEZ ARMADA.

3

PESO.

INFANTIL MASCULINO

5m09cm

ANXO GARCÍA GONZÁLEZ.

3

60 M.L.

ALEVÍN MASCULINO

11”28

MARTA PORCEL CEBREIRO.

3

LONGITUD.

ALEVÍN FEMENINO

2m73cm

CANDELA ESTÉVEZ PRADA.

3

PESO.

ALEVÍN FEMENINO

3m20cm

IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.

3

50 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

9”65

LAURA RICO BOUZA.

3

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

1’57”45

IKER ROMERO LEIRA.

3

1.000 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

4’56”47

IRENE FRAGUELA TRASTOY.

3

1.000 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

5’07”19

SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.

3

LONGITUD.

BENJAMÍN FEMENINO

1m77cm

XAIME GARCÍA GONZÁLEZ.

3

PESO.

BENJAMÍN MASCULINO

2m73cm

ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.

3

PESO.

BENJAMÍN FEMENINO

3m15cm

CARMEN RUVIRA RODRÍGUEZ.

4

60 M.L.

INFANTIL FEMENINO

9”18

JAVIER BLAS CERNADAS.

4

500 M.L.

INFANTIL MASCULINO

1’35”58

LUCÍA RIVADULLA ALONSO.

4

500 M.L.

INFANTIL FEMENINO

1’42”25

IRENE BARREIRO LÓPEZ.

4

1.000 M.L.

INFANTIL FEMENINO

3’51”97

CLARA DÍAZ PRIMOY.

4

LONGITUD.

INFANTIL FEMENINO

3m15cm

DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.

4

60 M.L.

ALEVÍN MASCULINO

11”37

PAULA SOTO RODRÍGUEZ.

4

1.000 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

4’07”27

RAQUEL REGUEIRO SÁNCHEZ.

4

ALTURA

ALEVÍN FEMENINO

0m93cm

MARÍA BLANCO MÉNDEZ.

4

LONGITUD.

ALEVÍN FEMENINO

2m53cm

ANXO GARCÍA GONZÁLEZ.

4

PESO.

ALEVÍN MASCULINO

4m31cm

ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.

4

50 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

9”76

NATALIA VIGO RIVAS.

4

50 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

9”37

ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.

4

500 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

1’57”04

LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.

4

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’00”64

IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.

4

1.000 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

4’58”15

HABTE MARIAM CANDAL JACOBO.

4

LONGITUD.

BENJAMÍN MASCULINO

2m63cm

PAULA NIETO RUIZ.

4

LONGITUD.

BENJAMÍN FEMENINO

1m60cm

LUCÍA MARTÍNEZ DOPICO.

4

PESO.

BENJAMÍN FEMENINO

2m24cm

ALFONSO CREUS DÍAZ.

5

60 M.L.

ALEVÍN MASCULINO

11”77

DEISY PÉREZ ABREU.

5

60 M.L.

INFANTIL FEMENINO

9”22

IRIS PÉREZ MARTÍNEZ.

5

LONGITUD.

INFANTIL FEMENINO

3m12cm

AROA PERMUY BOUZA.

5

60 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

10”42

DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.

5

500 M.L.

ALEVÍN MASCULINO

2’02”55

SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.

5

500 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

1’54”46

ICÍA BARCIA COUTO.

5

1.000 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

4’20”70

ICÍA BARCIA COUTO.

5

ALTURA

ALEVÍN FEMENINO

0m93cm

LAURA OROSA LÓPEZ.

5

LONGITUD.

ALEVÍN FEMENINO

2m42cm

LUCÍA MARTÍNEZ DOPICO.

5

50 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

10”29

HABTE MARIAM CANDAL JACOB.

5

500 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

1’57”71

PAULA NIETO RUIZ.

5

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’01”97

ALEJANDRO FERNÁNDEZ MARTÍNEZ.

5

1.000 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

4’58”22

ALDO REY GÓMEZ.

6

60 M.L.

INFANTIL MASCULINO

9”36

ERNESTO FERNÁNDEZ ARMADA.

6

500 M.L.

INFANTIL MASCULINO

1’51”16

MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.

6

500 M.L.

INFANTIL FEMENINO

1’45”46

CLARA DÍAZ PRIMOY.

6

1.000 M.L.

INFANTIL FEMENINO

4’07”74

LAURA CANDAL MARCOS.

6

LONGITUD.

INFANTIL FEMENINO

3m01cm

CHLOÉ MIGNOT TEIJEIRO.

6

60 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

10”47

NADIA MARDARAZ NUÑEZ.

6

500 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

1’55”31

CHLOÉ MIGNOT TEIJEIRO.

6

1.000 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

4’27”89

ALEJANDRO FERNÁNDEZ MARTÍNEZ.

6

50 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

10”53

IRENE FRAGUELA TRASTOY.

6

50 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

11”03

CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.

6

500 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

2’04”05

MARTINA DÍAZ SEDES.

6

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’04”92

SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.

6

1.000 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

4’58”97

CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.

6

LONGITUD.

BENJAMÍN MASCULINO

2m14cm

ERNESTO FERNÁNDEZ ARMADA.

7

60 M.L.

INFANTIL MASCULINO

9”43

ICÍA GÓMEZ FOJO.

7

60 M.L.

INFANTIL FEMENINO

9”38

DIEGO MONTES GONZÁLEZ.

7

500 M.L.

INFANTIL MASCULINO

2’06”54

KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.

7

1.000 M.L.

INFANTIL FEMENINO

4’08”07

LAURA OROSA LÓPEZ.

7

60 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

10”50

ALFONSO CREUS DÍAZ.

7

500 M.L.

ALEVÍN MASCULINO

2’11”56

SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.

7

50 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

10”74

XAIME GARCÍA GONZÁLEZ.

7

500 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

2’24”45

ALICIA BARREIRO LÓPEZ.

7

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’09”60

NOA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ.

7

LONGITUD.

BENJAMÍN FEMENINO

1m53cm

AROA PERMUY BOUZA.

8

500 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

1’59”74

NOA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ.

8

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’11”57

DIEGO MONTES GONZÁLEZ.

9

60 M.L.

INFANTIL MASCULINO

11”37

MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.

9

60 M.L.

INFANTIL FEMENINO

9”58

HANNA DURÁN BERGANIÑOS.

9

500 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

2’02”59

INÉS MIGNOT TEIJEIRO.

10

60 M.L.

INFANTIL FEMENINO

9”63

KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.

10

LONGITUD.

INFANTIL FEMENINO

2m57cm

HANNA DURÁN BERGANTIÑOS.

10

60 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

11”44

MARTA PORCEL CEBREIRO.

10

500 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

2’05”26

LAURA MÉNDEZ BOUZA.

11

60 M.L.

INFANTIL FEMENINO

9”84

BERTA TARAFA RODRÍGUEZ.

11

60 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

11”93

SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.

11

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’17”40

RAQUEL REGUEIRO SÁNCHEZ.

12

500 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

2’07”98

ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.

12

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’54”72

CANDELA ESTEVEZ PRADA.

14

500 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

2’11”40

IRIS PÉREZ MARTÍNEZ.

16

60 M.L.

INFANTIL FEMENINO

10”07

INÉS GRANDAL RODRÍGUEZ.

17

60 M.L.

INFANTIL FEMENINO

10”32

ver resultados   ver fotos   ver fotos


 

Resultados

PRUEBA:

XXVIII MEMORIAL ADOLFO ROS – VOLTA A RÍA.

FECHA:

01-DICIEMBRE-2013

LUGAR:

FENE (A CORUÑA).

JOSÉ MANUEL TEIJEIRO IGLESIAS.

6

(35 A 40) / MASCULINO

JORGE SOTO FERNÁNDEZ.

12

(50 A 59) / MASCULINO

JOSÉ GONZÁLEZ BAÑOBRE.

31

(41 A 49) / MASCULINO

JOSÉ LÓPEZ ANEIROS.

43

(50 A 59) / MASCULINO

JOSÉ ANTONIO DOCE LUACES.

73

(41 A 49) / MASCULINO

ver resultados   ver fotos


 

Resultados

PRUEBA:

XXVIII MEMORIAL ADOLFO ROS – CATEGORÍAS MENORES.

FECHA:

01-DICIEMBRE-2013

LUGAR:

FENE (A CORUÑA).

ALICIA PAZ FRAGA.

1

JUVENIL FEMENINO

ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.

1

INFANTIL MASCULINO

INÉS MIGNOT TEIJEIRO.

1

INFANTIL FEMENINO

MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.

1

BENJAMÍN MASCULINO

JUDITH GARCÍA FÁBREGAS.

2

CADETE FEMENINO

PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

2

INFANTIL FEMENINO

RAUL GIL GUNDÍN.

2

BENJAMÍN MASCULINO

NOEL SOTO MÉNDEZ.

3

JUVENIL MASCULINO

MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.

3

INFANTIL FEMENINO

NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

3

ALEVÍN FEMENINO

CARLOTA TELLA GRANDA.

4

CADETE FEMENINO

JAVIER BLAS CERNADAS.

4

INFANTIL MASCULINO

CARMEN RUVIRA RODRÍGUEZ.

4

INFANTIL FEMENINO

PAULA PÉREZ FÁBREGAS.

4

ALEVÍN FEMENINO

LUCAS REY LORENZO.

4

BENJAMÍN MASCULINO

LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.

4

BENJAMÍN FEMENINO

IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.

5

CADETE FEMENINO

MARÍA BLANCO MÉNDEZ.

5

ALEVÍN FEMENINO

IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.

5

BENJAMÍN MASCULINO

ALBA VEIGA GARCÍA.

6

BENJAMÍN FEMENINO

JORGE PRIETO VILABOA.

8

JUVENIL MASCULINO

MARÍA COSTOYA MANEIROS.

8

CADETE FEMENINO

MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.

8

INFANTIL MASCULINO

MARINA PAJÓN AREA.

8

BENJAMÍN FEMENINO

ICÍA BARCIA COUTO.

9

ALEVÍN FEMENINO

NICOLÁS GUZMÁN ARTABE.

11

CADETE MASCULINO

SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.

14

BENJAMÍN FEMENINO

PABLO PAJÓN AREA.

16

ALEVÍN MASCULINO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

4

3

3

ver resultados   ver fotos


 

 

Páginas

Suscribirse a RSS - Resultados