Enviado por RIA el Jue, 09/18/2014 - 21:12
PRUEBA:
|
II CONTROL CAEP EN PISTA CUBIERTA.
|
FECHA:
|
19-DICIEMBRE-2013
|
LUGAR:
|
SORIA.
|
JUDIT SANJUÁN RICO.
|
4
|
PÉRTIGA
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
3m20cm
|
PRUEBA:
|
XIV CARREIRA POPULAR DE PONTECESURES.
|
FECHA:
|
28-DICIEMBRE-2013
|
LUGAR:
|
PONTECESURES (PONTEVEDRA).
|
SAMANTHA MULLONI MARTÍNEZ.
|
3
|
SÉNIOR FEMENINO.
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
-
|
-
|
1
|
PRUEBA:
|
1ª JORNADA SERIE MUNICIPAL DE INVIERNO.
|
FECHA:
|
29-DICIEMBRE-2013
|
LUGAR:
|
VIGO (PONTEVEDRA).
|
ERO DOCE GONZÁLEZ.
|
6
|
800 M.L.
|
ABSOLUTA MASCULINO
|
2’06”22
|
LUCÍA FERREIRO LIÑARES
|
7
|
ALTURA.
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
1m30cm
|
LUCÍA FERREIRO LIÑARES
|
8
|
LONGITUD
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
4m39cm (-1.3)
|
Enviado por RIA el Dom, 09/14/2014 - 17:16
RESULTADOS: III CARREIRA NOCTURNA "CORRE POR FERROL" - " II MEMORIAL LOLETE"
Fecha: Sábado, 13 de Septiembre de 2014
Lugar: Ferrol
Organizador: Club de Atletismo "Castro de Lobadiz"
Enviado por RIA el Lun, 09/08/2014 - 19:34
PRUEBA:
|
MEMORIAL “NATALIA MARCO” / CONTROL ABSOLUTO.
|
FECHA:
|
14-DICIEMBRE-2013
|
LUGAR:
|
ALICANTE.
|
PATRICIA ESTEBAN PRAT.
|
7 (FINAL)
1 (SEMIFINAL)
|
60 M.L.
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
8”53 (+0.1)
8”39 (+0.2)
|
PATRICIA ESTEBAN PRAT.
|
5
|
200 M.L.
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
27”53 (+0.5)
|
Resultados
PRUEBA:
|
XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS - 3ª XORNADA DA FASE LOCAL - PROGRAMA XOGADE.
|
FECHA:
|
21-DICIEMBRE-2013.
|
LUGAR:
|
SAN XURXO – FERROL (A CORUÑA).
|
JUDITH GARCÍA FÁBREGAS.
|
1
|
CADETE FEMENINO
|
CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.
|
1
|
INFANTIL MASCULINO
|
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
|
1
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
1
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.
|
2
|
INFANTIL MASCULINO
|
PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
2
|
INFANTIL FEMENINO
|
ANDRÉS PICALLO GARCÍA.
|
2
|
ALEVÍN MASCULINO
|
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
|
2
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
LAURA RICO BOUZA.
|
2
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
CARLOTA TELLA GRANDA.
|
3
|
CADETE FEMENINO
|
LUCÍA SICRE MASIDE.
|
3
|
INFANTIL FEMENINO
|
RAÚL GIL GUNDÍN.
|
3
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
MARTÍNA DÍAZ SEDES.
|
3
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
MARÍA COSTOYA MANEIROS.
|
4
|
CADETE FEMENINO
|
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
|
4
|
INFANTIL FEMENINO
|
MARTA REY CASTRO.
|
4
|
ALEVÍN FEMENINO
|
PAULA PÉREZ FÁBREGAS.
|
5
|
ALEVÍN FEMENINO
|
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
|
5
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
IRENE BARREIRO LÓPEZ.
|
6
|
INFANTIL FEMENINO
|
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
6
|
ALEVÍN FEMENINO
|
PAULA NIETO RUIZ.
|
6
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
SILVIA DE DIEGO MILLARENGO.
|
6
|
CADETE FEMENINO
|
INÉS DOCE GONZÁLEZ.
|
7
|
CADETE FEMENINO
|
ADOLFO GARCÍA LÓPEZ.
|
7
|
INFANTIL MASCULINO
|
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
|
7
|
INFANTIL FEMENINO
|
IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.
|
8
|
CADETE FEMENINO
|
KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.
|
8
|
INFANTIL FEMENINO
|
HABTEMARIAM CANDAL JACOB.
|
8
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
NATALIA VIGO RIVAS.
|
8
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
|
9
|
INFANTIL MASCULINO
|
ICÍA GÓMEZ FOJO.
|
9
|
INFANTIL FEMENINO
|
LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.
|
9
|
ALEVÍN MASCULINO
|
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
|
9
|
ALEVÍN FEMENINO
|
NOA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ.
|
9
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
JAVIER BLAS CERNADAS.
|
10
|
INFANTIL MASCULINO
|
MARÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
10
|
ALEVÍN FEMENINO
|
CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.
|
10
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.
|
11
|
INFANTIL MASCULINO
|
ICÍA BARCIA COUTO.
|
11
|
ALEVÍN FEMENINO
|
SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.
|
11
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
NICOLÁS GUZMÁN ARTABE.
|
12
|
CADETE MASCULINO
|
NURIA FERNÁNDEZ FONTICOBA.
|
12
|
INFANTIL FEMENINO
|
SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.
|
12
|
ALEVÍN FEMENINO
|
DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.
|
13
|
ALEVÍN MASCULINO
|
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
|
13
|
ALEVÍN FEMENINO
|
IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.
|
13
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
AROA PERMUY BOUZA.
|
14
|
ALEVÍN FEMENINO
|
SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.
|
14
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
IRENE FRAGUELA TRASTOY.
|
14
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
DIEGO MONTES GONZÁLEZ.
|
15
|
INFANTIL MASCULINO
|
HANNA DURÁN BERGANTIÑOS.
|
15
|
ALEVÍN FEMENINO
|
LIDIA GARCÍA BLANCO.
|
16
|
ALEVÍN FEMENINO
|
IKER ROMERO LEIRA.
|
16
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ANXO GARCÍA GONZÁLEZ.
|
17
|
ALEVÍN MASCULINO
|
LAURA OROSA LÓPEZ.
|
17
|
ALEVÍN FEMENINO
|
LUCÍA MARTÍNEZ DOPICO
|
20
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
XAIME GARCÍA GONZÁLEZ.
|
21
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
LUNA LORENZO RÍO.
|
21
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.
|
22
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
4
|
5
|
4
|
Resultados
PRUEBA:
|
I CARREIRA POPULAR DE SADA – GRAN PREMIO DE NAVIDAD.
|
FECHA:
|
22-DICIEMBRE-2013
|
LUGAR:
|
SADA (A CORUÑA).
|
MARTINA DÍAZ SEDES.
|
2
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
-
|
1
|
-
|
Enviado por RIA el Lun, 09/01/2014 - 17:20
PRUEBA:
|
CAMPIONATO GALEGO DE MARCHA EN PISTA – 1ª XORNADA IV CIRCUITO GALEGO DE MARCHA “JOSEFINA ROMERO”.
|
FECHA:
|
01-DICIEMBRE-2013
|
LUGAR:
|
RIVEIRA (A CORUÑA).
|
SAMANTHA MULLONI MARTÍNEZ.
|
2
|
5 KM. MARCHA.
|
SÉNIOR FEMENINO
|
25’21”26
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
-
|
1
|
-
|
PRUEBA:
|
II CROSS DE A MALATA.
|
FECHA:
|
06-DICIEMBRE-2013.
|
LUGAR:
|
FERROL (A CORUÑA).
|
NOEL SOTO MÉNDEZ.
|
1
|
JUVENIL MASCULINO
|
JUDITH GARCÍA FÁBREGAS.
|
1
|
CADETE FEMENINO
|
ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.
|
1
|
INFANTIL MASCULINO
|
RAÚL GIL GUNDÍN.
|
1
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
1
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
DIEGO VIGO LEAL.
|
2
|
JUVENIL MASCULINO
|
CARLOTA TELLA GRANDA.
|
2
|
CADETE FEMENINO
|
ANDREA ARES ROMERO.
|
2
|
INFANTIL FEMENINO
|
MARTA REY CASTRO.
|
2
|
ALEVÍN FEMENINO
|
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
|
2
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
LAURA RICO BOUZA.
|
2
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ALICIA PAZ FRAGA.
|
3
|
JUVENIL FEMENINO
|
ALDO REY GÓMEZ.
|
3
|
INFANTIL MASCULINO
|
PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
3
|
INFANTIL FEMENINO
|
LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.
|
3
|
ALEVÍN MASCULINO
|
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
|
3
|
ALEVÍN FEMENINO
|
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
|
3
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
PAULA NIETO RUIZ.
|
3
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
MARÍA COSTOYA MANEIROS.
|
4
|
CADETE FEMENINO
|
JAVIER BLAS CERNADAS.
|
4
|
INFANTIL MASCULINO
|
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
|
4
|
INFANTIL FEMENINO
|
ICÍA BARCIA COUTO.
|
4
|
ALEVÍN FEMENINO
|
MARINA PAJÓN AREA.
|
4
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.
|
5
|
CADETE FEMENINO
|
CLARA DÍAZ PRIMOY.
|
5
|
INFANTIL FEMENINO
|
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
|
5
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
MARTINA DÍAZ SEDES.
|
5
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
SILVIA DE DIEGO MILLARENGO.
|
6
|
CADETE FEMENINO
|
IRENE BARREIRO LÓPEZ.
|
6
|
INFANTIL FEMENINO
|
MARÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
6
|
ALEVÍN FEMENINO
|
MARTÍN HOYOS TRABA.
|
6
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
|
6
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
|
7
|
INFANTIL MASCULINO
|
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
|
7
|
INFANTIL FEMENINO
|
HABTEMARIAM CANDAL JACOB.
|
7
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ALBA VEIGA GARCÍA.
|
7
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
|
8
|
ALEVÍN FEMENINO
|
NATALIA VIGO RIVAS.
|
8
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
NICOLÁS GUZMÁN ARTABE.
|
9
|
CADETE MASCULINO
|
INÉS DOCE GONZÁLEZ.
|
9
|
CADETE FEMENINO
|
PAULA PÉREZ FÁBREGAS.
|
9
|
ALEVÍN FEMENINO
|
LUCAS REY LORENZO.
|
9
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.
|
9
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ÁNGELA RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ.
|
10
|
CADETE FEMENINO
|
ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.
|
10
|
INFANTIL MASCULINO
|
PABLO PAJÓN AREA.
|
10
|
ALEVÍN MASCULINO
|
CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.
|
10
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
IRENE FRAGUELA TRASTOY.
|
10
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ICÍA GÓMEZ FOJO.
|
11
|
INFANTIL FEMENINO
|
DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.
|
11
|
ALEVÍN MASCULINO
|
SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.
|
11
|
ALEVÍN FEMENINO
|
IKER ROMERO LEIRA.
|
11
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
LUNA LORENZO RÍO.
|
11
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ERNESTO FERNÁNDEZ ARMADA.
|
12
|
INFANTIL MASCULINO
|
ZELTIA CONESA HERMIDA.
|
12
|
INFANTIL FEMENINO
|
AROA PERMUY BOUZA.
|
12
|
ALEVÍN FEMENINO
|
SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.
|
12
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
LUCÍA MARTÍNEZ DOPICO.
|
12
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ALFONSO CREUS DÍAZ.
|
13
|
ALEVÍN MASCULINO
|
HANNA DURÁN BERGANTIÑOS.
|
13
|
ALEVÍN FEMENINO
|
IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.
|
13
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.
|
13
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ANXO GARCÍA GONZÁLEZ.
|
14
|
ALEVÍN MASCULINO
|
DIEGO MONTES GONZÁLEZ.
|
15
|
INFANTIL MASCULINO
|
LAURA OROSA LÓPEZ.
|
15
|
ALEVÍN FEMENINO
|
XAIME GARCÍA GONZÁLEZ.
|
15
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
BERTA TARAFA RODRÍGUEZ.
|
18
|
ALEVÍN FEMENINO
|
AINHOA COBELO DOMINGO.
|
20
|
ALEVÍN FEMENINO
|
ESCUELAS
|
NOEL RODRÍGUEZ CRESPO.
|
1
|
BIBERÓN MASCULINO
|
MANUELA LÓPEZ FRAGUELA.
|
3
|
BIBERÓN FEMENINO
|
ALEJANDRA VÁZQUEZ CARRACEDO.
|
4
|
BIBERÓN FEMENINO
|
RODRIGO TORRES LÓPEZ.
|
6
|
BIBERÓN MASCULINO
|
MIGUEL MONTAOS EIROA.
|
7
|
BIBERÓN MASCULINO
|
SAMUEL VÁZQUEZ MAIZTEGUI.
|
8
|
BIBERÓN MASCULINO
|
ERIK PIÑEIRO MENDES.
|
9
|
BIBERÓN MASCULINO
|
ARIANNA VICTORIA MUÑOZ MÚJICA.
|
9
|
BIBERÓN FEMENINO
|
DIEGO GONZÁLEZ PERNAS.
|
11
|
BIBERÓN MASCULINO
|
DARÍO PAZ GÓMEZ.
|
16
|
BIBERÓN MASCULINO
|
LUCAS RODRÍGUEZ CRESPO.
|
---
|
PREBIBERÓN MASCULINO
|
TOMÁS FERNÁNDEZ PRIETO.
|
---
|
PREBIBERÓN MASCULINO
|
PABLO GARCÍA MARTÍNEZ.
|
---
|
PREBIBERÓN MASCULINO
|
PABLO HINOJO GARCÍA.
|
---
|
PREBIBERÓN MASCULINO
|
IVÁN RODRÍGUEZ MARTÍNEZ.
|
---
|
PREBIBERÓN MASCULINO
|
ADRIÁN GARCÍA ROCA.
|
---
|
PREBIBERÓN MASCULINO
|
MANUEL SEDES MONTERO.
|
---
|
PREBIBERÓN MASCULINO
|
JAVIER OLIVEIRA DÍAZ.
|
---
|
PREBIBERÓN MASCULINO
|
DAVID RODRÍGUEZ MARTÍNEZ.
|
---
|
PREBIBERÓN MASCULINO
|
CARLOTA VEIGA GARCÍA.
|
---
|
PREBIBERÓN FEMENINO
|
ANA COUTO ALONSO.
|
---
|
PREBIBERÓN FEMENINO
|
MARTINA GIL GUNDÍN.
|
---
|
PREBIBERÓN FEMENINO
|
IRENE GARCÍA MONTERO.
|
---
|
PREBIBERÓN FEMENINO
|
ICÍA FRAGUELA TRASTOY.
|
---
|
PREBIBERÓN FEMENINO
|
PAULA FERNÁNDEZ GONZÁLEZ.
|
---
|
PREBIBERÓN FEMENINO
|
IRMA VEIGUELA TIZÓN.
|
---
|
PREBIBERÓN FEMENINO
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
5
|
6
|
7
|
Enviado por RIA el Sáb, 08/30/2014 - 19:59
PRUEBA:
|
CONTROL FEDERADO DE MENORES EN PISTA.
|
FECHA:
|
30-NOVIEMBRE-2013
|
LUGAR:
|
FERROL (A CORUÑA).
|
ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.
|
1
|
60 M.L.
|
INFANTIL MASCULINO
|
8”80
|
PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
1
|
60 M.L.
|
INFANTIL FEMENINO
|
8”85
|
INÉS MIGNOT TEIJEIRO.
|
1
|
500 M.L.
|
INFANTIL FEMENINO
|
1’32”29
|
ADOLFO GARCÍA LÓPEZ.
|
1
|
1.000 M.L.
|
INFANTIL MASCULINO
|
3’44”17
|
CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.
|
1
|
60 M.V.
|
INFANTIL MASCULINO
|
11”91
|
PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
1
|
60 M.V.
|
INFANTIL FEMENINO
|
11”55
|
ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.
|
1
|
ALTURA.
|
INFANTIL MASCULINO
|
1m32cm
|
CARMEN RUVIRA RODRÍGUEZ.
|
1
|
ALTURA.
|
INFANTIL FEMENINO
|
1m20cm
|
RAUL LARANJEIRA VARELA.
|
1
|
PÉRTIGA.
|
INFANTIL MASCULINO
|
1m80cm
|
ICÍA GÓMEZ FOJO.
|
1
|
PÉRTIGA.
|
INFANTIL FEMENINO
|
1m60cm
|
ZELTIA CONESA HERMIDA.
|
1
|
LONGITUD.
|
INFANTIL FEMENINO
|
3m77cm
|
CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.
|
1
|
TRIPLE.
|
INFANTIL MASCULINO
|
8m92cm
|
CARMEN RUVIRA RODRÍGUEZ.
|
1
|
TRIPLE.
|
INFANTIL FEMENINO
|
8m67cm
|
CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.
|
1
|
PESO.
|
INFANTIL MASCULINO
|
6m65cm
|
LAURA MÉNDEZ BOUZA.
|
1
|
PESO
|
INFANTIL FEMENINO
|
6m23cm
|
LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.
|
1
|
60 M.L.
|
ALEVÍN MASCULINO
|
10”21
|
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
1
|
500 M.L.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
1’45”53
|
ANDRÉS PICALLO GARCÍA.
|
1
|
1.000 M.L.
|
ALEVÍN MASCULINO
|
3’40”04
|
MARTA REY CASTRO.
|
1
|
1.000 M.L.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
3’57”43
|
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
|
1
|
ALTURA
|
ALEVÍN FEMENINO
|
0m96cm
|
ANDRÉS PICALLO GARCÍA.
|
1
|
LONGITUD.
|
ALEVÍN MASCULINO
|
3m09cm
|
BERTA TARAFA RODRÍGUEZ.
|
1
|
PESO.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
3m87cm
|
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
|
1
|
50 M.L.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
8”42
|
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
|
1
|
500 M.L.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
1’44”42
|
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
|
1
|
ALTURA.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
0m92cm
|
MARTINA DÍAZ SEDES.
|
1
|
ALTURA.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
0m92cm
|
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
|
1
|
LONGITUD.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
3m02cm
|
NATALIA VIGO RIVAS.
|
1
|
LONGITUD.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
2m04cm
|
LAURA RICO BOUZA.
|
1
|
PESO.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
4m70cm
|
RAUL LARANJEIRA VARELA.
|
2
|
60 M.L.
|
INFANTIL MASCULINO
|
8”91
|
LUCÍA SICRE MASIDE.
|
2
|
60 M.L.
|
INFANTIL FEMENINO
|
9”12
|
ALDO REY GÓMEZ.
|
2
|
500 M.L.
|
INFANTIL MASCULINO
|
1’33”68
|
DEISY PÉREZ ABREU.
|
2
|
500 M.L.
|
INFANTIL FEMENINO
|
1’35”62
|
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
|
2
|
1.000 M.L.
|
INFANTIL MASCULINO
|
3’50”52
|
ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.
|
2
|
60 M.V.
|
INFANTIL MASCULINO
|
12”21
|
ZELTIA CONESA HERMIDA.
|
2
|
60 M.V.
|
INFANTIL FEMENINO
|
12”16
|
ALDO REY GÓMEZ.
|
2
|
ALTURA.
|
INFANTIL MASCULINO
|
1m20cm
|
ANDREA ARES ROMERO.
|
2
|
ALTURA.
|
INFANTIL FEMENINO
|
1m11cm
|
JAVIER BLAS CERNADAS.
|
2
|
LONGITUD.
|
INFANTIL MASCULINO
|
3m83cm
|
RAUL LARANJEIRA VARELA.
|
2
|
TRIPLE.
|
INFANTIL MASCULINO
|
8m64cm
|
PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
2
|
TRIPLE.
|
INFANTIL FEMENINO
|
8m50cm
|
ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.
|
2
|
PESO.
|
INFANTIL MASCULINO
|
5m84cm
|
MARTA REY CASTRO.
|
2
|
60 M.L.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
10”24
|
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
2
|
60 M.L.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
10”24
|
PABLO PAJÓN AREA.
|
2
|
500 M.L.
|
ALEVÍN MASCULINO
|
1’50”27
|
LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.
|
2
|
1.000 M.L.
|
ALEVÍN MASCULINO
|
3’56”72
|
MARÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
2
|
1.000 M.L.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
3’58”77
|
SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.
|
2
|
ALTURA
|
ALEVÍN FEMENINO
|
0m93cm
|
PABLO PAJÓN AREA.
|
2
|
PESO.
|
ALEVÍN MASCULINO
|
5m19cm
|
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
|
2
|
PESO.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
3m54cm
|
RAUL GIL GUNDÍN.
|
2
|
500 M.L.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
1’49”27
|
MARINA PAJÓN AREA.
|
2
|
1.000 M.L.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
4’46”35
|
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
2
|
ALTURA.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
0m83cm
|
RAUL GIL GUNDÍN.
|
2
|
LONGITUD.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
2m85cm
|
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
|
2
|
LONGITUD.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
1m89cm
|
IKER ROMERO LEIRA.
|
2
|
PESO.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
3m78cm
|
MARINA PAJÓN AREA.
|
2
|
PESO.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
3m56cm
|
ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.
|
3
|
60 M.L.
|
INFANTIL MASCULINO
|
9”06
|
LUCÍA SICRE MASIDE.
|
3
|
500 M.L.
|
INFANTIL FEMENINO
|
1’38”04
|
LAURA CANDAL MARCOS.
|
3
|
1.000 M.L.
|
INFANTIL FEMENINO
|
3’50”97
|
ANDREA ARES ROMERO.
|
3
|
60 M.V.
|
INFANTIL FEMENINO
|
12”79
|
ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.
|
3
|
ALTURA.
|
INFANTIL MASCULINO
|
1m20cm
|
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
|
3
|
ALTURA.
|
INFANTIL FEMENINO
|
1m11cm
|
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
|
3
|
LONGITUD.
|
INFANTIL MASCULINO
|
2m98cm
|
IRENE BARREIRO LÓPEZ.
|
3
|
LONGITUD.
|
INFANTIL FEMENINO
|
3m30cm
|
ADOLFO GARCÍA LÓPEZ.
|
3
|
TRIPLE.
|
INFANTIL MASCULINO
|
8m24cm
|
ANDREA ARES ROMERO.
|
3
|
TRIPLE.
|
INFANTIL FEMENINO
|
7m89cm
|
ERNESTO FERNÁNDEZ ARMADA.
|
3
|
PESO.
|
INFANTIL MASCULINO
|
5m09cm
|
ANXO GARCÍA GONZÁLEZ.
|
3
|
60 M.L.
|
ALEVÍN MASCULINO
|
11”28
|
MARTA PORCEL CEBREIRO.
|
3
|
LONGITUD.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
2m73cm
|
CANDELA ESTÉVEZ PRADA.
|
3
|
PESO.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
3m20cm
|
IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.
|
3
|
50 M.L.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
9”65
|
LAURA RICO BOUZA.
|
3
|
500 M.L.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
1’57”45
|
IKER ROMERO LEIRA.
|
3
|
1.000 M.L.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
4’56”47
|
IRENE FRAGUELA TRASTOY.
|
3
|
1.000 M.L.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
5’07”19
|
SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.
|
3
|
LONGITUD.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
1m77cm
|
XAIME GARCÍA GONZÁLEZ.
|
3
|
PESO.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
2m73cm
|
ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.
|
3
|
PESO.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
3m15cm
|
CARMEN RUVIRA RODRÍGUEZ.
|
4
|
60 M.L.
|
INFANTIL FEMENINO
|
9”18
|
JAVIER BLAS CERNADAS.
|
4
|
500 M.L.
|
INFANTIL MASCULINO
|
1’35”58
|
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
|
4
|
500 M.L.
|
INFANTIL FEMENINO
|
1’42”25
|
IRENE BARREIRO LÓPEZ.
|
4
|
1.000 M.L.
|
INFANTIL FEMENINO
|
3’51”97
|
CLARA DÍAZ PRIMOY.
|
4
|
LONGITUD.
|
INFANTIL FEMENINO
|
3m15cm
|
DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.
|
4
|
60 M.L.
|
ALEVÍN MASCULINO
|
11”37
|
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
|
4
|
1.000 M.L.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
4’07”27
|
RAQUEL REGUEIRO SÁNCHEZ.
|
4
|
ALTURA
|
ALEVÍN FEMENINO
|
0m93cm
|
MARÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
4
|
LONGITUD.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
2m53cm
|
ANXO GARCÍA GONZÁLEZ.
|
4
|
PESO.
|
ALEVÍN MASCULINO
|
4m31cm
|
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
|
4
|
50 M.L.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
9”76
|
NATALIA VIGO RIVAS.
|
4
|
50 M.L.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
9”37
|
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
|
4
|
500 M.L.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
1’57”04
|
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
4
|
500 M.L.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
2’00”64
|
IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.
|
4
|
1.000 M.L.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
4’58”15
|
HABTE MARIAM CANDAL JACOBO.
|
4
|
LONGITUD.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
2m63cm
|
PAULA NIETO RUIZ.
|
4
|
LONGITUD.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
1m60cm
|
LUCÍA MARTÍNEZ DOPICO.
|
4
|
PESO.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
2m24cm
|
ALFONSO CREUS DÍAZ.
|
5
|
60 M.L.
|
ALEVÍN MASCULINO
|
11”77
|
DEISY PÉREZ ABREU.
|
5
|
60 M.L.
|
INFANTIL FEMENINO
|
9”22
|
IRIS PÉREZ MARTÍNEZ.
|
5
|
LONGITUD.
|
INFANTIL FEMENINO
|
3m12cm
|
AROA PERMUY BOUZA.
|
5
|
60 M.L.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
10”42
|
DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.
|
5
|
500 M.L.
|
ALEVÍN MASCULINO
|
2’02”55
|
SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.
|
5
|
500 M.L.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
1’54”46
|
ICÍA BARCIA COUTO.
|
5
|
1.000 M.L.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
4’20”70
|
ICÍA BARCIA COUTO.
|
5
|
ALTURA
|
ALEVÍN FEMENINO
|
0m93cm
|
LAURA OROSA LÓPEZ.
|
5
|
LONGITUD.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
2m42cm
|
LUCÍA MARTÍNEZ DOPICO.
|
5
|
50 M.L.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
10”29
|
HABTE MARIAM CANDAL JACOB.
|
5
|
500 M.L.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
1’57”71
|
PAULA NIETO RUIZ.
|
5
|
500 M.L.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
2’01”97
|
ALEJANDRO FERNÁNDEZ MARTÍNEZ.
|
5
|
1.000 M.L.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
4’58”22
|
ALDO REY GÓMEZ.
|
6
|
60 M.L.
|
INFANTIL MASCULINO
|
9”36
|
ERNESTO FERNÁNDEZ ARMADA.
|
6
|
500 M.L.
|
INFANTIL MASCULINO
|
1’51”16
|
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
|
6
|
500 M.L.
|
INFANTIL FEMENINO
|
1’45”46
|
CLARA DÍAZ PRIMOY.
|
6
|
1.000 M.L.
|
INFANTIL FEMENINO
|
4’07”74
|
LAURA CANDAL MARCOS.
|
6
|
LONGITUD.
|
INFANTIL FEMENINO
|
3m01cm
|
CHLOÉ MIGNOT TEIJEIRO.
|
6
|
60 M.L.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
10”47
|
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
|
6
|
500 M.L.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
1’55”31
|
CHLOÉ MIGNOT TEIJEIRO.
|
6
|
1.000 M.L.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
4’27”89
|
ALEJANDRO FERNÁNDEZ MARTÍNEZ.
|
6
|
50 M.L.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
10”53
|
IRENE FRAGUELA TRASTOY.
|
6
|
50 M.L.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
11”03
|
CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.
|
6
|
500 M.L.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
2’04”05
|
MARTINA DÍAZ SEDES.
|
6
|
500 M.L.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
2’04”92
|
SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.
|
6
|
1.000 M.L.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
4’58”97
|
CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.
|
6
|
LONGITUD.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
2m14cm
|
ERNESTO FERNÁNDEZ ARMADA.
|
7
|
60 M.L.
|
INFANTIL MASCULINO
|
9”43
|
ICÍA GÓMEZ FOJO.
|
7
|
60 M.L.
|
INFANTIL FEMENINO
|
9”38
|
DIEGO MONTES GONZÁLEZ.
|
7
|
500 M.L.
|
INFANTIL MASCULINO
|
2’06”54
|
KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.
|
7
|
1.000 M.L.
|
INFANTIL FEMENINO
|
4’08”07
|
LAURA OROSA LÓPEZ.
|
7
|
60 M.L.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
10”50
|
ALFONSO CREUS DÍAZ.
|
7
|
500 M.L.
|
ALEVÍN MASCULINO
|
2’11”56
|
SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.
|
7
|
50 M.L.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
10”74
|
XAIME GARCÍA GONZÁLEZ.
|
7
|
500 M.L.
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
2’24”45
|
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
|
7
|
500 M.L.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
2’09”60
|
NOA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ.
|
7
|
LONGITUD.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
1m53cm
|
AROA PERMUY BOUZA.
|
8
|
500 M.L.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
1’59”74
|
NOA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ.
|
8
|
500 M.L.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
2’11”57
|
DIEGO MONTES GONZÁLEZ.
|
9
|
60 M.L.
|
INFANTIL MASCULINO
|
11”37
|
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
|
9
|
60 M.L.
|
INFANTIL FEMENINO
|
9”58
|
HANNA DURÁN BERGANIÑOS.
|
9
|
500 M.L.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
2’02”59
|
INÉS MIGNOT TEIJEIRO.
|
10
|
60 M.L.
|
INFANTIL FEMENINO
|
9”63
|
KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.
|
10
|
LONGITUD.
|
INFANTIL FEMENINO
|
2m57cm
|
HANNA DURÁN BERGANTIÑOS.
|
10
|
60 M.L.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
11”44
|
MARTA PORCEL CEBREIRO.
|
10
|
500 M.L.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
2’05”26
|
LAURA MÉNDEZ BOUZA.
|
11
|
60 M.L.
|
INFANTIL FEMENINO
|
9”84
|
BERTA TARAFA RODRÍGUEZ.
|
11
|
60 M.L.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
11”93
|
SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.
|
11
|
500 M.L.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
2’17”40
|
RAQUEL REGUEIRO SÁNCHEZ.
|
12
|
500 M.L.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
2’07”98
|
ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.
|
12
|
500 M.L.
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
2’54”72
|
CANDELA ESTEVEZ PRADA.
|
14
|
500 M.L.
|
ALEVÍN FEMENINO
|
2’11”40
|
IRIS PÉREZ MARTÍNEZ.
|
16
|
60 M.L.
|
INFANTIL FEMENINO
|
10”07
|
INÉS GRANDAL RODRÍGUEZ.
|
17
|
60 M.L.
|
INFANTIL FEMENINO
|
10”32
|
Resultados
PRUEBA:
|
XXVIII MEMORIAL ADOLFO ROS – VOLTA A RÍA.
|
FECHA:
|
01-DICIEMBRE-2013
|
LUGAR:
|
FENE (A CORUÑA).
|
JOSÉ MANUEL TEIJEIRO IGLESIAS.
|
6
|
(35 A 40) / MASCULINO
|
JORGE SOTO FERNÁNDEZ.
|
12
|
(50 A 59) / MASCULINO
|
JOSÉ GONZÁLEZ BAÑOBRE.
|
31
|
(41 A 49) / MASCULINO
|
JOSÉ LÓPEZ ANEIROS.
|
43
|
(50 A 59) / MASCULINO
|
JOSÉ ANTONIO DOCE LUACES.
|
73
|
(41 A 49) / MASCULINO
|
Resultados
PRUEBA:
|
XXVIII MEMORIAL ADOLFO ROS – CATEGORÍAS MENORES.
|
FECHA:
|
01-DICIEMBRE-2013
|
LUGAR:
|
FENE (A CORUÑA).
|
ALICIA PAZ FRAGA.
|
1
|
JUVENIL FEMENINO
|
ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.
|
1
|
INFANTIL MASCULINO
|
INÉS MIGNOT TEIJEIRO.
|
1
|
INFANTIL FEMENINO
|
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
|
1
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
JUDITH GARCÍA FÁBREGAS.
|
2
|
CADETE FEMENINO
|
PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
2
|
INFANTIL FEMENINO
|
RAUL GIL GUNDÍN.
|
2
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
NOEL SOTO MÉNDEZ.
|
3
|
JUVENIL MASCULINO
|
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
|
3
|
INFANTIL FEMENINO
|
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
3
|
ALEVÍN FEMENINO
|
CARLOTA TELLA GRANDA.
|
4
|
CADETE FEMENINO
|
JAVIER BLAS CERNADAS.
|
4
|
INFANTIL MASCULINO
|
CARMEN RUVIRA RODRÍGUEZ.
|
4
|
INFANTIL FEMENINO
|
PAULA PÉREZ FÁBREGAS.
|
4
|
ALEVÍN FEMENINO
|
LUCAS REY LORENZO.
|
4
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
4
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.
|
5
|
CADETE FEMENINO
|
MARÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
5
|
ALEVÍN FEMENINO
|
IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.
|
5
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ALBA VEIGA GARCÍA.
|
6
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
JORGE PRIETO VILABOA.
|
8
|
JUVENIL MASCULINO
|
MARÍA COSTOYA MANEIROS.
|
8
|
CADETE FEMENINO
|
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
|
8
|
INFANTIL MASCULINO
|
MARINA PAJÓN AREA.
|
8
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ICÍA BARCIA COUTO.
|
9
|
ALEVÍN FEMENINO
|
NICOLÁS GUZMÁN ARTABE.
|
11
|
CADETE MASCULINO
|
SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.
|
14
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
PABLO PAJÓN AREA.
|
16
|
ALEVÍN MASCULINO
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
4
|
3
|
3
|
Enviado por RIA el Mié, 08/27/2014 - 20:25
PRUEBA:
|
35º MEMORIAL “BELARMINO ALONSO” DE CAMPO A TRAVÉS.
|
FECHA:
|
24-NOVIEMBRE-2013.
|
LUGAR:
|
SAN ANDRÉS DE COMESAÑA (VIGO).
|
LETICIA FERNÁNDEZ BARBOSA.
|
1
|
PROMESA FEMENINO
|
ERO DOCE GONZÁLEZ.
|
3
|
JÚNIOR MASCULINO
|
JUDIT GARCÍA FÁBREGAS.
|
5
|
CADETE FEMENINO
|
CARLOTA TELLA GRANDA.
|
12
|
CADETE FEMENINO
|
MARÍA COSTOYA MANEIROS.
|
21
|
CADETE FEMENINO
|
SILVIA DORILA DE DIEGO MILLARENGO.
|
24
|
CADETE FEMENINO
|
IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.
|
25
|
CADETE FEMENINO
|
JOSÉ ANTONIO DOCE LUACES.
|
63
|
ABSOLUTA MASCULINO
|
NOTA:
CLASIFICACIÓN POR EQUIPOS CADETE FEMENINO: 3º.
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
1
|
-
|
1
|
Resultados
PRUEBA:
|
MEDIO MARATÓN DKV SAN SEBASTIÁN 2013.
|
FECHA:
|
24-NOVIEMBRE-2013
|
LUGAR:
|
SAN SEBASTIÁN (GIPÚZCOA).
|
MARGARITA VICTORIA GARCÍA CAÑELLAS.
|
1
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
1
|
-
|
-
|
Enviado por RIA el Dom, 08/24/2014 - 17:16
PRUEBA:
|
XXXVII CARREIRA PEDESTRE POPULAR DO SAN MARTIÑO.
|
FECHA:
|
17-NOVIEMBRE-2013
|
LUGAR:
|
SAN MARTIÑO (OURENSE).
|
RAQUEL SUÁREZ PEDROSA.
|
7
|
SÉNIOR FEMENINO
|
PRUEBA:
|
I CARRERA POPULAR CARREFOUR-FERROL.
|
FECHA:
|
17-NOVIEMBRE-2013
|
LUGAR:
|
FERROL (A CORUÑA).
|
ZELTIA CONESA HERMIDA.
|
2
|
INFANTIL FEMENINO
|
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
|
2
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
PAULA NIETO RUIZ.
|
2
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
|
3
|
ALEVÍN FEMENINO
|
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
|
4
|
ALEVÍN FEMENINO
|
MARTINA DÍAZ SEDES.
|
4
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
PAULA PÉREZ FÁBREGAS.
|
6
|
ALEVÍN FEMENINO
|
JOSÉ MANUEL TEIJEIRO IGLESIAS.
|
7
|
VETERANO MASCULINO (A)
|
JOSÉ GONZÁLEZ BAÑOBRE.
|
7
|
VETERANO MASCULINO (B)
|
ICÍA BARCIA COUTO.
|
7
|
ALEVÍN FEMENINO
|
ALBA VEIGA GARCÍA.
|
7
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
AROA PERMUY BOUZA.
|
8
|
ALEVÍN FEMENINO
|
IRENE FRAGUELA TRASTOY.
|
9
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
LUCAS REY LORENZO.
|
10
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
JOSÉ ANTONIO DOCE LUACES.
|
11
|
VETERANO MASCULINO (B)
|
IKER ROMERO LEIRA.
|
16
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.
|
19
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ISIDRO FRAGUELA SANTOS.
|
20
|
VETERANO MASCULINO (B)
|
CANDELA ESTEVEZ PRADA.
|
20
|
ALEVÍN FEMENINO
|
LUNA LORENZO RÍO.
|
26
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
-
|
3
|
1
|
Enviado por RIA el Vie, 08/22/2014 - 21:52
PRUEBA:
|
XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS - 2ª XORNADA DA FASE LOCAL - PROGRAMA XOGADE.
|
FECHA:
|
16-NOVIEMBRE-2013.
|
LUGAR:
|
AS CABAZAS / ESMELLE – FERROL (A CORUÑA).
|
CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.
|
1
|
INFANTIL MASCULINO
|
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
|
1
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
1
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
CARLOTA TELLA GRANDA.
|
2
|
CADETE FEMENINO
|
ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.
|
2
|
INFANTIL MASCULINO
|
CARMEN MALDONADO ORDOÑEZ.
|
2
|
INFANTIL FEMENINO
|
ANDRÉS PICALLO GARCÍA.
|
2
|
ALEVÍN MASCULINO
|
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
|
2
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
CARLA MALDONADO ORDOÑEZ.
|
3
|
CADETE FEMENINO
|
PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
3
|
INFANTIL FEMENINO
|
HABTEMARIAM CANDAL JACOB.
|
3
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
MARTÍNA DÍAZ SEDES.
|
3
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
JUDITH GARCÍA FÁBREGAS.
|
4
|
CADETE FEMENINO
|
DEISY PÉREZ ABREU.
|
4
|
INFANTIL FEMENINO
|
MARÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
4
|
ALEVÍN FEMENINO
|
MARÍA COSTOYA MANEIROS.
|
5
|
CADETE FEMENINO
|
INÉS MIGNOT TEIJEIRO.
|
5
|
INFANTIL FEMENINO
|
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
5
|
ALEVÍN FEMENINO
|
RAÚL GIL GUNDÍN.
|
5
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
|
6
|
INFANTIL FEMENINO
|
CHLOÉ MIGNOT TEIJEIRO.
|
6
|
ALEVÍN FEMENINO
|
PAULA NIETO RUIZ.
|
6
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.
|
7
|
CADETE FEMENINO
|
ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.
|
7
|
INFANTIL MASCULINO
|
ANDREA ARES ROMERO.
|
7
|
INFANTIL FEMENINO
|
SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.
|
7
|
ALEVÍN FEMENINO
|
ÓSCAR GARCÍA LÓPEZ.
|
7
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
|
7
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ADOLFO GARCÍA LÓPEZ.
|
8
|
INFANTIL MASCULINO
|
IRENE BARREIRO LÓPEZ.
|
8
|
INFANTIL FEMENINO
|
ICÍA BARCIA COUTO.
|
8
|
ALEVÍN FEMENINO
|
NATALIA VIGO RIVAS.
|
8
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
INÉS DOCE GONZÁLEZ.
|
9
|
CADETE FEMENINO
|
LAURA CANDAL MARCOS.
|
9
|
INFANTIL FEMENINO
|
LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.
|
9
|
ALEVÍN MASCULINO
|
JAVIER BLAS CERNADAS.
|
10
|
INFANTIL MASCULINO
|
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
|
10
|
INFANTIL FEMENINO
|
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
|
10
|
ALEVÍN FEMENINO
|
LAURA RICO BOUZA.
|
10
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
SILVIA DE DIEGO MILLARENGO.
|
11
|
CADETE FEMENINO
|
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
|
11
|
INFANTIL MASCULINO
|
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
|
11
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ALBA VEIGA GARCÍA.
|
11
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
NICOLÁS GUZMÁN ARTABE.
|
12
|
CADETE MASCULINO
|
KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.
|
12
|
INFANTIL FEMENINO
|
MARTA PORCEL CEBREIRO.
|
12
|
ALEVÍN FEMENINO
|
CLARA DÍAZ PRIMOY.
|
13
|
INFANTIL FEMENINO
|
HANNA DURÁN BERGANTIÑOS.
|
13
|
ALEVÍN FEMENINO
|
CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.
|
13
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
NOA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ.
|
13
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
MARTÍN REY VÁZQUEZ.
|
14
|
INFANTIL MASCULINO
|
ICÍA GÓMEZ FOJO.
|
14
|
INFANTIL FEMENINO
|
ANA VÁZQUEZ SOUTO.
|
15
|
CADETE FEMENINO
|
AROA PERMUY BOUZA.
|
15
|
ALEVÍN FEMENINO
|
IKER ROMERO LEIRA.
|
15
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
|
16
|
ALEVÍN FEMENINO
|
ALEJANDRO FERNÁNDEZ MARTÍNEZ.
|
16
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ÁNGELA RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ.
|
17
|
CADETE FEMENINO
|
IRIS PÉREZ MARTÍNEZ.
|
17
|
INFANTIL FEMENINO
|
RAQUEL REGUEIRO GONZÁLEZ.
|
17
|
ALEVÍN FEMENINO
|
IRENE FRAGUELA TRASTOY.
|
17
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.
|
18
|
ALEVÍN MASCULINO
|
LAURA MÉNDEZ BOUZA.
|
19
|
INFANTIL FEMENINO
|
IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.
|
19
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
LAURA OROSA LÓPEZ.
|
19
|
ALEVÍN FEMENINO
|
INÉS GRANDAL RODRÍGUEZ.
|
20
|
INFANTIL FEMENINO
|
LUNA LORENZO RÍO.
|
20
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ALFONSO CREUS DÍAZ.
|
21
|
ALEVÍN MASCULINO
|
CANDELA ESTÉVEZ PRADA.
|
21
|
ALEVÍN FEMENINO
|
XAIME GARCÍA GONZÁLEZ.
|
22
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
LUCÍA MARTÍNEZ DOPICO
|
22
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
BERTA TARAFA RODRÍGUEZ.
|
23
|
ALEVÍN FEMENINO
|
SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.
|
23
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.
|
25
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ANXO GARCÍA GONZÁLEZ.
|
26
|
ALEVÍN MASCULINO
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
3
|
5
|
4
|
PRUEBA:
|
X CROSS INTERNACIONAL DE ATAPUERCA.
|
FECHA:
|
17-NOVIEMBRE-2013.
|
LUGAR:
|
ATAPUERCA (BURGOS).
|
LETICIA FERNÁNDEZ BARBOSA.
|
5
|
PROMESA FEMENINO
|
Enviado por RIA el Vie, 08/22/2014 - 21:51
PRUEBA:
|
XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS - 1ª XORNADA DA FASE LOCAL - PROGRAMA XOGADE.
|
FECHA:
|
09-NOVIEMBRE-2013.
|
LUGAR:
|
ESMELLE – FERROL (A CORUÑA).
|
JUDITH GARCÍA FÁBREGAS.
|
1
|
CADETE FEMENINO
|
CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.
|
1
|
INFANTIL MASCULINO
|
PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
1
|
INFANTIL FEMENINO
|
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
|
1
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
DEISY PÉREZ ABREU.
|
2
|
INFANTIL FEMENINO
|
ANDRÉS PICALLO GARCÍA.
|
2
|
ALEVÍN MASCULINO
|
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
|
2
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
PAULA NIETO RUIZ.
|
2
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
CARLOTA TELLA GRANDA.
|
3
|
CADETE FEMENINO
|
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
3
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
ÓSCAR GARCÍA LÓPEZ.
|
3
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
LAURA RICO BOUZA.
|
3
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.
|
4
|
INFANTIL MASCULINO
|
ANDREA ARES ROMERO.
|
4
|
INFANTIL FEMENINO
|
MARÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
4
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
RAÚL GIL GUNDÍN.
|
4
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
4
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.
|
5
|
INFANTIL MASCULINO
|
LUCÍA SICRE MASIDE.
|
5
|
INFANTIL FEMENINO
|
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
|
5
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
HABTEMARIAM CANDAL JACOB.
|
5
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
FRANCISCO BLANCO VÁZQUEZ.
|
6
|
CADETE MASCULINO
|
SILVIA DE DIEGO MILLARENGO.
|
6
|
CADETE FEMENINO
|
ADOLFO GARCÍA LÓPEZ.
|
6
|
INFANTIL MASCULINO
|
IRENE BARREIRO LÓPEZ.
|
6
|
INFANTIL FEMENINO
|
IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.
|
7
|
CADETE FEMENINO
|
RAÚL LARANJEIRA VARELA.
|
7
|
INFANTIL MASCULINO
|
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
|
7
|
INFANTIL FEMENINO
|
LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.
|
7
|
ALEVÍN MASCULINO
|
SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.
|
7
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
|
7
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
MARÍA COSTOYA MANEIROS.
|
8
|
CADETE FEMENINO
|
JAVIER BLAS CERNADAS.
|
8
|
INFANTIL MASCULINO
|
LAURA CANDAL MARCOS.
|
8
|
INFANTIL FEMENINO
|
ICÍA BARCIA COUTO.
|
8
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
MARTÍN HOYOS TRABA.
|
8
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
NATALIA VIGO RIVAS.
|
8
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
|
9
|
INFANTIL FEMENINO
|
PAULA PÉREZ FÁBREGAS.
|
9
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
MARTÍNA DÍAZ SEDES.
|
9
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
NICOLÁS GUZMÁN ARTABE.
|
10
|
CADETE MASCULINO
|
INÉS DOCE GONZÁLEZ.
|
10
|
CADETE FEMENINO
|
ICÍA GÓMEZ FOJO.
|
10
|
INFANTIL FEMENINO
|
CHLOÉ MIGNOT TEIJEIRO.
|
10
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.
|
10
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
LAURA MÉNDEZ BOUZA.
|
11
|
INFANTIL FEMENINO
|
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
|
11
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
IKER ROMERO LEIRA.
|
11
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
NOA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ.
|
11
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.
|
12
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ALBA VEIGA GARCÍA.
|
12
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
|
13
|
INFANTIL MASCULINO
|
IRIS PÉREZ MARTÍNEZ.
|
13
|
INFANTIL FEMENINO
|
AROA PERMUY BOUZA.
|
14
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.
|
14
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
IRENE FRAGUELA TRASTOY.
|
14
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
CANDELA PICALLO GARCÍA.
|
15
|
INFANTIL FEMENINO
|
LUNA LORENZO RÍO.
|
15
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ÁNGELA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ.
|
16
|
CADETE FEMENINO
|
KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.
|
16
|
INFANTIL FEMENINO
|
ALEJANDRO FERNÁNDEZ MARTÍNEZ.
|
16
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.
|
16
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ERNESTO FERNÁNDEZ ARMADA.
|
17
|
INFANTIL MASCULINO
|
CLARA DÍAZ PRIMOY.
|
17
|
INFANTIL FEMENINO
|
DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.
|
17
|
ALEVÍN MASCULINO
|
SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.
|
17
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
MARTÍN REY VÁZQUEZ.
|
19
|
INFANTIL MASCULINO
|
ZELTIA CONESA HERMIDA.
|
19
|
INFANTIL FEMENINO
|
LAURA OROSA LÓPEZ.
|
19
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
DIEGO MONTES GONZÁLEZ.
|
20
|
INFANTIL MASCULINO
|
BERTA TARAFA RODRÍGUEZ.
|
21
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
CANDELA ESTÉVEZ PRADA.
|
22
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
4
|
4
|
4
|
PRUEBA:
|
XX CROSS INTERNACIONAL DE SORIA
|
FECHA:
|
10-NOVIEMBRE-2013.
|
LUGAR:
|
SORIA.
|
LETICIA FERNÁNDEZ BARBOSA.
|
6
|
PROMESA FEMENINO
|
PRUEBA:
|
I 10 KM. DE PORRERES.
|
FECHA:
|
10-NOVIEMBRE-2013
|
LUGAR:
|
PORRERES (ISLAS BALEARES).
|
MARÍA VICTORIA GARCÍA CAÑELLAS.
|
1
|
ABSOLUTA FEMENINO.
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
1
|
-
|
-
|
Enviado por RIA el Sáb, 08/16/2014 - 19:41
PRUEBA:
|
XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS -
1ª XORNADA DA FASE LOCAL - PROGRAMA XOGADE.
|
FECHA:
|
09-NOVIEMBRE-2013.
|
LUGAR:
|
ESMELLE – FERROL (A CORUÑA).
|
|
|
JUDITH GARCÍA FÁBREGAS.
|
1
|
CADETE FEMENINO
|
CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.
|
1
|
INFANTIL MASCULINO
|
PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
1
|
INFANTIL FEMENINO
|
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
|
1
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
DEISY PÉREZ ABREU.
|
2
|
INFANTIL FEMENINO
|
ANDRÉS PICALLO GARCÍA.
|
2
|
ALEVÍN MASCULINO
|
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
|
2
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
PAULA NIETO RUIZ.
|
2
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
CARLOTA TELLA GRANDA.
|
3
|
CADETE FEMENINO
|
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
3
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
ÓSCAR GARCÍA LÓPEZ.
|
3
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
LAURA RICO BOUZA.
|
3
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.
|
4
|
INFANTIL MASCULINO
|
ANDREA ARES ROMERO.
|
4
|
INFANTIL FEMENINO
|
MARÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
4
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
RAÚL GIL GUNDÍN.
|
4
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
4
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.
|
5
|
INFANTIL MASCULINO
|
LUCÍA SICRE MASIDE.
|
5
|
INFANTIL FEMENINO
|
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
|
5
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
HABTEMARIAM CANDAL JACOB.
|
5
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
FRANCISCO BLANCO VÁZQUEZ.
|
6
|
CADETE MASCULINO
|
SILVIA DE DIEGO MILLARENGO.
|
6
|
CADETE FEMENINO
|
ADOLFO GARCÍA LÓPEZ.
|
6
|
INFANTIL MASCULINO
|
IRENE BARREIRO LÓPEZ.
|
6
|
INFANTIL FEMENINO
|
IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.
|
7
|
CADETE FEMENINO
|
RAÚL LARANJEIRA VARELA.
|
7
|
INFANTIL MASCULINO
|
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
|
7
|
INFANTIL FEMENINO
|
LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.
|
7
|
ALEVÍN MASCULINO
|
SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.
|
7
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
|
7
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
MARÍA COSTOYA MANEIROS.
|
8
|
CADETE FEMENINO
|
JAVIER BLAS CERNADAS.
|
8
|
INFANTIL MASCULINO
|
LAURA CANDAL MARCOS.
|
8
|
INFANTIL FEMENINO
|
ICÍA BARCIA COUTO.
|
8
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
MARTÍN HOYOS TRABA.
|
8
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
NATALIA VIGO RIVAS.
|
8
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
|
9
|
INFANTIL FEMENINO
|
PAULA PÉREZ FÁBREGAS.
|
9
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
MARTÍNA DÍAZ SEDES.
|
9
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
NICOLÁS GUZMÁN ARTABE.
|
10
|
CADETE MASCULINO
|
INÉS DOCE GONZÁLEZ.
|
10
|
CADETE FEMENINO
|
ICÍA GÓMEZ FOJO.
|
10
|
INFANTIL FEMENINO
|
CHLOÉ MIGNOT TEIJEIRO.
|
10
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.
|
10
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
LAURA MÉNDEZ BOUZA.
|
11
|
INFANTIL FEMENINO
|
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
|
11
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
IKER ROMERO LEIRA.
|
11
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
NOA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ.
|
11
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.
|
12
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ALBA VEIGA GARCÍA.
|
12
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
|
13
|
INFANTIL MASCULINO
|
IRIS PÉREZ MARTÍNEZ.
|
13
|
INFANTIL FEMENINO
|
AROA PERMUY BOUZA.
|
14
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.
|
14
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
IRENE FRAGUELA TRASTOY.
|
14
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
CANDELA PICALLO GARCÍA.
|
15
|
INFANTIL FEMENINO
|
LUNA LORENZO RÍO.
|
15
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ÁNGELA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ.
|
16
|
CADETE FEMENINO
|
KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.
|
16
|
INFANTIL FEMENINO
|
ALEJANDRO FERNÁNDEZ MARTÍNEZ.
|
16
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.
|
16
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
ERNESTO FERNÁNDEZ ARMADA.
|
17
|
INFANTIL MASCULINO
|
CLARA DÍAZ PRIMOY.
|
17
|
INFANTIL FEMENINO
|
DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.
|
17
|
ALEVÍN MASCULINO
|
SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.
|
17
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
MARTÍN REY VÁZQUEZ.
|
19
|
INFANTIL MASCULINO
|
ZELTIA CONESA HERMIDA.
|
19
|
INFANTIL FEMENINO
|
LAURA OROSA LÓPEZ.
|
19
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
DIEGO MONTES GONZÁLEZ.
|
20
|
INFANTIL MASCULINO
|
BERTA TARAFA RODRÍGUEZ.
|
21
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
CANDELA ESTÉVEZ PRADA.
|
22
|
ALEVÍN FEMENINO.
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
4
|
4
|
4
|
Páginas