PRUEBA: |
XV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS / 1ª XORNADA. |
||
FECHA: |
01-NOVIEMBRE-2014. |
||
LUGAR: |
ESMELLE – FERROL (A CORUÑA). |
||
CARLOS LÓPEZ LÓPEZ. |
1 |
CADETE MASCULINO |
|
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA. |
1 |
CADETE FEMENINO |
|
IRENE BARREIRO LÓPEZ. |
1 |
INFANTIL FEMENINO |
|
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO. |
1 |
BENJAMÍN MASCULINO |
|
PAULA NIETO RUIZ. |
1 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
CARMEN MALDONADO ORDOÑEZ. |
2 |
CADETE FEMENINO |
|
MARTÍN PAZOS OCAMPO. |
2 |
ALEVÍN MASCULINO |
|
AROA PERMUY BOUZA. |
2 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
NATALIA VIGO RIVAS. |
2 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
PEDRO OSORIO LÓPEZ. |
3 |
CADETE MASCULINO |
|
LUCÍA RIVADULLA ALONSO. |
3 |
CADETE FEMENINO |
|
MARTA REY CASTRO. |
3 |
INFANTIL FEMENINO |
|
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO. |
3 |
ALEVÍN MASCULINO |
|
LUCÍA SICRE MASIDE. |
4 |
CADETE FEMENINO |
|
DEISY PÉREZ ABREU. |
4 |
INFANTIL FEMENINO |
|
ANDRÉS PICALLO GARCÍA. |
5 |
INFANTIL MASCULINO |
|
MARTINA DÍAZ SEDES. |
5 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
CARLOTA TELLA GRANDA. |
6 |
CADETE FEMENINO |
|
ÁLVARO ARMENTEROS MUIÑO. |
6 |
ALEVÍN MASCULINO |
|
HANNA DURÁN BERGANTIÑOS. |
6 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
ALDO REY GÓMEZ. |
7 |
CADETE MASCULINO |
|
PABLO LAGOA LOUREIRO. |
7 |
INFANTIL MASCULINO |
|
NURIA FERNÁNDEZ FONTICOBA. |
7 |
INFANTIL FEMENINO |
|
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ. |
7 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
ALICIA BARREIRO LÓPEZ. |
7 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
SILVIA DE DIEGO MILLARENGO. |
8 |
CADETE FEMENINO |
|
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ. |
8 |
INFANTIL MASCULINO |
|
NADIA MARDARAZ NUÑEZ. |
8 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
ADOLFO GARCÍA LÓPEZ. |
9 |
CADETE MASCULINO |
|
RAÚL GIL GUNDÍN. |
9 |
ALEVÍN MASCULINO |
|
LAURA RICO BOUZA. |
9 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES. |
9 |
BENJAMÍN MASCULINO |
|
GABRIELA SERANTES MARTÍN. |
9 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
VERA CANDAL JACOB. |
10 |
INFANTIL FEMENINO |
|
ÒSCAR GARCÍA LÓPEZ. |
10 |
ALEVÍN MASCULINO |
|
GABRIELA RODRÍGUEZ SAYAR. |
10 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
JAVIER BLAS CERNADAS. |
11 |
INFANTIL MASCULINO |
|
PAULA SOTO RODRÍGUEZ. |
11 |
INFANTIL FEMENINO |
|
MANUELA LÓPEZ FRAGUELA. |
12 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
INÉS MIGNOT TEIJEIRO. |
13 |
CADETE FEMENINO |
|
PILAR LIAÑO CALLAHAN. |
13 |
INFANTIL FEMENINO |
|
HABTE MIRIAM CANDAL JACOB. |
13 |
ALEVÍN MASCULINO |
|
NICOLÁS GUZMÁN ARTABE. |
14 |
CADETE MASCULINO |
|
KALKIDÁN FRANCO DE PABLO. |
14 |
INFANTIL FEMENINO |
|
PAULA PÉREZ FÁBREGAS. |
14 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
MIGUEL MONTAOS EIROA. |
14 |
BENJAMÍN MASCULINO |
|
ALEJANDRO LÓPEZ-TURNES RODRÍGUEZ. |
15 |
CADETE MASCULINO |
|
CHLOE MIGNOT TEIJEIRO. |
15 |
INFANTIL FEMENINO |
|
IVÁN PÉREZ FÁBREGAS. |
15 |
BENJAMÍN MASCULINO |
|
LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI. |
16 |
INFANTIL MASCULINO |
|
MARÍA BLANCO MÉNDEZ. |
16 |
INFANTIL FEMENINO |
|
MARTÍN HOYOS TRABA. |
16 |
ALEVÍN MASCULINO |
|
ANDREA POUSA SEIJAS. |
17 |
INFANTIL FEMENINO |
|
MARÍA GONZÁLEZ PITA. |
17 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
DANIEL PLAZA FREIRE. |
18 |
ALEVÍN MASCULINO |
|
SITOTA VILASANTE YÁÑEZ. |
18 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
GAIA SOMAZA NIETO. |
18 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
MARTÍN REY VÁZQUEZ. |
19 |
INFANTIL MASCULINO |
|
ANA RIVAS RIVERA. |
19 |
INFANTIL FEMENINO |
|
ERIK PIÑEIRO MÉNDEZ. |
19 |
BENJAMÍN MASCULINO |
|
LUNA LORENZO RÍO. |
19 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
ARTAI RUBIANES DURÁN. |
20 |
INFANTIL MASCULINO |
|
UXÍA PICOS SEIJO. |
20 |
INFANTIL FEMENINO |
|
ICÍA BARCIA COUTO. |
21 |
INFANTIL FEMENINO |
|
LAURA OROSA LÓPEZ. |
22 |
INFANTIL FEMENINO |
|
BERTA TARAFA RODRÍGUEZ. |
22 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
LIDIA GRIMAL ROCA. |
22 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
RAQUEL REGUEIRO SÁNCHEZ. |
23 |
INFANTIL FEMENINO |
|
DIEGO GONZÁLEZ PERNAS. |
23 |
BENJAMÍN MASCULINO |
|
ARIANNA VICTORIA MUÑOZ MÚJICA. |
23 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
MANUEL LOSADA GINZO. |
24 |
INFANTIL MASCULINO |
|
ANTÍA BARCIA COUTO. |
24 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
ELÍA SOMAZA NIETO. |
25 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
HUGO JOVE MANIVESA. |
25 |
BENJAMÍN MASCULINO |
|
CARMEN BECEIRO AMADO. |
25 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
ALFONSO CREUS DÍAZ. |
26 |
INFANTIL MASCULINO |
|
AINOA BECERRA PARDOS. |
26 |
INFANTIL FEMENINO |
|
PAULA PALACIOS CENDÁN. |
26 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
CLAUDIA FANDIÑO SANJUAN. |
26 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
ANXO GARCÍA GONZÁLEZ. |
28 |
INFANTIL MASCULINO |
|
AINHOA LÓPEZ CORDERO. |
28 |
INFANTIL FEMENINO |
|
XAIME GARCÍA GONZÁLEZ. |
28 |
BENJAMÍN MASCULINO |
|
ANTÍA GARCÍA MARTÍNEZ. |
28 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
RAHEL MARTÍNEZ ALLEGUE. |
29 |
INFANTIL FEMENINO |
|
IRENE FRAGUELA TRASTOY. |
29 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
MARIETA VIDAL LÓPEZ-SUEVOS. |
31 |
INFANTIL FEMENINO |
|
LUCÍA SANTIAGO SANTIAGO. |
31 |
BENJAMÍN FEMENINO |
|
ÁNGELA DÍAZ MEDÍN. |
32 |
ALEVÍN FEMENINO |
|
DARÍO PAZ GÓMEZ. |
34 |
BENJAMÍN MASCULINO |
|
MEDALLERO |
|||
ORO |
PLATA |
BRONCE |
|
5 |
4 |
4 |
Fotos: Gentileza de Oscar Rodríguez Formoso