PRUEBA:
|
XVI CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS – 4ª XORNADA / FASE INTERCOMARCAL DO PROGRAMA XOGADE.
|
||
FECHA:
|
13-FEBRERO-2016
|
||
LUGAR:
|
AS CABAZAS – FERROL (A CORUÑA).
|
||
PEDRO OSORIO LÓPEZ.
|
1
|
ABSOLUTA MASCULINO
|
|
ALDO REY GÓMEZ.
|
1
|
CADETE MASCULINO
|
|
VALENTINA MARIELA ARAOZ REVILLA.
|
1
|
CADETE FEMENINO
|
|
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
|
1
|
ALEVÍN MASCULINO
|
|
GABRIELA SERANTES MARTÍN.
|
1
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|
CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.
|
2
|
CADETE MASCULINO
|
|
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
|
2
|
CADETE FEMENINO
|
|
RAÚL GIL GUNDÍN.
|
2
|
ALEVÍN MASCULINO
|
|
PAULA NIETO RUIZ.
|
2
|
ALEVÍN FEMENINO
|
|
NOEL RODRÍGUEZ CRESPO.
|
2
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
|
LIDIA GRIMAL ROCA.
|
2
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|
ADRIÁN MARTÍNEZ LEDO.
|
3
|
CADETE MASCULINO
|
|
IRENE BARREIRO LÓPEZ.
|
3
|
CADETE FEMENINO
|
|
AROA PERMUY BOUZA
|
3
|
INFANTIL FEMENINO
|
|
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
|
3
|
ALEVÍN MASCULINO
|
|
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
|
3
|
ALEVÍN FEMENINO
|
|
MARTA REY CASTRO.
|
4
|
INFANTIL FEMENINO
|
|
MANUELA LÓPEZ FRAGUELA.
|
4
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|
PABLO RODRÍGUEZ TOJEIRO.
|
5
|
CADETE MASCULINO
|
|
NURIA FERNÁNDEZ FONTICOBA.
|
5
|
CADETE FEMENINO
|
|
ÁLVARO ARMENTEROS MUIÑO.
|
5
|
ALEVÍN MASCULINO
|
|
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
5
|
ALEVÍN FEMENINO
|
|
JAVIER BLAS CERNADAS.
|
6
|
CADETE MASCULINO
|
|
SILVIA VARELA ROCA.
|
6
|
INFANTIL FEMENINO
|
|
ÓSCAR GARCÍA LÓPEZ.
|
6
|
ALEVÍN MASCULINO
|
|
INÉS MIGNOT TEIJEIRO.
|
8
|
CADETE FEMENINO
|
|
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
|
8
|
INFANTIL FEMENINO
|
|
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
|
8
|
ALEVÍN MASCULINO
|
|
EVA SERANTES ANTÓN.
|
8
|
ALEVÍN FEMENINO
|
|
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
|
9
|
CADETE FEMENINO
|
|
MARTIÑO GÓMEZ SÁNCHEZ DE TOCA.
|
9
|
INFANTIL MASCULINO
|
|
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
9
|
INFANTIL FEMENINO
|
|
LAURA RICO BOUZA.
|
9
|
ALEVÍN FEMENINO
|
|
GABRIELA RODRÍGUEZ SAYAR.
|
9
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|
KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.
|
10
|
CADETE FEMENINO
|
|
NATALIA VIGO RIVAS.
|
10
|
ALEVÍN FEMENINO
|
|
MARCOS PÉREZ CALVO.
|
11
|
ALEVÍN MASCULINO
|
|
ALEJANDRA CARBALLO SANTOS.
|
11
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|
CHLOE MIGNOT TEIJEIRO.
|
12
|
INFANTIL FEMENINO
|
|
PAULA AREA SEQUEIRO.
|
12
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|
PALOMA LARRAÑAGA ALBERT.
|
13
|
ALEVÍN FEMENINO
|
|
ANDREA B. SANTANA VILLASUSO.
|
15
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|
AINOA BECERRA PARDOS.
|
16
|
INFANTIL FEMENINO
|
|
MIGUEL MONTAOS EIROA.
|
16
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
|
MARTA CANOSA MACEIRAS.
|
16
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|
HANNA DURÁN BERGANTIÑOS.
|
17
|
INFANTIL FEMENINO
|
|
HABTE MIRIAM CANDAL JACOB.
|
17
|
ALEVÍN MASCULINO
|
|
MARTA SÁNCHEZ FOURNIER.
|
17
|
ALEVÍN FEMENINO
|
|
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
|
18
|
INFANTIL FEMENINO
|
|
MARÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
19
|
INFANTIL FEMENINO
|
|
HÉCTOR GARCÍA CASTILLO.
|
19
|
ALEVÍN MASCULINO
|
|
ARIANNA VICTORIA MUÑOZ MÚJICA.
|
19
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|
PAULA RIVAS VIGO.
|
20
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|
PAULA VÁZQUEZ PARDO.
|
21
|
INFANTIL FEMENINO
|
|
MIGUEL CARBALLO SANTOS.
|
21
|
ALEVÍN MASCULINO
|
|
GAIA SOMAZA NIETO.
|
21
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|
BERTA TARAFA RODRÍGUEZ.
|
22
|
INFANTIL FEMENINO
|
|
JOEL NOVOA GAYOSO.
|
22
|
ALEVÍN MASCULINO
|
|
NAIARA LÓPEZ BOUZA.
|
22
|
ALEVÍN FEMENINO
|
|
ANTÍA GÓMEZ DÍAZ.
|
22
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|
SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.
|
23
|
ALEVÍN MASCULINO
|
|
DANIELA SOTO FIDALGO.
|
24
|
ALEVÍN FEMENINO
|
|
CECILIA IGLESIAS CASTRO.
|
25
|
INFANTIL FEMENINO
|
|
PABLO SÁNCHEZ FOURNIER.
|
25
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
|
PAULA PALACIOS CENDÁN.
|
26
|
INFANTIL FEMENINO
|
|
CLARA BARJA CERNADAS.
|
26
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|
ELIA SOMAZA NIETO.
|
27
|
ALEVÍN FEMENINO
|
|
MANUEL SEDES MONTERO.
|
28
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
|
|
|||
CLASIFICACIÓN POR EQUIPOS:
- CADETE MASCULINO: 1
- CADETE FEMENINO “A”: 1
- INFANTIL FEMENINO: 1
- ALEVÍN MASCULINO: 1
- ALEVÍN FEMENINO: 1
- BENJAMÍN FEMENINO: 1
- CADETE FEMENINO: 2
- ALEVÍN MASCULINO “A”: 2
- ALEVÍN FEMENINO “A”: 2
- BENJAMÍN FEMENINO “A”: 3
- INFANTIL FEMENINO “A”: 4
- BENJAMÍN MASCULINO: 4
|
|||
MEDALLERO
|
|||
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
|
11
|
9
|
6
|
|
NOTA
|
(Gentileza de Oscar Rodríguez Formoso)