PRUEBA:
|
LIV TROFEO “JOAQUÍN ROMERO” DE CAMPO A TRAVÉS / IV MEMORIAL / XVI CIRCUITO FERROLÁN – II XORNADA.
|
||||
FECHA:
|
26-MARZO-2016
|
||||
LUGAR:
|
AS CABAZAS / ESMELLE – FERROL (A CORUÑA).
|
||||
SERGIO GONZÁLEZ SALUTREGUI.
|
1
|
ABSOLUTA MASCULINO
|
|||
ALDO REY GÓMEZ.
|
1
|
CADETE MASCULINO
|
|||
IRENE BARREIRO LÓPEZ.
|
1
|
CADETE FEMENINO
|
|||
AROA PERMUY BOUZA.
|
1
|
INFANTIL FEMENINO
|
|||
JULIÁN PARDO GARCÍA.
|
1
|
ALEVÍN MASCULINO
|
|||
PEDRO OSORIO LÓPEZ.
|
2
|
ABSOLUTA MASCULINO
|
|||
INÉS BEREIJO ALBO.
|
2
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
|||
LUCÍA SICRE MASIDE.
|
2
|
CADETE FEMENINO
|
|||
SILVIA VARELA ROCA.
|
2
|
INFANTIL FEMENINO
|
|||
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
|
2
|
ALEVÍN FEMENINO
|
|||
ADRIÁN MARTÍNEZ LEDO.
|
3
|
CADETE MASCULINO
|
|||
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
|
3
|
CADETE FEMENINO
|
|||
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
|
3
|
INFANTIL FEMENINO
|
|||
RAÚL GIL GUNDÍN.
|
3
|
ALEVÍN MASCULINO
|
|||
NATALIA VIGO RIVAS.
|
3
|
ALEVÍN FEMENINO
|
|||
GABRIELA SERANTES MARTÍN.
|
3
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|||
CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.
|
4
|
CADETE MASCULINO
|
|||
NURIA FERNÁNDEZ FONTICOBA.
|
4
|
CADETE FEMENINO
|
|||
PAULA VÁZQUEZ PARDO.
|
4
|
INFANTIL FEMENINO
|
|||
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
|
4
|
ALEVÍN MASCULINO
|
|||
GABRIELA RODRÍGUEZ SAYAR.
|
4
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|||
PABLO LAGOA LOUREIRO.
|
5
|
CADETE MASCULINO
|
|||
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
|
5
|
CADETE FEMENINO
|
|||
ALBA BELLO LUGRIS.
|
5
|
INFANTIL FEMENINO
|
|||
ÓSCAR GARCÍA LÓPEZ.
|
5
|
ALEVÍN MASCULINO
|
|||
EVA SERANTES ANTÓN.
|
5
|
ALEVÍN FEMENINO
|
|||
LIDIA GRIMAL ROCA.
|
5
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|||
KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.
|
6
|
CADETE FEMENINO
|
|||
CLAUDIA FRAGA MARTÍNEZ.
|
6
|
INFANTIL FEMENINO
|
|||
MANUEL SEDES MONTERO.
|
6
|
BENJAMÍN MASCULINO
|
|||
PABLO RODRÍGUEZ TOJEIRO.
|
7
|
CADETE MASCULINO
|
|||
MARCOS PÉREZ CALVO.
|
7
|
ALEVÍN MASCULINO
|
|||
PAULA AREA SEQUEIRO.
|
7
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|||
NAIARA LÓPEZ BOUZA.
|
8
|
ALEVÍN FEMENINO
|
|||
JOSÉ GONZÁLEZ BAÑOBRE.
|
9
|
ABSOLUTA MASCULINO
|
|||
SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.
|
9
|
ALEVÍN MASCULINO
|
|||
DANIELA SOTO FIDALGO.
|
9
|
ALEVÍN FEMENINO
|
|||
MARTA CANOSA MACEIRAS.
|
10
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|||
ANTÍA GÓMEZ DÍAZ.
|
11
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|||
CLARA BARJA CERNADAS.
|
12
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|||
CARLA BELLO LUGRIS.
|
13
|
BENJAMÍN FEMENINO
|
|||
|
|||||
MEDALLERO
|
|||||
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
|||
5
|
5
|
6
|