Enviado por RIA el Jue, 02/22/2018 - 21:48
RESULTADOS
PRUEBA:
|
CAMPIONATO GALICIA DE CAMPO A TRAVÉS – PROGRAMA XOGADE.
|
FECHA:
|
17-FEBRERO-2018
|
LUGAR:
|
A POBRA DO CARAMIÑAL (A CORUÑA).
|
|
|
|
|
|
RICARDO NEGRETE BARRIOLUENGO.
|
3
|
INFANTIL MASCULINO
|
JORGE BERTALO SQUEIRO.
|
7
|
ALEVÍN MASCULINO
|
MARCOS PÉREZ CALVO.
|
10
|
INFANTIL MASCULINO
|
MIGUEL GUERRA VARELA.
|
14
|
CADETE MASCULINO
|
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
|
15
|
CADETE FEMENINO
|
PAULA NIETO RUIZ.
|
15
|
INFANTIL FEMENINO
|
RAÚL GIL GUNDÍN.
|
18
|
INFANTIL MASCULINO
|
SILVIA VARELA ROCA.
|
19
|
CADETE FEMENINO
|
ÁNGEL VIDAL CIBREIRO.
|
19
|
INFANTIL MASCULINO
|
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
|
21
|
INFANTIL MASCULINO
|
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
|
22
|
INFANTIL FEMENINO
|
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
|
23
|
INFANTIL FEMENINO
|
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
|
27
|
INFANTIL MASCULINO
|
AROA PERMUY BOUZA.
|
29
|
CADETE FEMENINO
|
NATALIA VIGO RIVAS.
|
32
|
INFANTIL FEMENINO
|
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
|
33
|
INFANTIL MASCULINO
|
ÓSCAR GARCÍA LÓPEZ.
|
34
|
INFANTIL MASCULINO
|
MARTA SÁNCHEZ FOURNIER.
|
34
|
INFANTIL FEMENINO
|
ARIADNA GÓMEZ MENDÉZ.
|
36
|
INFANTIL FEMENINO
|
CHLOE MIGNOT TEIJEIRO.
|
41
|
CADETE FEMENINO
|
JOEL NOVOA GAYOSO.
|
41
|
INFANTIL MASCULINO
|
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
|
42
|
CADETE FEMENINO
|
ANXO SANTOS GONZÁLEZ.
|
45
|
INFANTIL MASCULINO
|
CARMEN MATO FILGUEIRA.
|
47
|
CADETE FEMENINO
|
SERGIO FERNÁNDEZ RÁFALES.
|
55
|
INFANTIL MASCULINO
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
2
|
-
|
1
|
CLASIFICACIÓN POR EQUIPOS
|
EQUIPO
|
PUESTO
|
PUNTOS
|
INFANTIL MASCULINO “A”.
|
1
|
26
|
INFANTIL FEMENINO.
|
1
|
51
|
CADETE FEMENINO.
|
4
|
40
|
INFANTIL MASCULINO “B”.
|
6
|
76
|
Enviado por RIA el Jue, 02/22/2018 - 21:08
RESULTADOS
PRUEBA:
|
CAMPEONATO AUTONÓMICO INDIVIDUAL ABSOLUTO DE LA COMUNIDAD VALENCIANA EN PISTA CUBIERTA.
|
FECHA:
|
10-FEBRERO-2018
|
LUGAR:
|
VALENCIA.
|
CELIA MUÑOZ DE MORALES CASTRO.
|
2 (FINAL) / (F.C.)
1 (SEMIF.) / (F.C.)
|
60 M.L.
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
7”88
7”85
|
Enviado por RIA el Sáb, 02/17/2018 - 21:06
Enviado por RIA el Mié, 02/14/2018 - 21:36
RESULTADOS
PRUEBA:
|
CAMPEONATO DE MADRID ABSOLUTO / PISTA CUBIERTA.
|
FECHA:
|
10/11-FEBRERO-2018
|
LUGAR:
|
MADRID.
|
CRISTINA REGALÓN NIETO.
|
6
|
PÉRTIGA
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
3m22cm
|
Enviado por RIA el Mié, 02/14/2018 - 21:21
RESULTADOS
PRUEBA:
|
CONTROL ABSOLUTO (8ª JORNADA) / PISTA CUBIERTA.
|
FECHA:
|
11-FEBRERO-2018
|
LUGAR:
|
SABADELL (BARCELONA).
|
CAROL PARDO CERIOLA.
|
1
|
800 M.L.
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
2’18”53
|
Enviado por RIA el Mié, 02/14/2018 - 21:04
RESULTADOS
PRUEBA:
|
CONTROL DE MARCAS / PISTA CUBIERTA.
|
FECHA:
|
10-FEBRERO-2018
|
LUGAR:
|
OVIEDO (ASTURIAS).
|
GLORIA GARCÍA GARCÍA.
|
1
|
PESO
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
13m18cm
|
Enviado por RIA el Mié, 02/14/2018 - 20:39
RESULTADOS
PRUEBA:
|
29º CAMPIONATO DE GALICIA DE MARCHA EN RUTA.
|
FECHA:
|
11-FEBRERO-2018
|
LUGAR:
|
CANGAS (PONTEVEDRA).
|
|
ROCÍO CARBIA LOJO.
|
1
|
SÉNIOR FEMENINO
|
CARMEN FUENTES CASTRO.
|
3
|
SUB-23 FEMENINO
|
MARINA PAJÓN AREA.
|
4
|
SUB-14 FEMENINO
|
CARLA PAZOS CORTIZAS.
|
11
|
SUB-14 FEMENINO
|
ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.
|
15
|
SUB-14 FEMENINO
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
1
|
-
|
1
|
Enviado por RIA el Mié, 02/14/2018 - 20:05
RESULTADOS
PRUEBA:
|
I CARREIRA POPULAR CONCELLO DE MONTERROSO / RUTA.
|
FECHA:
|
11-FEBRERO-2018
|
LUGAR:
|
MONTERROSO (LUGO).
|
|
MIGUEL GUERRA VARELA.
|
2
|
SUB-16 MASCULINO
|
MEDALLERO
|
ORO
|
PLATA
|
BRONCE
|
-
|
1
|
-
|
Enviado por RIA el Mié, 02/14/2018 - 18:52
RESULTADOS
PRUEBA:
|
XXXIII CAMPEONATO DE ESPAÑA SUB-23 / PISTA CUBIERTA.
|
FECHA:
|
10/11-FEBRERO-2018
|
LUGAR:
|
SALAMANCA.
|
|
|
IRENE BONAFONTE PARDÁS.
|
4 (FINAL)
4 (SEMIF.)
|
1.500 M.L.
|
SUB-23 FEMENINO
|
4’46”49
4’37”59
|
MARÍA DEL MAR SERRANO SÁNCHEZ.
|
8 (FINAL)
4 (SEMIF.)
|
1.500 M.L.
|
SUB-23 FEMENINO
|
4’49”67
4’44”71
|
ALICIA ALONSO MUÑOZ.
|
6 (SEMIF.)
|
400 M.L.
|
SUB-23 FEMENINO
|
58”15
|
CRISTINA REGALÓN NIETO.
|
-
|
PÉRTIGA
|
SUB-23 FEMENINO
|
NULOS
|
Enviado por RIA el Mié, 02/14/2018 - 18:03
RESULTADOS
PRUEBA:
|
1ª XORNADA FROIZ - I CONTROL DE INVERNO S.G. PONTEVEDRA / PISTA AIRE LIBRE.
|
FECHA:
|
10-FEBRERO-2018
|
LUGAR:
|
PONTEVEDRA.
|
IRMA VEIGUELA TIZÓN.
|
1
|
50 M.L.
|
SUB-10 FEMENINO
|
8”53
|
IRMA VEIGUELA TIZÓN.
|
1
|
500 M.L.
|
SUB-10 FEMENINO
|
1’42”05
|
CLAUDIA TORRES REY.
|
2
|
60 M.L.
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
8”14 (+0.4)
|
CLAUDIA TORRES REY.
|
2
|
200 M.L.
|
ABSOLUTA FEMENINO
|
26”34 (-0.5)
|
ARIADNA GÓMEZ MÉNDEZ.
|
11
|
500 M.L.
|
SUB-14 FEMENINO
|
1’43”44
|
ARIADNA GÓMEZ MÉNDEZ.
|
12
|
60 M.L.
|
SUB-14 FEMENINO
|
10”04 (+0.7)
|
Páginas