Resultados

RESULTADOS: MEETING INTERNACIONAL DE ATLETISMO – XXI MEMORIAL “FRANCISCO RAMÓN HIGUERAS” 2018 EN PISTA AIRE LIBRE / Andújar (Jaén), 01.Jun.2018

RESULTADOS

PRUEBA:
MEETING INTERNACIONAL DE ATLETISMO – XXI MEMORIAL “FRANCISCO RAMÓN HIGUERAS” 2018 / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
01-JUNIO-2018
LUGAR:
ANDÚJAR (JAÉN).
 
PAULETTE NATACHA FERNÁNDEZ NGO.
5
400 M.V.
ABSOLUTA FEMENINO
1’00”81
MARÍA DEL MAR SERRANO SÁNCHEZ.
16
1.500 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
4’51”73

Resultados    

Fuente: Web RFEA

RESULTADOS: XII TROFEO "ALFONSO POSADA" EN PISTA AIRE LIBRE / Vigo (Pontevedra), 01.Jun.2018

RESULTADOS

PRUEBA:
XII TROFEO “ALFONSO POSADA” / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
01-JUNIO-2018
LUGAR:
VIGO (PONTEVEDRA).
 
TANIA VALVERDE GONZÁLEZ.
1
TRIPLE
ABSOLUTA FEMENINO
11m48cm (+2.2)
CLAUDIA TORRES REY.
4 (FINAL)
3 (SEMIF.)
100 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
12”51 (+2.8)
12”57 (+1.8)
ALDO REY GÓMEZ.
8
800 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
1’59”91
INÉS BEREIJO ALBO.
9
800 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
2’34”70
AZZIZ SAIDI BELHAJ.
17
800 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
2’03”59
ANTÍA MARTÍNEZ QUEIMAÑO.
2 (SEMIF.)
100 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
12”94 (+0.7)
LUCÍA FERREIRO LIÑARES.
-
TRIPLE
ABSOLUTA FEMENINO
NULOS
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
-
-

 Resultados

RESULTADOS: V XORNADA COPA DEPUTACIÓN DE LUGO EN PISTA AIRE LIBRE / Lugo, 31.May.2018

RESULTADOS

PRUEBA:
V XORNADA COPA DEPUTACIÓN DE LUGO / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
31-MAYO-2018
LUGAR:
LUGO.
 
INÉS BEREIJO ALBO.
5
400 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
1’04”43
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
6
600 M.L.
CADETE FEMENINO
1’46”78

 Resultados

RESULTADOS: XXVI MITING INTERNACIONAL D'ATLETISME COSTA BRAVA EN PISTA AIRE LIBRE / Palafrugell (Gerona), 26.May.2018

RESULTADOS

PRUEBA:
XXVI MITING INTERNACIONAL D’ATLETISME COSTA BRAVA / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
26-MAYO-2018
LUGAR:
PALAFRUGELL (GERONA).
 
ELENA LLOBERA MIRÓ.
2
LONGITUD
ABSOLUTA FEMENINO
5m54cm (+2.1)
CAROL PARDO CERIOLA.
4
800 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
2’14”67
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
-
1
-

Resultados 

RESULTADOS EN DIRECTO: FINAL TÍTULO Y PERMANENCIA LIGA IBERDROLA y LaLiga4Sports DIVISIÓN DE HONOR y PRIMERA DIVISIÓN / SEGUNDA DIVISIÓN / V CAMPEONATO DE ESPAÑAÑA SUB14 POR EQUIPOS

RESULTADOS: CAMPIONATO DE GALICIA SUB16 (CADETE) EN PISTA AIRE LIBRE / O Barco de Valdeorras (Ourense), 27.May.2018 .- Diaou Diallo, Subcampeona Gallega de triple salto y Marta Rey, Medalla de Bronce en 600 m.l.

RESULTADOS

PRUEBA:
CAMPIONATO DE GALICIA SUB-16 (CADETE) / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
27-MAYO-2018
LUGAR:
O BARCO DE VALDEORRAS (OURENSE).
 
DIAOU DIALLO CHAO.
2
TRIPLE
SUB-16 FEMENINO
10m80cm (-0.1)
MARTA REY CASTRO.
3
600 M.L.
SUB-16 FEMENINO
1’44”17
SILVIA VARELA ROCA.
4
1.000 M.L.
SUB-16 FEMENINO
3’11”97
ROSALINDA OGIE UGO.
4
LONGITUD
SUB-16 FEMENINO
4m89cm (-0.6)
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
5
600 M.L.
SUB-16 FEMENINO
1’45”82
MARÍA BLANCO MÉNDEZ.
5
PÉRTIGA
SUB-16 FEMENINO
2m32cm
AROA PERMUY BOUZA.
6
600 M.L.
SUB-16 FEMENINO
1’47”17
MIGUEL GUERRA VARELA.
10
1.000 M.L.
SUB-16 MASCULINO
3’05”25
ARTAI RUBIANES DURÁN.
4 (SEMIF.)
300 M.L.
SUB-16 MASCULINO
41”47
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
-
1
1

Resultados   Resultados 

RESULTADOS: XXVI MITING INTERNACIONAL D´ATLETISMO PALAFRUGELL - COSTA BRAVA EN PISTA AIRE LIBRE / Palafrugell (Gerona), 26.May.2018

RESULTADOS

PRUEBA:
XXVI MITING INTERNACIONAL D’ATLETISME PALAFRUGELL - COSTA BRAVA / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
26-MAYO-2018
LUGAR:
PALAFRUGELL (GERONA).
 
ELENA LLOBERA MIRÓ.
2
LONGITUD
ABSOLUTA FEMENINO
5m54cm (+2.1)
CAROL PARDO CERIOLA.
4
800 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
2’14”67

Resultados   Resultados

 

RESULTADOS: CTO. DE GALICIA SUB18 (XUVENIL) EN PISTA AIRE LIBRE / Ferrol, 26.May.2018 .- Lucía Sicre, Irene Barreiro y Lucía Rivadulla, Campeonas Gallegas; Rodrigo Álvarez, Lucía Rivadulla y Aldo Rey, Subcampeones Gallegos y Miriam Tojero, Bronce

RESULTADOS

PRUEBA:
CAMPIONATO DE GALICIA SUB-18 (XUVENIL) / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
26-MAYO-2018
LUGAR:
FERROL (A CORUÑA).
 
LUCÍA SICRE MASIDE.
1
400 M.L.
SUB-18 FEMENINO
57”51
IRENE BARREIRO LÓPEZ.
1
800 M.L.
SUB-18 FEMENINO
2’18”47
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
1
400 M.V.
SUB-18 FEMENINO
1’05”63
RODRIGO ÁLVAREZ DAVI.
2 (FINAL)
1 (SEMIF.)
100 M.L.
SUB-18 MASCULINO
11”03 (+1.8)
11”32 (+1.8)
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
2 (FINAL)
1 (SEMIF.)
200 M.L.
SUB-18 FEMENINO
25”52 (+1.9)
25”87 (+1.9)
ALDO REY GÓMEZ.
2
400 M.L.
SUB-18 MASCULINO
51”89
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
3
800 M.L.
SUB-18 FEMENINO
2’26”90
ANA RIVAS RIVERA.
4 (FINAL)
2 (SEMIF.)
100 M.V.
SUB-18 FEMENINO
17”14 (+2.9)
17”00 (+1.0)
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
6
400 M.L.
SUB-18 MASCULINO
56”26
SAMUEL DOPICO RODRÍGUEZ.
6
1.500 M.L.
SUB-18 MASCULINO
4’35”98
CARLOS CALVO MOA.
8
800 M.L.
SUB-18 MASCULINO
2’08”51
ÁLVARO LARRAÑAGA ALBERT.
8
400 M.V.
SUB-18 MASCULINO
1’01”02
DIEGO MONTES GONZÁLEZ.
8
DISCO
SUB-18 MASCULINO
18m67cm
ANA RIVAS RIVERA.
7 (SEMIF.)
100 M.L.
SUB-18 FEMENINO
13”63 (+1.5)
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
3
3
1

Resultados   Resultados 

RESULTADOS: VII TROFEO MARINEDA ATLÉTICO - EMILIO ROGEL EN PISTA AIRE LIBRE / Bastiagueiro-Oleiros (A Coruña)

RESULTADOS

PRUEBA:
VII TROFEO MARINEDA ATLÉTICO – EMILIO ROGEL / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
25-MAYO-2018
LUGAR:
BASTIAGUEIRO / OLEIROS (A CORUÑA).
 
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
1
220 M.V.
INFANTIL MASCULINO
33”8
LUCÍA SICRE MASIDE.
2
200 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
26”13 (0.0)
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
2
80 M.L.
INFANTIL MASCULINO
11”13 (0.0)
PABLO PAJÓN AREA.
5
DISCO
CADETE MASCULINO
23m79cm
ÁNGEL VIDAL CIBREIRO.
5
80 M.V.
INFANTIL MASCULINO
11”44 (+0.6)
DIEGO VIGO LEAL.
8
800 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
2’08”30
MARTÍN REY VÁZQUEZ.
12
200 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
25”88 (0.0)
ANXO PAZOS OCAMPO.
14
50 M.L.
BENJAMÍN MASCULINO
9”89
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
2
-

 Resultados

RESULTADOS DIRECTO: CAMPIONATO DE GALICIA SUB18/XUVENIL / Ferrol, 26.Mayo.2018

Sábado, 26 Mayo 2018 Campionato de Galicia Sub18 (XUVENIL) Ferrol

 

 

Páginas

Suscribirse a RSS - Resultados