Resultados

RESULTADOS: XXXVIII CARREIRA PEDESTRE POPULAR DO SAN MARTIÑO 2014 (Ourense, 16.Nov.2014)

 
 
PRUEBA:
XXXVIII CARREIRA PEDESTRE POPULAR DO SAN MARTIÑO 2014.
FECHA:
16-NOVIEMBRE-2014
LUGAR:
OURENSE
null
RAQUEL SUÁREZ PEDROSA.
3
SÉNOR FEMENINO
NICOLÁS SEDES DOCE.
20
VETERANO MASCULINO (B)
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
-
-
1
ver resultados

RESULTADOS: V CARREIRA POPULAR DE XERMADE (Xermade-Lugo, 15.Nov.2014)

 
 

PRUEBA:

V CARREIRA POPULAR DE XERMADE.

FECHA:

15-NOVIEMBRE-2014

LUGAR:

XERMADE (LUGO).

PEDRO OSORIO LÓPEZ.

1

CADETE MASCULINO

JOSÉ ANTONIO DOCE LUACES.

19

VETERANO MASCULINO (A)

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

1

-

-

ver resultados

RESULTADOS: II CARAVACA 10.0 (Caravaca-Murcia, 9.Nov.2014)

 
 

PRUEBA:

II CARAVACA 10.0

FECHA:

09-NOVIEMBRE-2014

LUGAR:

CARAVACA (MURCIA).

YAMILKA GONZÁLEZ VIAMONTE.

1

ABSOLUTA FEMENINO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

1

-

-

ver resultados   ver fotos   

RESULTADOS: II CARRERA POPULAR CONTRA EL CÁNCER - CORRE POR FERROL (Ferrol, 9.Nov.2014)

 
 
PRUEBA:
II CARRERA POPULAR CONTRA EL CÁNCER – CORRE POR FERROL.
FECHA:
09-NOVIEMBRE-2014
LUGAR:
FERROL (A CORUÑA).
ALEJANDRO VIDAL DOBARRO.
1
SUB-23 MASCULINO
ANDRÉS PICALLO GARCÍA.
1
INFANTIL MASCULINO
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
1
BENJAMÍN MASCULINO
NICOLÁS SEDES DOCE.
2
VETERANO MASCULINO (A)
DIEGO BOUZA PENA.
2
SUB-23 MASCULINO
AROA PERMUY BOUZA.
2
ALEVÍN FEMENINO
MARTA REY CASTRO.
3
INFANTIL FEMENINO
MARTÍNA DÍAZ SEDES.
3
ALEVÍN FEMENINO
JOSÉ GONZÁLEZ BAÑOBRE.
4
VETERANO MASCULINO (A)
CLAUDIA ROJO CAZORLA.
4
SUB-23 FEMENINO
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
4
INFANTIL MASCULINO
CARLOTA FANDIÑO SANJUAN.
4
PREBENJAMÍN FEMENINO
ALICIA PAZ FRAGA.
5
SUB-23 FEMENINO
NURIA FERNÁNDEZ FONTICOBA.
5
INFANTIL FEMENINO
JOSÉ LÓPEZ ANEIROS.
6
VETERANO MASCULINO (B)
MANUELA LÓPEZ FRAGUELA.
6
BENJAMÍN FEMENINO
JAVIER BLAS CERNADAS.
7
INFANTIL MASCULINO
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
7
INFANTIL FEMENINO
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
7
ALEVÍN MASCULINO
CARLOTA TELLA GRANDA.
8
SUB-23 FEMENINO
UXÍA PICOS SEIJO.
8
INFANTIL FEMENINO
RAUL GIL GUNDÍN.
8
ALEVÍN MASCULINO
NOEL RODRÍGUEZ CRESPO.
8
BENJAMÍN MASCULINO
CARMEN BECEIRO AMADO.
8
BENJAMÍN FEMENINO
CHLOE MIGNOT TEIJEIRO.
9
INFANTIL FEMENINO
JOSÉ MANUEL TEIJEIRO IGLESIAS.
10
SÉNIOR MASCULINO
MARCOS BARJA RIVAS.
10
SUB-23 MASCULINO
ÁLVARO ARMENTEROS MUIÑO.
10
ALEVÍN MASCULINO
LUCAS RODRÍGUEZ CRESPO.
10
PREBENJAMÍN MASCULINO
MARTÍN HOYOS TRABA.
12
ALEVÍN MASCULINO
IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.
13
SUB-23 FEMENINO
DIEGO MONTES GONZÁLEZ.
14
INFANTIL MASCULINO
ARIANNA VICTORIA MUÑOZ MÚJICA.
14
BENJAMÍN FEMENINO
SILVIA DE DIEGO MILLARENGO.
15
SUB-23 FEMENINO
AINOA BECERRA PARDOS.
15
INFANTIL FEMENINO
AINHOA LÓPEZ CORDERO.
16
INFANTIL FEMENINO
CLAUDIA FANDIÑO SANJUÁN.
17
BENJAMÍN FEMENINO
DIEGO COUTO CHAVES.
17
PREBENJAMÍN MASCULINO
ISIDRO FRAGUELA SANTOS.
18
VETERANO MASCULINO (A)
LOLA GONZÁLEZ PITA.
18
INFANTIL FEMENINO
MANUEL SEDES MONTERO.
18
PREBENJAMÍN MASCULINO
RAHEL MARTÍNEZ ALLEGUE.
20
INFANTIL FEMENINO
ALEX GONZÁLEZ MEIZOSO.
20
PREBENJAMÍN MASCULINO
MARIETA VIDAL LÓPEZ-SUEVOS.
21
INFANTIL FEMENINO
ICÍA FRAGUELA TRASTOY.
21
PREBENJAMÍN FEMENINO
JORGE BARCIA RODRÍGUEZ.
22
SÉNIOR MASCULINO
ISMAEL PICALLO RAMONDE.
22
VETERANO MASCULINO (A)
JOSÉ ANTONIO DOCE LUACES.
24
VETERANO MASCULINO (A)
ELISA COSTAS MUIÑA.
25
INFANTIL FEMENINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
3
3
2
ver resultados   ver resultados     ver fotos Fotos:   Gentileza de Juan

 

RESULTADOS: XXXV CARREIRA POPULAR DE NEGREIRA (Negreira-A Coruña, 9.Nov.2014)

 
 

PRUEBA:

XXXV CARREIRA POPULAR DE NEGREIRA.

FECHA:

09-NOVIEMBRE-2014

LUGAR:

NEGREIRA (A CORUÑA).

RAQUEL SUÁREZ PEDROSA.

1

SÉNIOR FEMENINO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

1

-

-

ver resultados


 

RESULTADOS CATEGORÍA DE MENORES: II CARRERA CONTRA EL CÁNCER - CORRE POR FERROL (Ferrol, 9.Nov.2014)

 
II EDICIÓN CONTRA EL CÁNCER, CORRE POR FERROL II CARRERA CONTRA EL CÁNCER - CORRE POR FERROL (RESULTADOS DE MENORES)
Fecha:   Domingo, 9 de Noviembre de 2014
Lugar:   Ferrol
 
ver resultados Resultados Categoría de Menores
                 ver fotos  Fotos:   Gentileza de Juan          
 

 

RESULTADOS: II CARRERA CONTRA EL CÁNCER - CORRE POR FERROL (Ferrol, 9.Nov.2014)

 
 
II EDICIÓN CONTRA EL CÁNCER, CORRE POR FERROL II CARRERA CONTRA EL CÁNCER - CORRE POR FERROL
Fecha:   Domingo, 9 de Noviembre de 2014
Lugar:   Ferrol
 
ver resultados ver fotos Fotos: Gentileza de Juan

RESULTADOS: XXXV CARREIRA POPULAR DE NEGREIRA (Negreira, 9.Nov.2014)

 
 
XXXV CARREIRA POPULAR DE NEGREIRA
Fecha:   Domingo, 9 de Noviembre de 2014
Lugar:   Negreira
 
ver resultados

RESULTADOS: XV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS / 1ª XORNADA (Esmelle-Ferrol, 1.Nov.2014)

 
 

PRUEBA:

XV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS / 1ª XORNADA.

FECHA:

01-NOVIEMBRE-2014.

LUGAR:

ESMELLE – FERROL (A CORUÑA).

CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.

1

CADETE MASCULINO

MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.

1

CADETE FEMENINO

IRENE BARREIRO LÓPEZ.

1

INFANTIL FEMENINO

ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.

1

BENJAMÍN MASCULINO

PAULA NIETO RUIZ.

1

BENJAMÍN FEMENINO

CARMEN MALDONADO ORDOÑEZ.

2

CADETE FEMENINO

MARTÍN PAZOS OCAMPO.

2

ALEVÍN MASCULINO

AROA PERMUY BOUZA.

2

ALEVÍN FEMENINO

NATALIA VIGO RIVAS.

2

BENJAMÍN FEMENINO

PEDRO OSORIO LÓPEZ.

3

CADETE MASCULINO

LUCÍA RIVADULLA ALONSO.

3

CADETE FEMENINO

MARTA REY CASTRO.

3

INFANTIL FEMENINO

MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.

3

ALEVÍN MASCULINO

LUCÍA SICRE MASIDE.

4

CADETE FEMENINO

DEISY PÉREZ ABREU.

4

INFANTIL FEMENINO

ANDRÉS PICALLO GARCÍA.

5

INFANTIL MASCULINO

MARTINA DÍAZ SEDES.

5

ALEVÍN FEMENINO

CARLOTA TELLA GRANDA.

6

CADETE FEMENINO

ÁLVARO ARMENTEROS MUIÑO.

6

ALEVÍN MASCULINO

HANNA DURÁN BERGANTIÑOS.

6

ALEVÍN FEMENINO

ALDO REY GÓMEZ.

7

CADETE MASCULINO

PABLO LAGOA LOUREIRO.

7

INFANTIL MASCULINO

NURIA FERNÁNDEZ FONTICOBA.

7

INFANTIL FEMENINO

LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.

7

ALEVÍN FEMENINO

ALICIA BARREIRO LÓPEZ.

7

BENJAMÍN FEMENINO

SILVIA DE DIEGO MILLARENGO.

8

CADETE FEMENINO

MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.

8

INFANTIL MASCULINO

NADIA MARDARAZ NUÑEZ.

8

ALEVÍN FEMENINO

ADOLFO GARCÍA LÓPEZ.

9

CADETE MASCULINO

RAÚL GIL GUNDÍN.

9

ALEVÍN MASCULINO

LAURA RICO BOUZA.

9

ALEVÍN FEMENINO

SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.

9

BENJAMÍN MASCULINO

GABRIELA SERANTES MARTÍN.

9

BENJAMÍN FEMENINO

VERA CANDAL JACOB.

10

INFANTIL FEMENINO

ÒSCAR GARCÍA LÓPEZ.

10

ALEVÍN MASCULINO

GABRIELA RODRÍGUEZ SAYAR.

10

BENJAMÍN FEMENINO

JAVIER BLAS CERNADAS.

11

INFANTIL MASCULINO

PAULA SOTO RODRÍGUEZ.

11

INFANTIL FEMENINO

MANUELA LÓPEZ FRAGUELA.

12

BENJAMÍN FEMENINO

INÉS MIGNOT TEIJEIRO.

13

CADETE FEMENINO

PILAR LIAÑO CALLAHAN.

13

INFANTIL FEMENINO

HABTE MIRIAM CANDAL JACOB.

13

ALEVÍN MASCULINO

NICOLÁS GUZMÁN ARTABE.

14

CADETE MASCULINO

KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.

14

INFANTIL FEMENINO

PAULA PÉREZ FÁBREGAS.

14

ALEVÍN FEMENINO

MIGUEL MONTAOS EIROA.

14

BENJAMÍN MASCULINO

ALEJANDRO LÓPEZ-TURNES RODRÍGUEZ.

15

CADETE MASCULINO

CHLOE MIGNOT TEIJEIRO.

15

INFANTIL FEMENINO

IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.

15

BENJAMÍN MASCULINO

LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.

16

INFANTIL MASCULINO

MARÍA BLANCO MÉNDEZ.

16

INFANTIL FEMENINO

MARTÍN HOYOS TRABA.

16

ALEVÍN MASCULINO

ANDREA POUSA SEIJAS.

17

INFANTIL FEMENINO

MARÍA GONZÁLEZ PITA.

17

BENJAMÍN FEMENINO

DANIEL PLAZA FREIRE.

18

ALEVÍN MASCULINO

SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.

18

ALEVÍN FEMENINO

GAIA SOMAZA NIETO.

18

BENJAMÍN FEMENINO

MARTÍN REY VÁZQUEZ.

19

INFANTIL MASCULINO

ANA RIVAS RIVERA.

19

INFANTIL FEMENINO

ERIK PIÑEIRO MÉNDEZ.

19

BENJAMÍN MASCULINO

LUNA LORENZO RÍO.

19

BENJAMÍN FEMENINO

ARTAI RUBIANES DURÁN.

20

INFANTIL MASCULINO

UXÍA PICOS SEIJO.

20

INFANTIL FEMENINO

ICÍA BARCIA COUTO.

21

INFANTIL FEMENINO

LAURA OROSA LÓPEZ.

22

INFANTIL FEMENINO

BERTA TARAFA RODRÍGUEZ.

22

ALEVÍN FEMENINO

LIDIA GRIMAL ROCA.

22

BENJAMÍN FEMENINO

RAQUEL REGUEIRO SÁNCHEZ.

23

INFANTIL FEMENINO

DIEGO GONZÁLEZ PERNAS.

23

BENJAMÍN MASCULINO

ARIANNA VICTORIA MUÑOZ MÚJICA.

23

BENJAMÍN FEMENINO

MANUEL LOSADA GINZO.

24

INFANTIL MASCULINO

ANTÍA BARCIA COUTO.

24

BENJAMÍN FEMENINO

ELÍA SOMAZA NIETO.

25

ALEVÍN FEMENINO

HUGO JOVE MANIVESA.

25

BENJAMÍN MASCULINO

CARMEN BECEIRO AMADO.

25

BENJAMÍN FEMENINO

ALFONSO CREUS DÍAZ.

26

INFANTIL MASCULINO

AINOA BECERRA PARDOS.

26

INFANTIL FEMENINO

PAULA PALACIOS CENDÁN.

26

ALEVÍN FEMENINO

CLAUDIA FANDIÑO SANJUAN.

26

BENJAMÍN FEMENINO

ANXO GARCÍA GONZÁLEZ.

28

INFANTIL MASCULINO

AINHOA  LÓPEZ CORDERO.

28

INFANTIL FEMENINO

XAIME GARCÍA GONZÁLEZ.

28

BENJAMÍN MASCULINO

ANTÍA GARCÍA MARTÍNEZ.

28

BENJAMÍN FEMENINO

RAHEL MARTÍNEZ ALLEGUE.

29

INFANTIL FEMENINO

IRENE FRAGUELA TRASTOY.

29

ALEVÍN FEMENINO

MARIETA VIDAL LÓPEZ-SUEVOS.

31

INFANTIL FEMENINO

LUCÍA SANTIAGO SANTIAGO.

31

BENJAMÍN FEMENINO

ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.

32

ALEVÍN FEMENINO

DARÍO PAZ GÓMEZ.

34

BENJAMÍN MASCULINO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

5

4

4

ver resultados   ver fotos   Fotos: Gentileza de Oscar Rodríguez Formoso


 

 

RESULTADOS: 1ª XORNADA "XV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS" (Esmelle AA.VV.-Ferrol, 1.Nov.2014)

 
 

 

Fecha:   Sábado, 01 de Noviembre de 2014
Lugar:  Esmelle AA.VV
 
 

 

Páginas

Suscribirse a RSS - Resultados