Resultados

RESULTADOS: CONTROL “C” DELEGACIÓN DE ATLETISMO DE ALICANTE (Elche-Alicante, 25.Ene.2014) / CAMPIONATO GALEGO DE MARCHA EN RUTA (Cangas-Pontevedra, 1.Feb.2014)

 
 

PRUEBA:

CONTROL “C” DELEGACIÓN DE ATLETISMO DE ALICANTE.

FECHA:

25-ENERO-2014

LUGAR:

ELCHE (ALICANTE).

PATRICIA ESTEBAN PRAT.

2

60 M.V.

ABSOLUTA FEMENINO

9”23 (+3.1)

ver resultados


 

Resultados

PRUEBA:

CAMPIONATO GALEGO DE MARCHA EN RUTA.

FECHA:

01-FEBRERO-2014

LUGAR:

CANGAS (PONTEVEDRA).

SAMANTHA MULLONI MARTÍNEZ.

1

SÉNIOR FEMENINO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

1

-

-

ver resultados


 

 

RESULTADOS: CAMPIONATO GALEGO CADETE-XUVENIL DE CAMPO A TRAVÉS INDIVIDUAL E POR EQUIPOS (Friol-Lugo, 26.Ene.2014) / MEMORIAL “ALEJANDRO LORENZO” DE CAMPO A TRAVÉS DE CATEGORÍAS MENORES: BENXAMÍN-ALEVÍN-INFANTIL (Friol-Lugo, 26.Ene.2014)

 
 

PRUEBA:

CAMPIONATO GALEGO CADETE-XUVENIL DE CAMPO A TRAVÉS INDIVIDUAL E POR EQUIPOS.

FECHA:

26-ENERO-2014.

LUGAR:

FRIOL (LUGO).

RAQUEL RUIZ BRAGE.

7

CADETE FEMENINO

JUDIT GARCÍA FÁBREGAS.

10

CADETE FEMENINO

SERGIO GONZÁLEZ SALUTREGUI.

14

JUVENIL MASCULINO

NOEL SOTO MÉNDEZ.

15

JUVENIL MASCULINO

MARCOS BARJA RIVAS.

15

CADETE MASCULINO

ALICIA PAZ FRAGA.

18

JUVENIL FEMENINO

CARLOTA TELLA GRANDA.

19

CADETE FEMENINO

VÍCTOR SOUTO RAMOS.

22

JUVENIL MASCULINO

MARÍA COSTOYA MANEIROS.

22

CADETE FEMENINO

SILVIA DORILA DE DIEGO MILLARENGO

24

CADETE FEMENINO

HÉCTOR RIVAS DORADO.

27

JUVENIL MASCULINO

IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.

36

CADETE FEMENINO

MARCOS RUIZ BRAGE.

39

JUVENIL MASCULINO

ABILIO VILLENA REGO.

53

CADETE MASCULINO

NOTAS:

EL EQUIPO CADETE FEMENINO SE PROCLAMÓ CAMPEÓN GALLEGO.

                EL EQUIPO JUVENIL MASCULINO QUEDÓ CLASIFICADO EN 5º LUGAR.

ver resultados


 

Resultados

PRUEBA:

MEMORIAL “ALEJANDRO LORENZO” DE CAMPO A TRAVÉS DE CATEGORÍAS MENORES: BENXAMÍN-ALEVÍN-INFANTIL.

FECHA:

26-ENERO-2014.

LUGAR:

FRIOL (LUGO).

MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.

8

BENJAMIN MASCULINO

ver resultados   ver fotos


 

 

 

RESULTADOS: CAMPIONATO GALEGO DE PROBAS COMBINADAS CADETE-XUVENIL-JÚNIOR-PROMESA-SÉNIOR (Lugo, 26.Ene.2014) / CAMPIONATO GALEGO DE CROSS CORTO (Friol-Lugo, 26.Ene.2014)

 
 

PRUEBA:

CAMPIONATO GALEGO DE PROBAS COMBINADAS CADETE-XUVENIL-JÚNIOR-PROMESA-SÉNIOR.

FECHA:

26-ENERO-2014

LUGAR:

LUGO.

CLAUDIA ROJO CAZORLA.

1

PENTATHLÓN.

JUVENIL FEMENINO

3.512 PUNTOS.

60 M.V.

9”00

ALTURA

1m55cm

PESO

9m15cm

LONGITUD

5m44cm

800 M.L.

2’24”19

SALETA FERNÁNDEZ LÓPEZ.

2

PENTATHLÓN.

JUVENIL FEMENINO

2.759 PUNTOS.

60 M.V.

10”67

ALTURA

1m73cm

PESO

8m15cm

LONGITUD

4m83cm

800 M.L.

3’01”31

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

1

1

-

PRUEBA:
CAMPIONATO GALEGO DE CROSS CORTO.
FECHA:
26-ENERO-2014.
LUGAR:
FRIOL (LUGO).
LETICIA FERNÁNDEZ BARBOSA.
1
ABSOLUTA FEMENINO
IRIA CASTRO RODRÍGUEZ.
16
ABSOLUTA FEMENINO
JOSÉ GONZÁLEZ BAÑOBRE.
81
ABSOLUTA MASCULINO
JORGE SOTO FERNÁNDEZ.
98
ABSOLUTA MASCULINO
JOSÉ ANTONIO DOCE LUACES.
133
ABSOLUTA MASCULINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
-
-

ver resultados


 

 

 

 

 

 

 

 

RESULTADOS: CONTROL FEDERADO (Oviedo, 25/26.Ene.2014) / CAMPEONATO AUTONÓMICO DE ANDALUCÍA DE PRUEBAS COMBINADAS CADETE-JUVENIL-JÚNIOR-PROMESA-SÉNIOR (Antequera-Málaga, 25/26.Ene.2014)

 
 

PRUEBA:

CONTROL FEDERADO .

FECHA:

25/26-ENERO-2014

LUGAR:

OVIEDO.

ZURIÑE CELIS PEDRIDO.

1

LONGITUD.

ABSOLUTA FEMENINO

5m68cm

ver resultados


 

Resultados

PRUEBA:

CAMPEONATO AUTONÓMICO DE ANDALUCÍA DE PRUEBAS COMBINADAS CADETE-JUVENIL-JÚNIOR-PROMESA-SÉNIOR.

FECHA:

25/26-ENERO-2014

LUGAR:

ANTEQUERA (MÁLAGA).

ESTEFANÍA GUILLENA BERENGUER

2

PENTATHLÓN.

SÉNIOR FEMENINO.

2.878 PUNTOS.

60 M.V.

10”22

ALTURA

1m61cm

PESO

8m74cm

    LONGITUD

    5m30cm

800 M.L.

2’59”64

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

-

1

-

 

 

 

RESULTADOS: III CONTROL AUTONÓMICO ABSOLUTO EN PISTA CUBIERTA (Valladolid, 25.Ene.2014) / 3ª XORNADA XXXI COPA DEPUTACIÓN DE OURENSE DE ATLETISMO EN PISTA CUBERTA (Ourense, 25.Ene.2014)

 
 

PRUEBA:

III CONTROL AUTONÓMICO ABSOLUTO EN PISTA CUBIERTA.

FECHA:

25-ENERO-2014

LUGAR:

VALLADOLID.

JUDIT SANJUAN RICO.

4

PÉRTIGA

ABSOLUTA FEMENINO

3m20cm

ver resultados


 

Resultados

PRUEBA:

3ª XORNADA XXXI COPA DEPUTACIÓN DE OURENSE DE ATLETISMO EN PISTA CUBERTA.

FECHA:

25-ENERO-2014

LUGAR:

OURENSE.

LUCÍA FERREIRO LIÑARES.

3

PÉRTIGA

ABSOLUTA FEMENINO

3m00cm

LUCÍA FERREIRO LIÑARES.

16

60 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

9”15

ver resultados


 

RESULTADOS: CAMPEONATO AUTONÓMICO DE ASTURIAS DE INVIERNO DE DISCO Y MARCHA (Oviedo, 25.Ene.2014) / 1ª JORNADA IV TROFEO COPA DIPUTACIÓN DE LUGO (Lugo, 25.Ene.2014)

 
 
PRUEBA:
CAMPEONATO AUTONÓMICO DE ASTURIAS DE INVIERNO DE DISCO Y MARCHA.
FECHA:
25-ENERO-2014
LUGAR:
OVIEDO.
ALDARA ÁLVAREZ FUENTES.
1
DISCO.
ABSOLUTA FEMENINO
40m73cm
MARÍA OLIVA AMORES FERNÁNDEZ.
2
DISCO.
ABSOLUTA FEMENINO
32m92cm
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
1
-
ver resultados
 
PRUEBA:
1ª JORNADA IV TROFEO COPA DIPUTACIÓN DE LUGO.
FECHA:
25-ENERO-2014
LUGAR:
LUGO.
LETICIA FERNÁNDEZ BARBOSA.
1
800 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
2’12”82
ERO DOCE GONZÁLEZ.
2
800 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
1’58”30
IRIA CASTRO RODRÍGUEZ.
2
800 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
2’17”99
SERGIO GONZÁLEZ SALUTREGUI.
3
800 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
1’58”46
NOEL SOTO MÉNDEZ.
4
800 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
1’58”84
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
2
1
ver resultados

 

RESULTADOS: II TRAIL MONTEFARO (Montefaro-Mugardos, 19.Oct.2014)

 
 
PRUEBA:
II TRAIL MONTEFARO.
FECHA:
19-OCTUBRE-2014
LUGAR:
MONTEFARO / MUGARDOS (A CORUÑA).
ISMAEL PICALLO RAMONDE.
53
ABSOLUTA MASCULINO
ver resultados
 
 

 

RESULTADOS: XXIV MEDIO MARATÓN DE VALENCIA TRINIDAD ALFONSO 2014 (Valencia, 19.Oct.2014)

 
 
XXIV MEDIO MARATÓN DE VALENCIA TRINIDAD ALFONSO 2014
Fecha:   Domingo, 19 de Octubre de 2014
Lugar:   Valencia
 
ver resultados

RESULTADOS: II TRAIL MONTEFARO (Montefaro-Mugardos, 19.Oct.2014)

 
 
II TRAIL MONTEFARO
Fecha:   Domingo, 19 de Octubre de 2014
Lugar:   Montefaro (Mugardos)
 
ver resultados

RESULTADOS: CONTROL FEDERADO AIRE LIBRE (Ferrol, 19.Ene.2014) / 1º PREMIO DE MARCHA EN RUTA DE ERRENTERÍA 2014-TROFEO MIKEL ODRIOZOLA (Errentería-Guipúzcoa, 19.Ene.2014)

 
 
 
PRUEBA:
CONTROL FEDERADO AIRE LIBRE.
FECHA:
19-ENERO-2014
LUGAR:
FERROL (A CORUÑA).
LIDIA CASAL PRIETO.
1
300 M.L.
ABSOLUTO FEMENINO
41”49
NATALIA ROMERO PÉREZ.
1
PESO
ABSOLUTA FEMENINO
9m23cm
MARCOS BARJA RIVAS.
1
1.000 M.L.
CADETE MASCULINO
3’09”81
HÉCTOR RIVAS DORADO.
2
200 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
23”37 (+0.8)
SERGIO GONZÁLEZ SALUTREGUI.
2
800 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
2’02”39
SILVIA DORILA DE DIEGO MILLARENGO.
2
60 M.V.
CADETE FEMENINO
11”21 (+0.7)
JUDIT GARCÍA FÁBREGAS.
3
300 M.L.
ABSOLUTO FEMENINO
43”87
NOEL SOTO MÉNDEZ.
3
800 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
2’06”11
ABILIO VILLENA REGO.
4
300 M.L.
CADETE MASCULINO
45”88
MARÍA COSTOYA MANEIROS.
4
1.000 M.L.
CADETE FEMENINO
3’41”66
ALEJANDRO PARCERO MARTÍNEZ.
5
60 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
7”70 (+1.3)
SILVIA DORILA DE DIEGO MILLARENGO.
5
300 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
46”88
IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.
5
1.000 M.L.
CADETE FEMENINO
3’41”78
CARLOTA TELLA GRANDA.
6
300 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
48”15
JAIME GARCÍA GONZÁLEZ.
6
400 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
56”84
INÉS DOCE GONZÁLEZ.
6
60 M.V.
CADETE FEMENINO
11”58 (+0.7)
INÉS DOCE GONZÁLEZ.
7
300 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
48”60
JAIME GARCÍA GONZÁLEZ.
7
800 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
2’11”59
INÉS CRESPO CARRO.
7
800 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
2’54”48
DIEGO VIGO LEAL.
8
800 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
2’14”65
DIEGO VIGO LEAL.
9
400 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
59”41
PABLO LOUREIRO CELA.
9
800 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
2’17”70
ANTONIO CRUZ NAGY.
14
800 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
2’31”36
AFONSO KAHIA DA COSTA ARAUJO.
15
60 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
7”98 (+0.5)
JOSÉ ANTONIO DOCE LUACES.
17
200 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
27”48 (+2.2)
JOSÉ ANTONIO DOCE LUACES.
21
60 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
8”52 (+0.9)
PRUEBA:
1º PREMIO DE MARCHA EN RUTA DE ERRENTERÍA 2014 – TROFEO MIKEL ODRIOZOLA.
FECHA:
19-ENERO-2014
LUGAR:
ERRENTERÍA (GUIPÚZCOA).
SAMANTA MULLONI MARTÍNEZ.
2
SÉNIOR FEMENINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
-
1
-

 

 
 

Páginas

Suscribirse a RSS - Resultados