Resultados

RESULTADOS: III CARREIRA NOCTURNA "CORRE POR FERROL"- "II MEMORIAL LOLETE" (Ferrol, 13.Sep.2014)

 
 
RESULTADOS: III CARREIRA NOCTURNA "CORRE POR FERROL" - " II MEMORIAL LOLETE" 
Fecha:   Sábado, 13 de Septiembre de 2014
Lugar:   Ferrol
Organizador:   Club de Atletismo "Castro de Lobadiz"
 
ver resultados

RESULTADOS: MEMORIAL "NATALIA MARCO" (Alicante, 14.Dic.2013) // XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS-3ª XORNADA DA FASE LOCAL PROGRAMA "XOGADE" (San Xurxo-Ferrol, 21.Dic.2013 // I CARREIRA POPULAR DE SADA (Sada, 22.Dic.2013)

 
 

PRUEBA:

MEMORIAL “NATALIA MARCO” / CONTROL ABSOLUTO.

FECHA:

14-DICIEMBRE-2013

LUGAR:

ALICANTE.

PATRICIA ESTEBAN PRAT.

7 (FINAL)

1 (SEMIFINAL)

60 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

8”53 (+0.1)

8”39 (+0.2)

PATRICIA ESTEBAN PRAT.

5

200 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

27”53 (+0.5)

ver resultados


 

Resultados

PRUEBA:

XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS - 3ª XORNADA DA FASE LOCAL - PROGRAMA XOGADE.

FECHA:

21-DICIEMBRE-2013.

LUGAR:

SAN XURXO – FERROL (A CORUÑA).

JUDITH GARCÍA FÁBREGAS.

1

CADETE FEMENINO

CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.

1

INFANTIL MASCULINO

MARTÍN PAZOS OCAMPO.

1

BENJAMÍN MASCULINO

LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.

1

BENJAMÍN FEMENINO

ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.

2

INFANTIL MASCULINO

PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

2

INFANTIL FEMENINO

ANDRÉS PICALLO GARCÍA.

2

ALEVÍN MASCULINO

MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.

2

BENJAMÍN MASCULINO

LAURA RICO BOUZA.

2

BENJAMÍN FEMENINO

CARLOTA TELLA GRANDA.

3

CADETE FEMENINO

LUCÍA SICRE MASIDE.

3

INFANTIL FEMENINO

RAÚL GIL GUNDÍN.

3

BENJAMÍN MASCULINO

MARTÍNA DÍAZ SEDES.

3

BENJAMÍN FEMENINO

MARÍA COSTOYA MANEIROS.

4

CADETE FEMENINO

MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.

4

INFANTIL FEMENINO

MARTA REY CASTRO.

4

ALEVÍN FEMENINO

PAULA PÉREZ FÁBREGAS.

5

ALEVÍN FEMENINO

ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.

5

BENJAMÍN MASCULINO

IRENE BARREIRO LÓPEZ.

6

INFANTIL FEMENINO

NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

6

ALEVÍN FEMENINO

PAULA NIETO RUIZ.

6

BENJAMÍN FEMENINO

SILVIA DE DIEGO MILLARENGO.

6

CADETE FEMENINO

INÉS DOCE GONZÁLEZ.

7

CADETE FEMENINO

ADOLFO GARCÍA LÓPEZ.

7

INFANTIL MASCULINO

LUCÍA RIVADULLA ALONSO.

7

INFANTIL FEMENINO

IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.

8

CADETE FEMENINO

KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.

8

INFANTIL FEMENINO

HABTEMARIAM CANDAL JACOB.

8

BENJAMÍN MASCULINO

NATALIA VIGO RIVAS.

8

BENJAMÍN FEMENINO

MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.

9

INFANTIL MASCULINO

ICÍA GÓMEZ FOJO.

9

INFANTIL FEMENINO

LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.

9

ALEVÍN MASCULINO

PAULA SOTO RODRÍGUEZ.

9

ALEVÍN FEMENINO

NOA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ.

9

BENJAMÍN FEMENINO

JAVIER BLAS CERNADAS.

10

INFANTIL MASCULINO

MARÍA BLANCO MÉNDEZ.

10

ALEVÍN FEMENINO

CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.

10

BENJAMÍN MASCULINO

ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.

11

INFANTIL MASCULINO

ICÍA BARCIA COUTO.

11

ALEVÍN FEMENINO

SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.

11

BENJAMÍN FEMENINO

NICOLÁS GUZMÁN ARTABE.

12

CADETE MASCULINO

NURIA FERNÁNDEZ FONTICOBA.

12

INFANTIL FEMENINO

SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.

12

ALEVÍN FEMENINO

DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.

13

ALEVÍN MASCULINO

NADIA MARDARAZ NUÑEZ.

13

ALEVÍN FEMENINO

IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.

13

BENJAMÍN MASCULINO

AROA PERMUY BOUZA.

14

ALEVÍN FEMENINO

SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.

14

BENJAMÍN MASCULINO

IRENE FRAGUELA TRASTOY.

14

BENJAMÍN FEMENINO

DIEGO MONTES GONZÁLEZ.

15

INFANTIL MASCULINO

HANNA DURÁN BERGANTIÑOS.

15

ALEVÍN FEMENINO

LIDIA GARCÍA BLANCO.

16

ALEVÍN FEMENINO

IKER ROMERO LEIRA.

16

BENJAMÍN MASCULINO

ANXO GARCÍA GONZÁLEZ.

17

ALEVÍN MASCULINO

LAURA OROSA LÓPEZ.

17

ALEVÍN FEMENINO

LUCÍA MARTÍNEZ DOPICO

20

BENJAMÍN FEMENINO

XAIME GARCÍA GONZÁLEZ.

21

BENJAMÍN MASCULINO

LUNA LORENZO RÍO.

21

BENJAMÍN FEMENINO

ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.

22

BENJAMÍN FEMENINO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

4

5

4

ver resultados   ver fotos


 

Resultados

PRUEBA:

I CARREIRA POPULAR DE SADA – GRAN PREMIO DE NAVIDAD.

FECHA:

22-DICIEMBRE-2013

LUGAR:

SADA (A CORUÑA).

MARTINA DÍAZ SEDES.

2

BENJAMÍN FEMENINO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

-

1

-

ver resultados


 

 

 

RESULTADOS: CAMPIONATO GALEGO DE MARCHA EN PISTA-1ª XORNADA IV CIRCUITO GALEGO DE MARCHA "JOSEFINA ROMERO" (Riveira, 1.Dic.2013) // II CROSS DE A MALATA (Ferrol, 6.Dic.2013)

 
 
PRUEBA:
CAMPIONATO GALEGO DE MARCHA EN PISTA – 1ª XORNADA IV CIRCUITO GALEGO DE MARCHA “JOSEFINA ROMERO”.
FECHA:
01-DICIEMBRE-2013
LUGAR:
RIVEIRA (A CORUÑA).
SAMANTHA MULLONI MARTÍNEZ.
2
5 KM. MARCHA.
SÉNIOR FEMENINO
25’21”26
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
-
1
-
ver resultados
 
 

PRUEBA:

II CROSS DE A MALATA.

FECHA:

06-DICIEMBRE-2013.

LUGAR:

FERROL (A CORUÑA).

NOEL SOTO MÉNDEZ.

1

JUVENIL MASCULINO

JUDITH GARCÍA FÁBREGAS.

1

CADETE FEMENINO

ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.

1

INFANTIL MASCULINO

RAÚL GIL GUNDÍN.

1

BENJAMÍN MASCULINO

LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.

1

BENJAMÍN FEMENINO

DIEGO VIGO LEAL.

2

JUVENIL MASCULINO

CARLOTA TELLA GRANDA.

2

CADETE FEMENINO

ANDREA ARES ROMERO.

2

INFANTIL FEMENINO

MARTA REY CASTRO.

2

ALEVÍN FEMENINO

MARTÍN PAZOS OCAMPO.

2

BENJAMÍN MASCULINO

LAURA RICO BOUZA.

2

BENJAMÍN FEMENINO

ALICIA PAZ FRAGA.

3

JUVENIL FEMENINO

ALDO REY GÓMEZ.

3

INFANTIL MASCULINO

PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

3

INFANTIL FEMENINO

LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.

3

ALEVÍN MASCULINO

PAULA SOTO RODRÍGUEZ.

3

ALEVÍN FEMENINO

MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.

3

BENJAMÍN MASCULINO

PAULA NIETO RUIZ.

3

BENJAMÍN FEMENINO

MARÍA COSTOYA MANEIROS.

4

CADETE FEMENINO

JAVIER BLAS CERNADAS.

4

INFANTIL MASCULINO

MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.

4

INFANTIL FEMENINO

ICÍA BARCIA COUTO.

4

ALEVÍN FEMENINO

MARINA PAJÓN AREA.

4

BENJAMÍN FEMENINO

IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.

5

CADETE FEMENINO

CLARA DÍAZ PRIMOY.

5

INFANTIL FEMENINO

ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.

5

BENJAMÍN MASCULINO

MARTINA DÍAZ SEDES.

5

BENJAMÍN FEMENINO

SILVIA DE DIEGO MILLARENGO.

6

CADETE FEMENINO

IRENE BARREIRO LÓPEZ.

6

INFANTIL FEMENINO

MARÍA BLANCO MÉNDEZ.

6

ALEVÍN FEMENINO

MARTÍN HOYOS TRABA.

6

BENJAMÍN MASCULINO

ALICIA BARREIRO LÓPEZ.

6

BENJAMÍN FEMENINO

MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.

7

INFANTIL MASCULINO

LUCÍA RIVADULLA ALONSO.

7

INFANTIL FEMENINO

HABTEMARIAM CANDAL JACOB.

7

BENJAMÍN MASCULINO

ALBA VEIGA GARCÍA.

7

BENJAMÍN FEMENINO

NADIA MARDARAZ NUÑEZ.

8

ALEVÍN FEMENINO

NATALIA VIGO RIVAS.

8

BENJAMÍN FEMENINO

NICOLÁS GUZMÁN ARTABE.

9

CADETE MASCULINO

INÉS DOCE GONZÁLEZ.

9

CADETE FEMENINO

PAULA PÉREZ FÁBREGAS.

9

ALEVÍN FEMENINO

LUCAS REY LORENZO.

9

BENJAMÍN MASCULINO

SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.

9

BENJAMÍN FEMENINO

ÁNGELA RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ.

10

CADETE FEMENINO

ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.

10

INFANTIL MASCULINO

PABLO PAJÓN AREA.

10

ALEVÍN MASCULINO

CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.

10

BENJAMÍN MASCULINO

IRENE FRAGUELA TRASTOY.

10

BENJAMÍN FEMENINO

ICÍA GÓMEZ FOJO.

11

INFANTIL FEMENINO

DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.

11

ALEVÍN MASCULINO

SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.

11

ALEVÍN FEMENINO

IKER ROMERO LEIRA.

11

BENJAMÍN MASCULINO

LUNA LORENZO RÍO.

11

BENJAMÍN FEMENINO

ERNESTO FERNÁNDEZ ARMADA.

12

INFANTIL MASCULINO

ZELTIA CONESA HERMIDA.

12

INFANTIL FEMENINO

AROA PERMUY BOUZA.

12

ALEVÍN FEMENINO

SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.

12

BENJAMÍN MASCULINO

LUCÍA MARTÍNEZ DOPICO.

12

BENJAMÍN FEMENINO

ALFONSO CREUS DÍAZ.

13

ALEVÍN MASCULINO

HANNA DURÁN BERGANTIÑOS.

13

ALEVÍN FEMENINO

IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.

13

BENJAMÍN MASCULINO

ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.

13

BENJAMÍN FEMENINO

ANXO GARCÍA GONZÁLEZ.

14

ALEVÍN MASCULINO

DIEGO MONTES GONZÁLEZ.

15

INFANTIL MASCULINO

LAURA OROSA LÓPEZ.

15

ALEVÍN FEMENINO

XAIME GARCÍA GONZÁLEZ.

15

BENJAMÍN MASCULINO

BERTA TARAFA RODRÍGUEZ.

18

ALEVÍN FEMENINO

AINHOA COBELO DOMINGO.

20

ALEVÍN FEMENINO

ESCUELAS

NOEL RODRÍGUEZ CRESPO.

1

BIBERÓN MASCULINO

MANUELA LÓPEZ FRAGUELA.

3

BIBERÓN FEMENINO

ALEJANDRA VÁZQUEZ CARRACEDO.

4

BIBERÓN FEMENINO

RODRIGO TORRES LÓPEZ.

6

BIBERÓN MASCULINO

MIGUEL MONTAOS EIROA.

7

BIBERÓN MASCULINO

SAMUEL VÁZQUEZ MAIZTEGUI.

8

BIBERÓN MASCULINO

ERIK PIÑEIRO MENDES.

9

BIBERÓN MASCULINO

ARIANNA VICTORIA MUÑOZ MÚJICA.

9

BIBERÓN FEMENINO

DIEGO GONZÁLEZ PERNAS.

11

BIBERÓN MASCULINO

DARÍO PAZ GÓMEZ.

16

BIBERÓN MASCULINO

LUCAS RODRÍGUEZ CRESPO.

---

PREBIBERÓN MASCULINO

TOMÁS FERNÁNDEZ PRIETO.

---

PREBIBERÓN MASCULINO

PABLO GARCÍA MARTÍNEZ.

---

PREBIBERÓN MASCULINO

PABLO HINOJO GARCÍA.

---

PREBIBERÓN MASCULINO

IVÁN RODRÍGUEZ MARTÍNEZ.

---

PREBIBERÓN MASCULINO

ADRIÁN GARCÍA ROCA.

---

PREBIBERÓN MASCULINO

MANUEL SEDES MONTERO.

---

PREBIBERÓN MASCULINO

JAVIER OLIVEIRA DÍAZ.

---

PREBIBERÓN MASCULINO

DAVID RODRÍGUEZ MARTÍNEZ.

---

PREBIBERÓN MASCULINO

CARLOTA VEIGA GARCÍA.

---

PREBIBERÓN FEMENINO

ANA COUTO ALONSO.

---

PREBIBERÓN FEMENINO

MARTINA GIL GUNDÍN.

---

PREBIBERÓN FEMENINO

IRENE GARCÍA MONTERO.

---

PREBIBERÓN FEMENINO

ICÍA FRAGUELA TRASTOY.

---

PREBIBERÓN FEMENINO

PAULA FERNÁNDEZ GONZÁLEZ.

---

PREBIBERÓN FEMENINO

IRMA VEIGUELA TIZÓN.

---

PREBIBERÓN FEMENINO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

5

6

7

ver resultados   ver fotos


 

 

RESULTADOS: CONTROL FEDERADO DE MENORES EN PISTA (Ferrol, 30.Nov.2013) // XXVIII MEMORIAL ADOLFO ROS-VOLTA A RÍA (Fene, 1.Dic.2013) // XXVIII MEMORIAL ADOLFO ROS-CATEGORÍAS MENORES (Fene, 1.Dic.2013)

 
 

PRUEBA:

CONTROL FEDERADO DE MENORES EN PISTA.

FECHA:

30-NOVIEMBRE-2013

LUGAR:

FERROL (A CORUÑA).

ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.

1

60 M.L.

INFANTIL MASCULINO

8”80

PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

1

60 M.L.

INFANTIL FEMENINO

8”85

INÉS MIGNOT TEIJEIRO.

1

500 M.L.

INFANTIL FEMENINO

1’32”29

ADOLFO GARCÍA LÓPEZ.

1

1.000 M.L.

INFANTIL MASCULINO

3’44”17

CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.

1

60 M.V.

INFANTIL MASCULINO

11”91

PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

1

60 M.V.

INFANTIL FEMENINO

11”55

ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.

1

ALTURA.

INFANTIL MASCULINO

1m32cm

CARMEN RUVIRA RODRÍGUEZ.

1

ALTURA.

INFANTIL FEMENINO

1m20cm

RAUL LARANJEIRA VARELA.

1

PÉRTIGA.

INFANTIL MASCULINO

1m80cm

ICÍA GÓMEZ FOJO.

1

PÉRTIGA.

INFANTIL FEMENINO

1m60cm

ZELTIA CONESA HERMIDA.

1

LONGITUD.

INFANTIL FEMENINO

3m77cm

CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.

1

TRIPLE.

INFANTIL MASCULINO

8m92cm

CARMEN RUVIRA RODRÍGUEZ.

1

TRIPLE.

INFANTIL FEMENINO

8m67cm

CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.

1

PESO.

INFANTIL MASCULINO

6m65cm

LAURA MÉNDEZ BOUZA.

1

PESO

INFANTIL FEMENINO

6m23cm

LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.

1

60 M.L.

ALEVÍN MASCULINO

10”21

NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

1

500 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

1’45”53

ANDRÉS PICALLO GARCÍA.

1

1.000 M.L.

ALEVÍN MASCULINO

3’40”04

MARTA REY CASTRO.

1

1.000 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

3’57”43

PAULA SOTO RODRÍGUEZ.

1

ALTURA

ALEVÍN FEMENINO

0m96cm

ANDRÉS PICALLO GARCÍA.

1

LONGITUD.

ALEVÍN MASCULINO

3m09cm

BERTA TARAFA RODRÍGUEZ.

1

PESO.

ALEVÍN FEMENINO

3m87cm

MARTÍN PAZOS OCAMPO.

1

50 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

8”42

MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.

1

500 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

1’44”42

MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.

1

ALTURA.

BENJAMÍN MASCULINO

0m92cm

MARTINA DÍAZ SEDES.

1

ALTURA.

BENJAMÍN FEMENINO

0m92cm

MARTÍN PAZOS OCAMPO.

1

LONGITUD.

BENJAMÍN MASCULINO

3m02cm

NATALIA VIGO RIVAS.

1

LONGITUD.

BENJAMÍN FEMENINO

2m04cm

LAURA RICO BOUZA.

1

PESO.

BENJAMÍN FEMENINO

4m70cm

RAUL LARANJEIRA VARELA.

2

60 M.L.

INFANTIL MASCULINO

8”91

LUCÍA SICRE MASIDE.

2

60 M.L.

INFANTIL FEMENINO

9”12

ALDO REY GÓMEZ.

2

500 M.L.

INFANTIL MASCULINO

1’33”68

DEISY PÉREZ ABREU.

2

500 M.L.

INFANTIL FEMENINO

1’35”62

MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.

2

1.000 M.L.

INFANTIL MASCULINO

3’50”52

ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.

2

60 M.V.

INFANTIL MASCULINO

12”21

ZELTIA CONESA HERMIDA.

2

60 M.V.

INFANTIL FEMENINO

12”16

ALDO REY GÓMEZ.

2

ALTURA.

INFANTIL MASCULINO

1m20cm

ANDREA ARES ROMERO.

2

ALTURA.

INFANTIL FEMENINO

1m11cm

JAVIER BLAS CERNADAS.

2

LONGITUD.

INFANTIL MASCULINO

3m83cm

RAUL LARANJEIRA VARELA.

2

TRIPLE.

INFANTIL MASCULINO

8m64cm

PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

2

TRIPLE.

INFANTIL FEMENINO

8m50cm

ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.

2

PESO.

INFANTIL MASCULINO

5m84cm

MARTA REY CASTRO.

2

60 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

10”24

NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

2

60 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

10”24

PABLO PAJÓN AREA.

2

500 M.L.

ALEVÍN MASCULINO

1’50”27

LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.

2

1.000 M.L.

ALEVÍN MASCULINO

3’56”72

MARÍA BLANCO MÉNDEZ.

2

1.000 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

3’58”77

SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.

2

ALTURA

ALEVÍN FEMENINO

0m93cm

PABLO PAJÓN AREA.

2

PESO.

ALEVÍN MASCULINO

5m19cm

NADIA MARDARAZ NUÑEZ.

2

PESO.

ALEVÍN FEMENINO

3m54cm

RAUL GIL GUNDÍN.

2

500 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

1’49”27

MARINA PAJÓN AREA.

2

1.000 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

4’46”35

LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.

2

ALTURA.

BENJAMÍN FEMENINO

0m83cm

RAUL GIL GUNDÍN.

2

LONGITUD.

BENJAMÍN MASCULINO

2m85cm

ALICIA BARREIRO LÓPEZ.

2

LONGITUD.

BENJAMÍN FEMENINO

1m89cm

IKER ROMERO LEIRA.

2

PESO.

BENJAMÍN MASCULINO

3m78cm

MARINA PAJÓN AREA.

2

PESO.

BENJAMÍN FEMENINO

3m56cm

ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.

3

60 M.L.

INFANTIL MASCULINO

9”06

LUCÍA SICRE MASIDE.

3

500 M.L.

INFANTIL FEMENINO

1’38”04

LAURA CANDAL MARCOS.

3

1.000 M.L.

INFANTIL FEMENINO

3’50”97

ANDREA ARES ROMERO.

3

60 M.V.

INFANTIL FEMENINO

12”79

ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.

3

ALTURA.

INFANTIL MASCULINO

1m20cm

LUCÍA RIVADULLA ALONSO.

3

ALTURA.

INFANTIL FEMENINO

1m11cm

MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.

3

LONGITUD.

INFANTIL MASCULINO

2m98cm

IRENE BARREIRO LÓPEZ.

3

LONGITUD.

INFANTIL FEMENINO

3m30cm

ADOLFO GARCÍA LÓPEZ.

3

TRIPLE.

INFANTIL MASCULINO

8m24cm

ANDREA ARES ROMERO.

3

TRIPLE.

INFANTIL FEMENINO

7m89cm

ERNESTO FERNÁNDEZ ARMADA.

3

PESO.

INFANTIL MASCULINO

5m09cm

ANXO GARCÍA GONZÁLEZ.

3

60 M.L.

ALEVÍN MASCULINO

11”28

MARTA PORCEL CEBREIRO.

3

LONGITUD.

ALEVÍN FEMENINO

2m73cm

CANDELA ESTÉVEZ PRADA.

3

PESO.

ALEVÍN FEMENINO

3m20cm

IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.

3

50 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

9”65

LAURA RICO BOUZA.

3

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

1’57”45

IKER ROMERO LEIRA.

3

1.000 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

4’56”47

IRENE FRAGUELA TRASTOY.

3

1.000 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

5’07”19

SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.

3

LONGITUD.

BENJAMÍN FEMENINO

1m77cm

XAIME GARCÍA GONZÁLEZ.

3

PESO.

BENJAMÍN MASCULINO

2m73cm

ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.

3

PESO.

BENJAMÍN FEMENINO

3m15cm

CARMEN RUVIRA RODRÍGUEZ.

4

60 M.L.

INFANTIL FEMENINO

9”18

JAVIER BLAS CERNADAS.

4

500 M.L.

INFANTIL MASCULINO

1’35”58

LUCÍA RIVADULLA ALONSO.

4

500 M.L.

INFANTIL FEMENINO

1’42”25

IRENE BARREIRO LÓPEZ.

4

1.000 M.L.

INFANTIL FEMENINO

3’51”97

CLARA DÍAZ PRIMOY.

4

LONGITUD.

INFANTIL FEMENINO

3m15cm

DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.

4

60 M.L.

ALEVÍN MASCULINO

11”37

PAULA SOTO RODRÍGUEZ.

4

1.000 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

4’07”27

RAQUEL REGUEIRO SÁNCHEZ.

4

ALTURA

ALEVÍN FEMENINO

0m93cm

MARÍA BLANCO MÉNDEZ.

4

LONGITUD.

ALEVÍN FEMENINO

2m53cm

ANXO GARCÍA GONZÁLEZ.

4

PESO.

ALEVÍN MASCULINO

4m31cm

ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.

4

50 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

9”76

NATALIA VIGO RIVAS.

4

50 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

9”37

ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.

4

500 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

1’57”04

LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.

4

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’00”64

IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.

4

1.000 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

4’58”15

HABTE MARIAM CANDAL JACOBO.

4

LONGITUD.

BENJAMÍN MASCULINO

2m63cm

PAULA NIETO RUIZ.

4

LONGITUD.

BENJAMÍN FEMENINO

1m60cm

LUCÍA MARTÍNEZ DOPICO.

4

PESO.

BENJAMÍN FEMENINO

2m24cm

ALFONSO CREUS DÍAZ.

5

60 M.L.

ALEVÍN MASCULINO

11”77

DEISY PÉREZ ABREU.

5

60 M.L.

INFANTIL FEMENINO

9”22

IRIS PÉREZ MARTÍNEZ.

5

LONGITUD.

INFANTIL FEMENINO

3m12cm

AROA PERMUY BOUZA.

5

60 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

10”42

DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.

5

500 M.L.

ALEVÍN MASCULINO

2’02”55

SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.

5

500 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

1’54”46

ICÍA BARCIA COUTO.

5

1.000 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

4’20”70

ICÍA BARCIA COUTO.

5

ALTURA

ALEVÍN FEMENINO

0m93cm

LAURA OROSA LÓPEZ.

5

LONGITUD.

ALEVÍN FEMENINO

2m42cm

LUCÍA MARTÍNEZ DOPICO.

5

50 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

10”29

HABTE MARIAM CANDAL JACOB.

5

500 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

1’57”71

PAULA NIETO RUIZ.

5

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’01”97

ALEJANDRO FERNÁNDEZ MARTÍNEZ.

5

1.000 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

4’58”22

ALDO REY GÓMEZ.

6

60 M.L.

INFANTIL MASCULINO

9”36

ERNESTO FERNÁNDEZ ARMADA.

6

500 M.L.

INFANTIL MASCULINO

1’51”16

MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.

6

500 M.L.

INFANTIL FEMENINO

1’45”46

CLARA DÍAZ PRIMOY.

6

1.000 M.L.

INFANTIL FEMENINO

4’07”74

LAURA CANDAL MARCOS.

6

LONGITUD.

INFANTIL FEMENINO

3m01cm

CHLOÉ MIGNOT TEIJEIRO.

6

60 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

10”47

NADIA MARDARAZ NUÑEZ.

6

500 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

1’55”31

CHLOÉ MIGNOT TEIJEIRO.

6

1.000 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

4’27”89

ALEJANDRO FERNÁNDEZ MARTÍNEZ.

6

50 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

10”53

IRENE FRAGUELA TRASTOY.

6

50 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

11”03

CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.

6

500 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

2’04”05

MARTINA DÍAZ SEDES.

6

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’04”92

SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.

6

1.000 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

4’58”97

CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.

6

LONGITUD.

BENJAMÍN MASCULINO

2m14cm

ERNESTO FERNÁNDEZ ARMADA.

7

60 M.L.

INFANTIL MASCULINO

9”43

ICÍA GÓMEZ FOJO.

7

60 M.L.

INFANTIL FEMENINO

9”38

DIEGO MONTES GONZÁLEZ.

7

500 M.L.

INFANTIL MASCULINO

2’06”54

KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.

7

1.000 M.L.

INFANTIL FEMENINO

4’08”07

LAURA OROSA LÓPEZ.

7

60 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

10”50

ALFONSO CREUS DÍAZ.

7

500 M.L.

ALEVÍN MASCULINO

2’11”56

SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.

7

50 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

10”74

XAIME GARCÍA GONZÁLEZ.

7

500 M.L.

BENJAMÍN MASCULINO

2’24”45

ALICIA BARREIRO LÓPEZ.

7

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’09”60

NOA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ.

7

LONGITUD.

BENJAMÍN FEMENINO

1m53cm

AROA PERMUY BOUZA.

8

500 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

1’59”74

NOA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ.

8

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’11”57

DIEGO MONTES GONZÁLEZ.

9

60 M.L.

INFANTIL MASCULINO

11”37

MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.

9

60 M.L.

INFANTIL FEMENINO

9”58

HANNA DURÁN BERGANIÑOS.

9

500 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

2’02”59

INÉS MIGNOT TEIJEIRO.

10

60 M.L.

INFANTIL FEMENINO

9”63

KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.

10

LONGITUD.

INFANTIL FEMENINO

2m57cm

HANNA DURÁN BERGANTIÑOS.

10

60 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

11”44

MARTA PORCEL CEBREIRO.

10

500 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

2’05”26

LAURA MÉNDEZ BOUZA.

11

60 M.L.

INFANTIL FEMENINO

9”84

BERTA TARAFA RODRÍGUEZ.

11

60 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

11”93

SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.

11

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’17”40

RAQUEL REGUEIRO SÁNCHEZ.

12

500 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

2’07”98

ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.

12

500 M.L.

BENJAMÍN FEMENINO

2’54”72

CANDELA ESTEVEZ PRADA.

14

500 M.L.

ALEVÍN FEMENINO

2’11”40

IRIS PÉREZ MARTÍNEZ.

16

60 M.L.

INFANTIL FEMENINO

10”07

INÉS GRANDAL RODRÍGUEZ.

17

60 M.L.

INFANTIL FEMENINO

10”32

ver resultados   ver fotos   ver fotos


 

Resultados

PRUEBA:

XXVIII MEMORIAL ADOLFO ROS – VOLTA A RÍA.

FECHA:

01-DICIEMBRE-2013

LUGAR:

FENE (A CORUÑA).

JOSÉ MANUEL TEIJEIRO IGLESIAS.

6

(35 A 40) / MASCULINO

JORGE SOTO FERNÁNDEZ.

12

(50 A 59) / MASCULINO

JOSÉ GONZÁLEZ BAÑOBRE.

31

(41 A 49) / MASCULINO

JOSÉ LÓPEZ ANEIROS.

43

(50 A 59) / MASCULINO

JOSÉ ANTONIO DOCE LUACES.

73

(41 A 49) / MASCULINO

ver resultados   ver fotos


 

Resultados

PRUEBA:

XXVIII MEMORIAL ADOLFO ROS – CATEGORÍAS MENORES.

FECHA:

01-DICIEMBRE-2013

LUGAR:

FENE (A CORUÑA).

ALICIA PAZ FRAGA.

1

JUVENIL FEMENINO

ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.

1

INFANTIL MASCULINO

INÉS MIGNOT TEIJEIRO.

1

INFANTIL FEMENINO

MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.

1

BENJAMÍN MASCULINO

JUDITH GARCÍA FÁBREGAS.

2

CADETE FEMENINO

PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

2

INFANTIL FEMENINO

RAUL GIL GUNDÍN.

2

BENJAMÍN MASCULINO

NOEL SOTO MÉNDEZ.

3

JUVENIL MASCULINO

MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.

3

INFANTIL FEMENINO

NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

3

ALEVÍN FEMENINO

CARLOTA TELLA GRANDA.

4

CADETE FEMENINO

JAVIER BLAS CERNADAS.

4

INFANTIL MASCULINO

CARMEN RUVIRA RODRÍGUEZ.

4

INFANTIL FEMENINO

PAULA PÉREZ FÁBREGAS.

4

ALEVÍN FEMENINO

LUCAS REY LORENZO.

4

BENJAMÍN MASCULINO

LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.

4

BENJAMÍN FEMENINO

IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.

5

CADETE FEMENINO

MARÍA BLANCO MÉNDEZ.

5

ALEVÍN FEMENINO

IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.

5

BENJAMÍN MASCULINO

ALBA VEIGA GARCÍA.

6

BENJAMÍN FEMENINO

JORGE PRIETO VILABOA.

8

JUVENIL MASCULINO

MARÍA COSTOYA MANEIROS.

8

CADETE FEMENINO

MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.

8

INFANTIL MASCULINO

MARINA PAJÓN AREA.

8

BENJAMÍN FEMENINO

ICÍA BARCIA COUTO.

9

ALEVÍN FEMENINO

NICOLÁS GUZMÁN ARTABE.

11

CADETE MASCULINO

SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.

14

BENJAMÍN FEMENINO

PABLO PAJÓN AREA.

16

ALEVÍN MASCULINO

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

4

3

3

ver resultados   ver fotos


 

 

RESULTADOS: 35º MEMORIAL "BELARMINO ALONSO" DE CAMPO A TRAVÉS (San Andrés de Comesaña-Vigo, 24.Nov.2013) // MEDIO MARATÓN DKV SAN SEBASTIÁN 2013 (San Sebastián-Gipúzcoa, 24.Nov.2013)

 
 
PRUEBA:
35º MEMORIAL “BELARMINO ALONSO” DE CAMPO A TRAVÉS.
FECHA:
24-NOVIEMBRE-2013.
LUGAR:
SAN ANDRÉS DE COMESAÑA (VIGO).
LETICIA FERNÁNDEZ BARBOSA.
1
PROMESA FEMENINO
ERO DOCE GONZÁLEZ.
3
JÚNIOR MASCULINO
JUDIT GARCÍA FÁBREGAS.
5
CADETE FEMENINO
CARLOTA TELLA GRANDA.
12
CADETE FEMENINO
MARÍA COSTOYA MANEIROS.
21
CADETE FEMENINO
SILVIA DORILA DE DIEGO MILLARENGO.
24
CADETE FEMENINO
IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.
25
CADETE FEMENINO
JOSÉ ANTONIO DOCE LUACES.
63
ABSOLUTA MASCULINO
NOTA:
CLASIFICACIÓN POR EQUIPOS CADETE FEMENINO: 3º.
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
-
1

ver resultados


 

Resultados

PRUEBA:
MEDIO MARATÓN DKV SAN SEBASTIÁN 2013.
FECHA:
24-NOVIEMBRE-2013
LUGAR:
SAN SEBASTIÁN (GIPÚZCOA).
MARGARITA VICTORIA GARCÍA CAÑELLAS.
1
ABSOLUTA FEMENINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
-
-
ver resultados
 
 
 

 

RESULTADOS: XXXVII CARREIRA PEDESTRE POPULAR DO SAN MARTIÑO (Ourense, 17.Nov.2013) // I CARRERA POPULAR CARREFOUR-FERROL (Ferrol, 17.Nov.2013)

 
 
PRUEBA:
XXXVII CARREIRA PEDESTRE POPULAR DO SAN MARTIÑO.
FECHA:
17-NOVIEMBRE-2013
LUGAR:
SAN MARTIÑO (OURENSE).
RAQUEL SUÁREZ PEDROSA.
7
SÉNIOR FEMENINO
ver resultados   ver resultados

Resultados

 
PRUEBA:
I CARRERA POPULAR CARREFOUR-FERROL.
FECHA:
17-NOVIEMBRE-2013
LUGAR:
FERROL (A CORUÑA).
ZELTIA CONESA HERMIDA.
2
INFANTIL FEMENINO
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
2
BENJAMÍN MASCULINO
PAULA NIETO RUIZ.
2
BENJAMÍN FEMENINO
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
3
ALEVÍN FEMENINO
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
4
ALEVÍN FEMENINO
MARTINA DÍAZ SEDES.
4
BENJAMÍN FEMENINO
PAULA PÉREZ FÁBREGAS.
6
ALEVÍN FEMENINO
JOSÉ MANUEL TEIJEIRO IGLESIAS.
7
VETERANO MASCULINO (A)
JOSÉ GONZÁLEZ BAÑOBRE.
7
VETERANO MASCULINO (B)
ICÍA BARCIA COUTO.
7
ALEVÍN FEMENINO
ALBA VEIGA GARCÍA.
7
BENJAMÍN FEMENINO
AROA PERMUY BOUZA.
8
ALEVÍN FEMENINO
IRENE FRAGUELA TRASTOY.
9
BENJAMÍN FEMENINO
LUCAS REY LORENZO.
10
BENJAMÍN MASCULINO
JOSÉ ANTONIO DOCE LUACES.
11
VETERANO MASCULINO (B)
IKER ROMERO LEIRA.
16
BENJAMÍN MASCULINO
IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.
19
BENJAMÍN MASCULINO
ISIDRO FRAGUELA SANTOS.
20
VETERANO MASCULINO (B)
CANDELA ESTEVEZ PRADA.
20
ALEVÍN FEMENINO
LUNA LORENZO RÍO.
26
BENJAMÍN FEMENINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
-
3
1
ver resultados   ver resultados
 

 

RESULTADOS: XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS-2ª XORNADA DA FASE LOCAL PROGRAMA "XOGADE" (As Cabazas-Esmelle-Ferrol, 16.Nov.2013) // X CROSS INTERNACIONAL DE ATAPUERCA (Atapuerca-Burgos, 17.Nov.2013)

 
 
 
PRUEBA:
XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS - 2ª XORNADA DA FASE LOCAL - PROGRAMA XOGADE.
FECHA:
16-NOVIEMBRE-2013.
LUGAR:
AS CABAZAS / ESMELLE – FERROL (A CORUÑA).
CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.
1
INFANTIL MASCULINO
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
1
BENJAMÍN MASCULINO
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
1
BENJAMÍN FEMENINO
CARLOTA TELLA GRANDA.
2
CADETE FEMENINO
ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.
2
INFANTIL MASCULINO
CARMEN MALDONADO ORDOÑEZ.
2
INFANTIL FEMENINO
ANDRÉS PICALLO GARCÍA.
2
ALEVÍN MASCULINO
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
2
BENJAMÍN MASCULINO
CARLA MALDONADO ORDOÑEZ.
3
CADETE FEMENINO
PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
3
INFANTIL FEMENINO
HABTEMARIAM CANDAL JACOB.
3
BENJAMÍN MASCULINO
MARTÍNA DÍAZ SEDES.
3
BENJAMÍN FEMENINO
JUDITH GARCÍA FÁBREGAS.
4
CADETE FEMENINO
DEISY PÉREZ ABREU.
4
INFANTIL FEMENINO
MARÍA BLANCO MÉNDEZ.
4
ALEVÍN FEMENINO
MARÍA COSTOYA MANEIROS.
5
CADETE FEMENINO
INÉS MIGNOT TEIJEIRO.
5
INFANTIL FEMENINO
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
5
ALEVÍN FEMENINO
RAÚL GIL GUNDÍN.
5
BENJAMÍN MASCULINO
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
6
INFANTIL FEMENINO
CHLOÉ MIGNOT TEIJEIRO.
6
ALEVÍN FEMENINO
PAULA NIETO RUIZ.
6
BENJAMÍN FEMENINO
IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.
7
CADETE FEMENINO
ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.
7
INFANTIL MASCULINO
ANDREA ARES ROMERO.
7
INFANTIL FEMENINO
SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.
7
ALEVÍN FEMENINO
ÓSCAR GARCÍA LÓPEZ.
7
BENJAMÍN MASCULINO
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
7
BENJAMÍN FEMENINO
ADOLFO GARCÍA LÓPEZ.
8
INFANTIL MASCULINO
IRENE BARREIRO LÓPEZ.
8
INFANTIL FEMENINO
ICÍA BARCIA COUTO.
8
ALEVÍN FEMENINO
NATALIA VIGO RIVAS.
8
BENJAMÍN FEMENINO
INÉS DOCE GONZÁLEZ.
9
CADETE FEMENINO
LAURA CANDAL MARCOS.
9
INFANTIL FEMENINO
LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.
9
ALEVÍN MASCULINO
JAVIER BLAS CERNADAS.
10
INFANTIL MASCULINO
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
10
INFANTIL FEMENINO
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
10
ALEVÍN FEMENINO
LAURA RICO BOUZA.
10
BENJAMÍN FEMENINO
SILVIA DE DIEGO MILLARENGO.
11
CADETE FEMENINO
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
11
INFANTIL MASCULINO
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
11
BENJAMÍN MASCULINO
ALBA VEIGA GARCÍA.
11
BENJAMÍN FEMENINO
NICOLÁS GUZMÁN ARTABE.
12
CADETE MASCULINO
KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.
12
INFANTIL FEMENINO
MARTA PORCEL CEBREIRO.
12
ALEVÍN FEMENINO
CLARA DÍAZ PRIMOY.
13
INFANTIL FEMENINO
HANNA DURÁN BERGANTIÑOS.
13
ALEVÍN FEMENINO
CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.
13
BENJAMÍN MASCULINO
NOA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ.
13
BENJAMÍN FEMENINO
MARTÍN REY VÁZQUEZ.
14
INFANTIL MASCULINO
ICÍA GÓMEZ FOJO.
14
INFANTIL FEMENINO
ANA VÁZQUEZ SOUTO.
15
CADETE FEMENINO
AROA PERMUY BOUZA.
15
ALEVÍN FEMENINO
IKER ROMERO LEIRA.
15
BENJAMÍN MASCULINO
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
16
ALEVÍN FEMENINO
ALEJANDRO FERNÁNDEZ MARTÍNEZ.
16
BENJAMÍN MASCULINO
ÁNGELA RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ.
17
CADETE FEMENINO
IRIS PÉREZ MARTÍNEZ.
17
INFANTIL FEMENINO
RAQUEL REGUEIRO GONZÁLEZ.
17
ALEVÍN FEMENINO
IRENE FRAGUELA TRASTOY.
17
BENJAMÍN FEMENINO
DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.
18
ALEVÍN MASCULINO
LAURA MÉNDEZ BOUZA.
19
INFANTIL FEMENINO
IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.
19
BENJAMÍN MASCULINO
LAURA OROSA LÓPEZ.
19
ALEVÍN FEMENINO
INÉS GRANDAL RODRÍGUEZ.
20
INFANTIL FEMENINO
LUNA LORENZO RÍO.
20
BENJAMÍN FEMENINO
ALFONSO CREUS DÍAZ.
21
ALEVÍN MASCULINO
CANDELA ESTÉVEZ PRADA.
21
ALEVÍN FEMENINO
XAIME GARCÍA GONZÁLEZ.
22
BENJAMÍN MASCULINO
LUCÍA MARTÍNEZ DOPICO
22
BENJAMÍN FEMENINO
BERTA TARAFA RODRÍGUEZ.
23
ALEVÍN FEMENINO
SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.
23
BENJAMÍN MASCULINO
ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.
25
BENJAMÍN FEMENINO
ANXO GARCÍA GONZÁLEZ.
26
ALEVÍN MASCULINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
3
5
4
ver resultados   ver fotos    ver fotos   ver fotos
 
 
PRUEBA:
X CROSS INTERNACIONAL DE ATAPUERCA.
FECHA:
17-NOVIEMBRE-2013.
LUGAR:
ATAPUERCA (BURGOS).
LETICIA FERNÁNDEZ BARBOSA.
5
PROMESA FEMENINO
ver resultados   ver fotos   
 
 
 
 

 

RESULTADOS: XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS-1ª XORNADA DA FASE LOCAL DO PROGRAMA "XOGADE" (Esmelle-Ferrol, 9.Nov.)//XX CROSS INTERNACIONAL DE SORIA (Soria, 10.Nov.)//I10 KM. DE PORRERES (Porreres-Islas Baleares, 10.Nov.)

 
 
PRUEBA:
XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS - 1ª XORNADA DA FASE LOCAL - PROGRAMA XOGADE.
FECHA:
09-NOVIEMBRE-2013.
LUGAR:
ESMELLE – FERROL (A CORUÑA).
JUDITH GARCÍA FÁBREGAS.
1
CADETE FEMENINO
CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.
1
INFANTIL MASCULINO
PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
1
INFANTIL FEMENINO
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
1
BENJAMÍN MASCULINO
DEISY PÉREZ ABREU.
2
INFANTIL FEMENINO
ANDRÉS PICALLO GARCÍA.
2
ALEVÍN MASCULINO
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
2
BENJAMÍN MASCULINO
PAULA NIETO RUIZ.
2
BENJAMÍN FEMENINO
CARLOTA TELLA GRANDA.
3
CADETE FEMENINO
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
3
ALEVÍN FEMENINO.
ÓSCAR GARCÍA LÓPEZ.
3
BENJAMÍN MASCULINO
LAURA RICO BOUZA.
3
BENJAMÍN FEMENINO
ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.
4
INFANTIL MASCULINO
ANDREA ARES ROMERO.
4
INFANTIL FEMENINO
MARÍA BLANCO MÉNDEZ.
4
ALEVÍN FEMENINO.
RAÚL GIL GUNDÍN.
4
BENJAMÍN MASCULINO
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
4
BENJAMÍN FEMENINO
ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.
5
INFANTIL MASCULINO
LUCÍA SICRE MASIDE.
5
INFANTIL FEMENINO
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
5
ALEVÍN FEMENINO.
HABTEMARIAM CANDAL JACOB.
5
BENJAMÍN MASCULINO
FRANCISCO BLANCO VÁZQUEZ.
6
CADETE MASCULINO
SILVIA DE DIEGO MILLARENGO.
6
CADETE FEMENINO
ADOLFO GARCÍA LÓPEZ.
6
INFANTIL MASCULINO
IRENE BARREIRO LÓPEZ.
6
INFANTIL FEMENINO
IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.
7
CADETE FEMENINO
RAÚL LARANJEIRA VARELA.
7
INFANTIL MASCULINO
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
7
INFANTIL FEMENINO
LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.
7
ALEVÍN MASCULINO
SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.
7
ALEVÍN FEMENINO.
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
7
BENJAMÍN FEMENINO
MARÍA COSTOYA MANEIROS.
8
CADETE FEMENINO
JAVIER BLAS CERNADAS.
8
INFANTIL MASCULINO
LAURA CANDAL MARCOS.
8
INFANTIL FEMENINO
ICÍA BARCIA COUTO.
8
ALEVÍN FEMENINO.
MARTÍN HOYOS TRABA.
8
BENJAMÍN MASCULINO
NATALIA VIGO RIVAS.
8
BENJAMÍN FEMENINO
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
9
INFANTIL FEMENINO
PAULA PÉREZ FÁBREGAS.
9
ALEVÍN FEMENINO.
MARTÍNA DÍAZ SEDES.
9
BENJAMÍN FEMENINO
NICOLÁS GUZMÁN ARTABE.
10
CADETE MASCULINO
INÉS DOCE GONZÁLEZ.
10
CADETE FEMENINO
ICÍA GÓMEZ FOJO.
10
INFANTIL FEMENINO
CHLOÉ MIGNOT TEIJEIRO.
10
ALEVÍN FEMENINO.
SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.
10
BENJAMÍN FEMENINO
LAURA MÉNDEZ BOUZA.
11
INFANTIL FEMENINO
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
11
ALEVÍN FEMENINO.
IKER ROMERO LEIRA.
11
BENJAMÍN MASCULINO
NOA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ.
11
BENJAMÍN FEMENINO
CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.
12
BENJAMÍN MASCULINO
ALBA VEIGA GARCÍA.
12
BENJAMÍN FEMENINO
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
13
INFANTIL MASCULINO
IRIS PÉREZ MARTÍNEZ.
13
INFANTIL FEMENINO
AROA PERMUY BOUZA.
14
ALEVÍN FEMENINO.
IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.
14
BENJAMÍN MASCULINO
IRENE FRAGUELA TRASTOY.
14
BENJAMÍN FEMENINO
CANDELA PICALLO GARCÍA.
15
INFANTIL FEMENINO
LUNA LORENZO RÍO.
15
BENJAMÍN FEMENINO
ÁNGELA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ.
16
CADETE FEMENINO
KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.
16
INFANTIL FEMENINO
ALEJANDRO FERNÁNDEZ MARTÍNEZ.
16
BENJAMÍN MASCULINO
ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.
16
BENJAMÍN FEMENINO
ERNESTO FERNÁNDEZ ARMADA.
17
INFANTIL MASCULINO
CLARA DÍAZ PRIMOY.
17
INFANTIL FEMENINO
DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.
17
ALEVÍN MASCULINO
SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.
17
BENJAMÍN MASCULINO
MARTÍN REY VÁZQUEZ.
19
INFANTIL MASCULINO
ZELTIA CONESA HERMIDA.
19
INFANTIL FEMENINO
LAURA OROSA LÓPEZ.
19
ALEVÍN FEMENINO.
DIEGO MONTES GONZÁLEZ.
20
INFANTIL MASCULINO
BERTA TARAFA RODRÍGUEZ.
21
ALEVÍN FEMENINO.
CANDELA ESTÉVEZ PRADA.
22
ALEVÍN FEMENINO.
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
4
4
4
ver resultados   ver fotos

Resultados

 
PRUEBA:
XX CROSS INTERNACIONAL DE SORIA
FECHA:
10-NOVIEMBRE-2013.
LUGAR:
SORIA.
LETICIA FERNÁNDEZ BARBOSA.
6
PROMESA FEMENINO
 ver resultados   ver fotos   
 
 
PRUEBA:
I 10 KM. DE PORRERES.
FECHA:
10-NOVIEMBRE-2013
LUGAR:
PORRERES (ISLAS BALEARES).
MARÍA VICTORIA GARCÍA CAÑELLAS.
1
ABSOLUTA FEMENINO.
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
-
-
ver resultados

 

 

 

RESULTADOS: XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS-1ª XORNADA DA FASE LOCAL DO PROGRAMA "XOGADE" (Esmelle-Ferrol, 9.Nov.2013)

 
 
PRUEBA:
XIV CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS -
1ª XORNADA DA FASE LOCAL - PROGRAMA XOGADE.
FECHA:
09-NOVIEMBRE-2013.
LUGAR:
ESMELLE – FERROL (A CORUÑA).
   
JUDITH GARCÍA FÁBREGAS.
1
CADETE FEMENINO
CARLOS LÓPEZ LÓPEZ.
1
INFANTIL MASCULINO
PAULA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
1
INFANTIL FEMENINO
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
1
BENJAMÍN MASCULINO
DEISY PÉREZ ABREU.
2
INFANTIL FEMENINO
ANDRÉS PICALLO GARCÍA.
2
ALEVÍN MASCULINO
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
2
BENJAMÍN MASCULINO
PAULA NIETO RUIZ.
2
BENJAMÍN FEMENINO
CARLOTA TELLA GRANDA.
3
CADETE FEMENINO
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
3
ALEVÍN FEMENINO.
ÓSCAR GARCÍA LÓPEZ.
3
BENJAMÍN MASCULINO
LAURA RICO BOUZA.
3
BENJAMÍN FEMENINO
ADRIÁN CHUN MARTÍNEZ LEDO.
4
INFANTIL MASCULINO
ANDREA ARES ROMERO.
4
INFANTIL FEMENINO
MARÍA BLANCO MÉNDEZ.
4
ALEVÍN FEMENINO.
RAÚL GIL GUNDÍN.
4
BENJAMÍN MASCULINO
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
4
BENJAMÍN FEMENINO
ADRIÁN RODRÍGUEZ CASTRO.
5
INFANTIL MASCULINO
LUCÍA SICRE MASIDE.
5
INFANTIL FEMENINO
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
5
ALEVÍN FEMENINO.
HABTEMARIAM CANDAL JACOB.
5
BENJAMÍN MASCULINO
FRANCISCO BLANCO VÁZQUEZ.
6
CADETE MASCULINO
SILVIA DE DIEGO MILLARENGO.
6
CADETE FEMENINO
ADOLFO GARCÍA LÓPEZ.
6
INFANTIL MASCULINO
IRENE BARREIRO LÓPEZ.
6
INFANTIL FEMENINO
IRENE LÓPEZ ÁLVAREZ.
7
CADETE FEMENINO
RAÚL LARANJEIRA VARELA.
7
INFANTIL MASCULINO
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
7
INFANTIL FEMENINO
LUCAS GONZÁLEZ SALUTREGUI.
7
ALEVÍN MASCULINO
SOFÍA PERMUY FERNÁNDEZ.
7
ALEVÍN FEMENINO.
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
7
BENJAMÍN FEMENINO
MARÍA COSTOYA MANEIROS.
8
CADETE FEMENINO
JAVIER BLAS CERNADAS.
8
INFANTIL MASCULINO
LAURA CANDAL MARCOS.
8
INFANTIL FEMENINO
ICÍA BARCIA COUTO.
8
ALEVÍN FEMENINO.
MARTÍN HOYOS TRABA.
8
BENJAMÍN MASCULINO
NATALIA VIGO RIVAS.
8
BENJAMÍN FEMENINO
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
9
INFANTIL FEMENINO
PAULA PÉREZ FÁBREGAS.
9
ALEVÍN FEMENINO.
MARTÍNA DÍAZ SEDES.
9
BENJAMÍN FEMENINO
NICOLÁS GUZMÁN ARTABE.
10
CADETE MASCULINO
INÉS DOCE GONZÁLEZ.
10
CADETE FEMENINO
ICÍA GÓMEZ FOJO.
10
INFANTIL FEMENINO
CHLOÉ MIGNOT TEIJEIRO.
10
ALEVÍN FEMENINO.
SITOTA VILASANTE YÁÑEZ.
10
BENJAMÍN FEMENINO
LAURA MÉNDEZ BOUZA.
11
INFANTIL FEMENINO
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
11
ALEVÍN FEMENINO.
IKER ROMERO LEIRA.
11
BENJAMÍN MASCULINO
NOA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ.
11
BENJAMÍN FEMENINO
CIBRÁN SURAFEL OROZA SIXTO.
12
BENJAMÍN MASCULINO
ALBA VEIGA GARCÍA.
12
BENJAMÍN FEMENINO
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
13
INFANTIL MASCULINO
IRIS PÉREZ MARTÍNEZ.
13
INFANTIL FEMENINO
AROA PERMUY BOUZA.
14
ALEVÍN FEMENINO.
IVÁN PÉREZ FÁBREGAS.
14
BENJAMÍN MASCULINO
IRENE FRAGUELA TRASTOY.
14
BENJAMÍN FEMENINO
CANDELA PICALLO GARCÍA.
15
INFANTIL FEMENINO
LUNA LORENZO RÍO.
15
BENJAMÍN FEMENINO
ÁNGELA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ.
16
CADETE FEMENINO
KALKIDÁN FRANCO DE PABLO.
16
INFANTIL FEMENINO
ALEJANDRO FERNÁNDEZ MARTÍNEZ.
16
BENJAMÍN MASCULINO
ÁNGELA DÍAZ MEDÍN.
16
BENJAMÍN FEMENINO
ERNESTO FERNÁNDEZ ARMADA.
17
INFANTIL MASCULINO
CLARA DÍAZ PRIMOY.
17
INFANTIL FEMENINO
DANIEL MARTÍNEZ HERMIDA.
17
ALEVÍN MASCULINO
SERGIO FERNÁNDEZ RAFALES.
17
BENJAMÍN MASCULINO
MARTÍN REY VÁZQUEZ.
19
INFANTIL MASCULINO
ZELTIA CONESA HERMIDA.
19
INFANTIL FEMENINO
LAURA OROSA LÓPEZ.
19
ALEVÍN FEMENINO.
DIEGO MONTES GONZÁLEZ.
20
INFANTIL MASCULINO
BERTA TARAFA RODRÍGUEZ.
21
ALEVÍN FEMENINO.
CANDELA ESTÉVEZ PRADA.
22
ALEVÍN FEMENINO.
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
4
4
4
 
ver resultados

RESULTADOS: XCIV CAMPEONATO DE ESPAÑA ABSOLUTO EN PISTA AIRE LIBRE (Alcobendas, 26/27.Jul.2014

 
PRUEBA:
XCIV CAMPEONATO DE ESPAÑA ABSOLUTO EN PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
26/27-JULIO-2014
LUGAR:
ALCOBENDAS (MADRID).
De excelente, se puede calificar la actuación que tuvieron nuestras atletas participantes en el XCIV CAMPEONATO DE ESPAÑA ABSOLUTO EN PISTA AIRE LIBRE, que este sábado 26 y domingo 27 de Julio, se celebró en la Pista de Atletismo del Polideportivo "José Caballero" de la localidad madrileña de Alcobendas.
La única nota negativa , fue el infortunio que tuvo una de nuestras marchadoras que fue descalificada en la prueba de los 10 Km. Marcha.
Estos fueron los resultados de las atletas del Ría Ferrol-Concepción Arenal:
LIDIA CASAL PRIETO.
7 (FINAL)

4 (SEMIFINALES)
200 M.L.
25”28 (+0.1)

24”74 (+1.1)
CLAUDIA ROJO CAZORLA.
8 (FINAL)

2 (SEMIFINALES)
400 M.V.
1’01”91

1’01”24
LETICIA FERNÁNDEZ BARBOSA.
8 (FINAL)

5 (SEMIFINALES)
1.500 M.L.
4’27”76

4’23”84
SAMANTHA MULLONI MARTÍNEZ.
9
10 KM. MARCHA
51’25”35
MAR MORANT VELASCO.
9
DISCO
44m94cm
SALETA FERNÁNDEZ LÓPEZ.
10
ALTURA
1m70cm
CANDELA DÍAZ RIVAS.
6 (SEMIFINALES)
400 M.L.
57”91
EVA MARÍA TUR PALAU.
DESCALIFICADA
10 KM. MARCHA
-------

  XCIV Campeonato de España Absoluto

Alcobendas, 26/27 julio 

ver resultados ver fotos 

 

Atletismo a la carta - TELEDEPORTE 



Sábado Tarde | Domingo Tarde 1 | Domingo Tarde 2 


 

Páginas

Suscribirse a RSS - Resultados