Resultados

RESULTADOS: XXXIV CARREIRA POPULAR – MEMORIAL “ADOLFO ROS” / Narón (A Coruña), 01.Dic.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
XXXIV CARREIRA POPULAR – MEMORIAL “ADOLFO ROS”.
FECHA:
01-DICIEMBRE-2019
LUGAR:
NARÓN (A CORUÑA).
 
RICARDO NEGRETE BARRIOLUENGO.
2
SUB-14 MASCULINO
2.000 M.
7’34”
LARA FERNÁNDEZ LÓPEZ.
2
SUB-10 FEMENINO
1.000 M.
4’27”
JAVIER BLAS CERNADAS.
4
SUB-18 MASCULINO
4.000 M.
16’36”
GABRIELA SERANTES MARTÍN.
4
SUB-14 FEMENINO
2.000 M.
9’29”
JANA CANO GRUEIRO.
7
SUB-12 FEMENINO
2.000 M.
10’29”
ALDARA RUIZ MARTÍNEZ.
10
SUB-12 FEMENINO
2.000 M.
10’48”
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
-
2
-

 Resultados

RESULTADOS: IV CROSS PONTE ROMANA / Lugo, 24.Nov.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
IV CROSS PONTE ROMANA.
FECHA:
24-NOVIEMBRE-2019
LUGAR:
LUGO.

Ricardo Negrete, vencedor en la Categoría Sub14 

 
RICARDO NEGRETE BARRIOLUENGO.
1
SUB-14 MASCULINO
2.000 M
7’29”
INÉS BEREIJO ALBO.
4
SUB-23 FEMENINO
4.000 M
16’17”
IRMA VEIGUELA TIZÓN.
7
SUB-12 FEMENINO
1.000 M
4’40”
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
-
-

 Resultados

RESULTADOS: II CARREIRA CONTRA A VIOLENCIA DE XÉNERO – FERROL 2019 / Ferrol (A Coruña), 24.Nov.2019 .- Atletas do Ría Ferrol sumanse a esta iniciativa e corren Contra a Violencia de Xénero

RESULTADOS

PRUEBA:
II CARREIRA CONTRA A VIOLENCIA DE XÉNERO – FERROL 2019.
FECHA:
24-NOVIEMBRE-2019
LUGAR:
FERROL (A CORUÑA).

Cartel anunciador da Carreira 

Algúns dos atletas do Ría Ferrol, participantes nesta carreira "Contra a Violencia de Xénero" 

 
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
1
ABSOLUTA FEMENINO
16’39”
CARLOS CALVO MOA.
2
ABSOLUTA MASCULINO
14’23”
LUCÍA SICRE MASIDE.
2
ABSOLUTA FEMENINO
16’40”
DIEGO VIGO LEAL.
3
ABSOLUTA MASCULINO
14’30”
SILVIA VARELA ROCA.
130
ABSOLUTA FEMENINO
44’42”
JESÚS BELLO QUINTÍA.
136
ABSOLUTA MASCULINO
22’31”
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
2
1

Resultados 

RESULTADOS: XXXVIII CROSS INTERNACIONAL DE LA CONSTITUCIÓN / Alcobendas (Madrid), 24.Nov.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
XXXVIII CROSS INTERNACIONAL DE LA CONSTITUCIÓN.
FECHA:
24-NOVIEMBRE-2019
LUGAR:
ALCOBENDAS (MADRID).
 
BEATRIZ CASPAR PÉREZ.
26
ABSOLUTA FEMENINO
8.040 M
30’51”

Resultados 

RESULTADOS: XVII CAMPIONATO DE GALICIA DE MARCHA EN PISTA AIRE LIBRE / A Pobra do Caramiñal (A Coruña), 23.Nov.2019 .- Iria Rivas, Campeona Gallega Sub20 y Medalla de Bronce Absoluta; Marina Pajón, Subcampeona Gallega Sub16

RESULTADOS

PRUEBA:
XVII CAMPIONATO DE GALICIA DE MARCHA EN PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
23-NOVIEMBRE-2019
LUGAR:
A POBRA DO CARAMIÑAL (A CORUÑA).

Iria Rivas Iglesias, Campeona Gallega Sub20 en 5.000 m. marcha

Iria Rivas Iglesias, Medalla de Bronce Absoluta en 5.000 m. marcha 

Marina Pajón Area, Subcampeona Gallega Sub16 en 3.000 m. marcha 

 
IRIA RIVAS IGLESIAS.
1
5KM. MARCHA
SUB-20 FEMENINO
27’00”37
MARINA PAJÓN AREA.
2
3KM. MARCHA
SUB-16 FEMENINO
16’25”66
IRIA RIVAS IGLESIAS.
3
5KM. MARCHA
ABSOLUTA FEMENINO
27’00”37
CARLA PAZOS CORTIZAS.
8
2KM. MARCHA
SUB-14 FEMENINO
11’47”08
CLAUDIA FANDIÑO SANJUÁN.
10
2KM. MARCHA
SUB-14 FEMENINO
12’04”02
AFRIKA RATOEIRA DÍAZ.
18
2KM. MARCHA
SUB-14 FEMENINO
13’07”30
MARTA GÓMEZ PICO.
18
2KM. MARCHA
SUB-12 FEMENINO
13’46”14
ANTÍA GÓMEZ DÍAZ.
20
2KM. MARCHA
SUB-12 FEMENINO
15’36”69
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
1
1

Resultados 

RESULTADOS: XXII CARRERA URBANA DE OTOÑO “VILLA DE LA ZUBIA” / La Zubia (Granada), 27.Oct.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
XXII CARRERA URBANA DE OTOÑO “VILLA DE LA ZUBIA”.
FECHA:
27-OCTUBRE-2019
LUGAR:
LA ZUBIA (GRANADA).
 
MARÍA DEL MAR SERRANO SÁNCHEZ.
1
SÉNIOR FEMENINO
5’19”
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
-
-

Resultados 

RESULTADOS: 22º CROSS CIUTAT DE GIRONA / Girona, 17.Nov.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
22º CROSS CIUTAT DE GIRONA.
FECHA:
17-NOVIEMBRE-2019
LUGAR:
GIRONA.
 
IRENE BONAFONTE PARDÁS
2
SÉNIOR FEMENINO
4.770 M
16’05”
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
-
1
-

Resultados 

RESULTADOS: XLI CROSS NACIONAL ESPADA TOLEDANA / Toledo, 17.Nov.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
XLI CROSS NACIONAL ESPADA TOLEDANA.
FECHA:
17-NOVIEMBRE-2019
LUGAR:
TOLEDO.
 
BEATRIZ CASPAR PÉREZ.
6
ABSOLUTA FEMENINO
7.500 M
28’42”

Resultados 

RESULTADOS: XVI CROSS INTERNACIONAL DE ATAPUERCA / Atapuerca (Burgos), 09.Nov.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
XVI CROSS INTERNACIONAL DE ATAPUERCA.
FECHA:
09-NOVIEMBRE-2019
LUGAR:
ATAPUERCA (BURGOS).
 
RICARDO NEGRETE BARRIOLUENGO.
5
SUB-14 MASCULINO
2.000 M
S.T.
INÉS BEREIJO ALBO.
29
SUB-23 FEMENINO
8.000 M
32’34”
JAVIER BLAS CERNADAS.
124
SUB-18 MASCULINO
4.000 M
14’44”

Resultados 

RESULTADOS: VII CARREIRA POPULAR “AECC EN MARCHA-CONTRA O CANCRO, CORRE POR FERROL 2019” / Ferrol (A Coruña), 10.Nov.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
VII CARREIRA POPULAR “AECC EN MARCHA-CONTRA O CANCRO, CORRE POR FERROL 2019”.
FECHA:
10-NOVIEMBRE-2019
LUGAR:
FERROL (A CORUÑA).
 
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
1
ABSOLUTA FEMENINO
20’27”
CARLOS CALVO MOA.
1
SUB-16/18 MASCULINO
16’58”
LARA FERNÁNDEZ LÓPEZ.
1
SUB-10 FEMENINO
2’13”
DIEGO VIGO LEAL.
4
SUB-20/23 MASCULINO
17’20”
SAMUEL CASTRO PRIMOY.
7
SUB-16/18 MASCULINO
20’23”
JORGE LONGARELA BARREIRO.
9
SUB-20/23 MASCULINO
19’18”
CANDELA RUIZ LÓPEZ.
16
SUB-16/18 FEMENINO
29’01”
MARCOS CANOSA GUTIÉRREZ.
19
SUB-16/18 MASCULINO
23’49”
MARINA PAJÓN AREA.
22
SUB-16/18 FEMENINO
30’40”
SARA VILARO GUTIÉRREZ.
25
SUB-16/18 FEMENINO
31’48”
PABLO SUÁREZ BARREIRO.
26
SUB-16/18 MASCULINO
26’13”
JESÚS BELLO QUINTÍA.
28
SUB-20/23 MASCULINO
27’17”
ALDO REY GÓMEZ.
33
SUB-20/23 MASCULINO
32’15”
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
3
-
-

Resultados 

Páginas

Suscribirse a RSS - Resultados