Resultados

RESULTADOS: XVI MEMORIAL “RAMÓN PEÑA BLANCO” / Ferrol (A Coruña), 16.Dic.2018

RESULTADOS

PRUEBA:

XVI MEMORIAL “RAMÓN PEÑA BLANCO”.

FECHA:

16-DICIEMBRE-2018

LUGAR:

FERROL (A CORUÑA).

Diseño Cartel: Teo Castro Santiago
 

RODRIGO ÁLVAREZ DAVI.

1

60 M.L.

ABSOLUTA MASCULINO

7”41 (+0.7)

CARLOS CALVO MOA.

1

1.500 M.L.

ABSOLUTA MASCULINO

4’28”32

DIAOU DIALLO CHAO.

1

TRIPLE

ABSOLUTA FEMENINO

10m69cm (-1.5)

MIGUEL GUERRA VARELA.

1

600 M.L.

SUB-16 MASCULINO

1’38”23

RICARDO NEGRETE BARRIOLUENGO.

1

500 M.L.

SUB-14 MASCULINO

1’18”44

NATALIA VIGO RIVAS.

1

500 M.L.

SUB-14 FEMENINO

1’27”56

LARA FERNÁNDEZ LÓPEZ.

1

1.000 M.L.

SUB-10 FEMENINO

4’22”88

RODRIGO ÁLVAREZ DAVI.

2

200 M.L.

ABSOLUTA MASCULINO

23”73 (-1.7)

LUCÍA RIVADULLA ALONSO.

2

200 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

26”66 (+0.4)

AZZIZ SAIDI BELHAJ.

2

800 M.L.

ABSOLUTA MASCULINO

1’59”72

LUCÍA SICRE MASIDE.

2

800 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

2’20”68

ELIA SOMAZA NIETO.

2

TRIPLE

ABSOLUTA FEMENINO

9m57cm (+0.5)

MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.

2

600 M.L.

SUB-16 MASCULINO

1’41”00

ALICIA BARREIRO LÓPEZ.

2

500 M.L.

SUB-14 FEMENINO

1’31”41

ANXO PAZOS OCAMPO.

2

1.000 M.L.

SUB-12 MASCULINO

3’48”83

DANIELA CRIBEIRO ESPIÑEIRA.

2

1.000 M.L.

SUB-10 FEMENINO

4’40”79

ÁLVARO LARRAÑAGA ALBERT.

3

200 M.L.

ABSOLUTA MASCULINO

24”21 (+0.7)

IRENE BARREIRO LÓPEZ.

3

800 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

2’22”66

PAULA NIETO RUIZ.

3

500 M.L.

SUB-14 FEMENINO

1’32”59

NUNO REZA RODRÍGUEZ.

3

1.000 M.L.

SUB-12 MASCULINO

3’52”31

BRUNO CASTRO PEREIRA.

3

1.000 M.L.

SUB-10 MASCULINO

4’09”83

EDURNE LÓPEZ CORDERO.

3

1.000 M.L.

SUB-10 FEMENINO

4’43”18

INÉS BEREIJO ALBO.

4

800 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

2’25”39

ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.

4

500 M.L.

SUB-14 MASCULINO

1’26”60

CARLA PAZOS FRANCO.

4

500 M.L.

SUB-14 FEMENINO

1’34”10

BILLY DELGADO DÍAZ.

4

1.000 M.L.

SUB-12 MASCULINO

3’58”10

CARMEN GRANDAL ARDAO.

4

1.000 M.L.

SUB-12 FEMENINO

3’41”82

SABELA MORALES MONDRAGÓN.

4

1.000 M.L.

SUB-10 FEMENINO

4’48”07

CARLOS CALVO MOA.

5

800 M.L.

ABSOLUTA MASCULINO

2’10”36

MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.

5

800 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

2’27”30

JORGE LONGARELA BARREIRO.

5

1.500 M.L.

ABSOLUTA MASCULINO

5’04”44

EVA SERANTES ANTÓN.

5

600 M.L.

SUB-16 FEMENINO

2’04”35

MARCOS PÉREZ CALVO.

5

500 M.L.

SUB-14 MASCULINO

1’31”42

GABRIELA SERANTES MARTÍN.

5

500 M.L.

SUB-14 FEMENINO

1’34”91

VARIK VARELA RICO.

5

1.000 M.L.

SUB-12 MASCULINO

4’09”72

JORGE SERANTES ANTÓN.

5

1.000 M.L.

SUB-10 MASCULINO

4’22”53

NOA SEOANE RUBIÑOS.

5

1.000 M.L.

SUB-10 FEMENINO

4’50”00

MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.

6

800 M.L.

ABSOLUTA MASCULINO

2’13”25

ÁNGEL VIDAL CIBREIRO.

6

600 M.L.

SUB-16 MASCULINO

1’47”48

CANDELA RUIZ LÓPEZ.

6

600 M.L.

SUB-16 FEMENINO

2’07”02

ADRIÁN GARCÍA ROCA.

6

1.000 M.L.

SUB-12 MASCULINO

4’14”10

DANIELA CALVO PRADOS.

6

1.000 M.L.

SUB-12 FEMENINO

3’58”94

ALICIA JOVE NOVO.

6

1.000 M.L.

SUB-10 FEMENINO

4’54”05

THIARLE GABRIEL DOS SANTOS.

7

200 M.L.

ABSOLUTA MASCULINO

26”36 (-2.3)

PABLO RODRÍGUEZ TOJEIRO.

7

800 M.L.

ABSOLUTA MASCULINO

2’24”82

MARTÍN PAZOS OCAMPO.

7

600 M.L.

SUB-16 MASCULINO

1’48”30

JÉNNIFER REY GÓMEZ.

7

600 M.L.

SUB-16 FEMENINO

2’10”12

ELIO MARINO LANZA.

7

1.000 M.L.

SUB-12 MASCULINO

4’15”46

ELENA PITA-ROMERO BRAGE.

7

1.000 M.L.

SUB-10 FEMENINO

6’16”35

SILVIA VARELA ROCA.

8

800 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

2’35”26

SAMUEL CASTRO PRIMOY.

8

600 M.L.

SUB-16 MASCULINO

1’48”54

PAULA VILARO GUTIÉRREZ.

8

600 M.L.

SUB-16 FEMENINO

2’17”53

JOEL NOVOA GAYOSO.

8

500 M.L.

SUB-14 MASCULINO

1’35”02

RODRIGO REY PERNAS.

8

1.000 M.L.

SUB-12 MASCULINO

4’18”63

OLGA SÁNCHEZ ROMAR.

8

1.000 M.L.

SUB-12 FEMENINO

4’02”05

CHLOE MIGNOT TEIJEIRO.

9

200 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

30”29 (-0.8)

SARA VILARO GUTIÉRREZ.

9

600 M.L.

SUB-16 FEMENINO

2’22”12

ALEX GARCÍA CEREIJO.

9

1.000 M.L.

SUB-12 MASCULINO

4’32”26

CARLOTA FANDIÑO SANJUÁN.

9

1.000 M.L.

SUB-12 FEMENINO

4’05”37

PEDRO RICO PARRES.

9

1.000 M.L.

SUB-10 MASCULINO

4’56”43

ARTAI RUBIANES DURÁN.

10

60 M.L.

ABSOLUTA MASCULINO

8”32 (+0.7)

ELIA SOMAZA NIETO.

10

60 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

8”76 (+1.8)

NURIA FERNÁNDEZ FONTICOBA.

10

800 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

2’42”93

MARCOS PABLO SOUTO MUÑIZ.

10

1.000 M.L.

SUB-12 MASCULINO

4’46”55

THIARLE GABRIEL DOS SANTOS.

11

60 M.L.

ABSOLUTA MASCULINO

8”41 (+1.4)

SERGIO FERNÁNDEZ RÁFALES.

11

500 M.L.

SUB-14 MASCULINO

1’42”71

PAULA AREA SEQUEIRO.

11

500 M.L.

SUB-14 FEMENINO

1’39”39

TRISTÁN GONZÁLEZ VÁZQUEZ.

11

1.000 M.L.

SUB-12 MASCULINO

4’53”43

MARTÍN REY VÁZQUEZ.

12

200 M.L.

ABSOLUTA MASCULINO

26”19 (-1.7)

PAULA SOTO RODRÍGUEZ.

12

200 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

31”01 (+1.0)

MARCOS CANOSA GUTIÉRREZ.

12

600 M.L.

SUB-16 MASCULINO

2’03”19

MANUEL CARRACEDO FERNÁNDEZ.

12

500 M.L.

SUB-14 MASCULINO

1’48”41

ICÍA FRAGUELA TRASTOY.

12

1.000 M.L.

SUB-12 FEMENINO

4’19”04

MARÍA BLANCO MÉNDEZ.

13

200 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

31”07 (+1.0)

JULIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.

13

1.000 M.L.

SUB-12 FEMENINO

4’35”01

MARTÍN PAZOS OCAMPO.

14

60 M.L.

ABSOLUTA MASCULINO

8”70 (-1.1)

LUCÍA VÁZQUEZ RAMIL.

14

60 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

9”15 (+1.8)

ANTÍA GÓMEZ DÍAZ.

14

1.000 M.L.

SUB-12 FEMENINO

4’43”46

CANDELA RUIZ LÓPEZ.

15

60 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

9”20 (+1.8)

AINHOA LÓPEZ CORDERO.

15

200 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

31”87 (+0.4)

MARÍA HERMIDA RODEIRO.

15

500 M.L.

SUB-14 FEMENINO

1’42”89

SARA REGUEIRO GONZÁLEZ.

15

1.000 M.L.

SUB-12 FEMENINO

4’45”70

JESÚS BELLO QUINTÍA.

16

60 M.L.

ABSOLUTA MASCULINO

9”29 (-1.1)

EVA SERANTES ANTÓN.

16

60 M.L.

ABSOLUTA FEMENINO

9”34 (+1.8)

ARTAI RUBIANES DURÁN.

16

200 M.L.

ABSOLUTA MASCULINO

27”22 (-2.3)

MARTA GÓMEZ PICO.

16

1.000 M.L.

SUB-12 FEMENINO

4’48”56

CARLA PAZOS CORTIZAS.

17

500 M.L.

SUB-14 FEMENINO

1’44”02

ARIANNA V. MUÑOZ MÚJICA.

18

500 M.L.

SUB-14 FEMENINO

1’44”28

DIEGO MONTES GONZÁLEZ.

20

200 M.L.

ABSOLUTA MASCULINO

30”41 (-2.3)

PABLO SUÁREZ BARREIRO.

21

200 M.L.

ABSOLUTA MASCULINO

31”13 (-2.3)

NAIARA CUPEIRO BOADO.

21

500 M.L.

SUB-14 FEMENINO

1’45”40

JESÚS BELLO QUINTÍA.

22

200 M.L.

ABSOLUTA MASCULINO

33”21 (-1.7)

LIDIA GRIMAL ROCA.

22

500 M.L.

SUB-14 FEMENINO

1’45”71

CLAUDIA FANDIÑO SANJUÁN.

24

500 M.L.

SUB-14 FEMENINO

1’47”07

CLARA BARJA CERNADAS.

28

500 M.L.

SUB-14 FEMENINO

1’52”32

ÁFRIKA RATOEIRA DÍAZ.

31

500 M.L.

SUB-14 FEMENINO

1’53”37

MEDALLERO

ORO

PLATA

BRONCE

7

9

6

Resultados   Resultados

RESULTADOS: II CONTROL FEDERADO EN PISTA AIRE LIBRE / Manacor (Palma de Mallorca), 15.Dic.2018

RESULTADOS

PRUEBA:
II CONTROL FEDERADO EN PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
15-DICIEMBRE-2018
LUGAR:
MANACOR (PALMA DE MALLORCA).
 
ATTENERI TUR ALCOBRE.
1
3.000 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
10’00”04

Resultados 

RESULTADOS: XXXIV MILLA URBANA DE NAVIDAD – MEMORIAL “MIGUEL PRADOS RUIZ” / Nerja (Málaga), 15.Dic.2018

RESULTADOS

PRUEBA:
XXXIV MILLA URBANA DE NAVIDAD – MEMORIAL “MIGUEL PRADOS RUIZ”.
FECHA:
15-DICIEMBRE-2018
LUGAR:
NERJA (MÁLAGA).
 
MARÍA DEL MAR SERRANO SÁNCHEZ.
3
SÉNIOR FEMENINO
5’38”
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
-
-
1

Resultados

RESULTADOS: XXXV COPA DEPUTACIÓN OURENSE DE ATLETISMO EN PISTA CUBERTA / 1ª XORNADA. / Ourense, 15.Dic.2018

RESULTADOS

PRUEBA:
XXXV COPA DEPUTACIÓN OURENSE DE ATLETISMO EN PISTA CUBERTA / 1ª XORNADA.
FECHA:
15-DICIEMBRE-2018
LUGAR:
OURENSE.
 
PAULA GONZÁLEZ GARCÍA.
2
60 M.V.
ABSOLUTA FEMENINO
9”36
PAULA GONZÁLEZ GARCÍA.
2
60 M.V.
SUB-18 FEMENINO
9”25
INÉS BEREIJO ALBO.
5
1.500 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
4’57”50
TANIA VALVERDE GONZÁLEZ.
-
LONGITUD
ABSOLUTA FEMENINO
NULOS
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
-
2
-

Resultados

RESULTADOS: XLVII CROSS NACIONAL AYUNTAMIENTO DE CANTIMPALOS / Cantimpalos (Segovia), 08.Dic.2018

RESULTADOS

PRUEBA:
XLVII CROSS NACIONAL AYUNTAMIENTO DE CANTIMPALOS.
FECHA:
08-DICIEMBRE-2018
LUGAR:
CANTIMPALOS (SEGOVIA)
 
BEATRIZ CASPAR PÉREZ.
7
SÉNIOR FEMENINO
6.500 M
24’43”

Resultados    

Fuente: Web RFEA

RESULTADOS: CARRERA POPULAR 10 KM. IBIZA PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD / Ibiza (Islas Baleares), 08.Dic.2018

RESULTADOS

PRUEBA:
CARRERA POPULAR 10 KM. IBIZA PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD.
FECHA:
08-DICIEMBRE-2018
LUGAR:
IBIZA (ISLAS BALEARES).
Atteneri Tur Alcobre (Ría Ferrol) / Fuente: Federació d'Atletisme de les Illes Balears 
 
ATTENERI TUR ALCOBRE.
2
ABSOLUTA FEMENINO
35’33”
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
-
1
-

Resultados 

RESULTADOS: VIII CAMPEONATO DE ESPAÑA DE MARCHA DE INVIERNO DE PROMOCIÓN / Guadix (Granada), 08.Dic.2018

RESULTADOS

PRUEBA:
VIII CAMPEONATO DE ESPAÑA DE MARCHA DE INVIERNO DE PROMOCIÓN.
FECHA:
08-DICIEMBRE-2018
LUGAR:
GUADIX (GRANADA).
 
IRIA RIVAS IGLESIAS.
-
SUB-20 FEMENINO
ABANDONO

Resultados 

RESULTADOS: 7ª CARREIRA DE CAMPO A TRAVÉS “A MALATA” / Ferrol (A Coruña), 06.Dic.2018

RESULTADOS

PRUEBA:
7ª CARREIRA DE CAMPO A TRAVÉS “A MALATA”.
FECHA:
06-DICIEMBRE-2018
LUGAR:
FERROL (A CORUÑA).
 
INÉS BEREIJO ALBO.
1
ABSOLUTA FEMENINO
3.000 M (APROX.)
16’08”
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
2
ABSOLUTA FEMENINO
3.000 M (APROX.)
16’15”
SILVIA VARELA ROCA.
4
ABSOLUTA FEMENINO
3.000 M (APROX.)
16’31”
IRENE BARREIRO LÓPEZ.
7
ABSOLUTA FEMENINO
3.000 M (APROX.)
17’29”
AZZIZ SAIDI BELHAJ.
8
ABSOLUTA MASCULINO
5.000 M (APROX.)
25’21”
CARLOS CALVO MOA.
9
ABSOLUTA MASCULINO
5.000 M (APROX.)
25’36”
NURIA FERNÁNDEZ FONTICOBA.
10
ABSOLUTA FEMENINO
3.000 M (APROX.)
19’25”
AINHOA LÓPEZ CORDERO.
11
ABSOLUTA FEMENINO
3.000 M (APROX.)
19’25”
JAVIER BLAS CERNADAS.
13
ABSOLUTA MASCULINO
5.000 M (APROX.)
26’49”
JORGE LONGARELA BARREIRO.
15
ABSOLUTA MASCULINO
5.000 M (APROX.)
27’22”
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
20
ABSOLUTA MASCULINO
5.000 M (APROX.)
30’45”
PABLO SUÁREZ BARREIRO.
23
ABSOLUTA MASCULINO
5.000 M (APROX.)
33’55”
JESÚS BELLO QUINTÍA.
-
ABSOLUTA MASCULINO
5.000 M (APROX.)
RETIRADO
THIARLE GABRIEL DOS SANTOS.
-
ABSOLUTA MASCULINO
5.000 M (APROX.)
RETIRADO
LUCÍA RIVADULLA ALONSO.
-
ABSOLUTA FEMENINO
3.000 M (APROX.)
RETIRADA
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
1
-

Resultados 

RESULTADOS: 2ª XORNADA XOGADE- CAMPO A TRAVÉS – FASE LOCAL / 7ª CARREIRA DE CAMPO A TRAVÉS “A MALATA” / Ferrol (A Coruña), 06.Dic.2018

RESULTADOS

PRUEBA:
2ª XORNADA XOGADE- CAMPO A TRAVÉS – FASE LOCAL / 7ª CARREIRA DE CAMPO A TRAVÉS “A MALATA”.
FECHA:
06-DICIEMBRE-2018
LUGAR:
FERROL (A CORUÑA).
 
RICARDO NEGRETE BARRIOLUENGO.
1
SUB-14 MASCULINO
1.500 M (APROX.)
7’37”
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
2
SUB-16 MASCULINO
3.000 M (APROX.)
15’59”
CARLA PAZOS FRANCO.
2
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
6’22”
ANXO PAZOS OCAMPO.
2
SUB-12 MASCULINO
1.200 M (APROX.)
6’27”
LARA FERNÁNDEZ LÓPEZ.
2
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
3’45”
ÁNGEL VIDAL CIBREIRO.
3
SUB-16 MASCULINO
3.000 M (APROX.)
16’15”
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
3
SUB-16 FEMENINO
1.500 M (APROX.)
9’01”
MARCOS PÉREZ CALVO.
3
SUB-14 MASCULINO
1.500 M (APROX.)
8’15”
NATALIA VIGO RIVAS.
3
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
6’23”
BRUNO CASTRO PEREIRA.
3
SUB-10 MASCULINO
600 M (APROX.)
3’24”
ARIADNA GÓMEZ MÉNDEZ.
4
SUB-16 FEMENINO
1.500 M (APROX.)
9’03”
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
4
SUB-14 MASCULINO
1.500 M (APROX.)
8’29”
DANIELA CRIBEIRO ESPIÑEIRA.
4
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
3’47”
AROA PERMUY BOUZA.
5
SUB-16 FEMENINO
1.500 M (APROX.)
9’13”
BILLY DELGADO LÓPEZ.
5
SUB-12 MASCULINO
1.200 M (APROX.)
6’42”
JOEL NOVOA GAYOSO.
6
SUB-14 MASCULINO
1.500 M (APROX.)
8’43”
PAULA AREA SEQUEIRO.
6
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
6’37”
VARIK VARELA RICO.
6
SUB-12 MASCULINO
1.200 M (APROX.)
7’07”
ALICIA JOVE NOVO.
6
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
3’51”
ELIO MARINO LANZA.
7
SUB-12 MASCULINO
1.200 M (APROX.)
7’08”
DANIELA CALVO PRADOS.
7
SUB-12 FEMENINO
1.000 M (APROX.)
4’20”
JENNIFER REY GÓMEZ.
8
SUB-16 FEMENINO
1.500 M (APROX.)
9’47”
GABRIELA SERANTES MARTÍN.
8
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
6’52”
ADRIANA SEDES MONTERO.
8
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
3’55”
LUCÍA VÁZQUEZ RAMIL.
9
SUB-16 FEMENINO
1.500 M (APROX.)
10’20”
AROA AMADO PRIETO.
9
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
6’55”
ROQUE RODRÍGUEZ VALDÉS.
9
SUB-10 MASCULINO
600 M (APROX.)
3’41”
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
10
SUB-16 MASCULINO
3.000 M (APROX.)
17’37”
EVA SERANTES ANTÓN.
10
SUB-16 FEMENINO
1.500 M (APROX.)
10’37”
SERGIO FERNÁNDEZ RÁFALES.
10
SUB-14 MASCULINO
1.500 M (APROX.)
9’23”
RODRIGO REY PERNAS.
10
SUB-12 MASCULINO
1.200 M (APROX.)
7’19”
MANUEL CARRACEDO FERNÁNDEZ.
11
SUB-14 MASCULINO
1.500 M (APROX.)
9’25”
ALEX GARCÍA CEREIJO.
11
SUB-12 MASCULINO
1.200 M (APROX.)
7’22”
NOA SEOANE RUBIÑOS.
11
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
3’59”
ANXO SANTOS GONZÁLEZ.
12
SUB-16 MASCULINO
3.000 M (APROX.)
18’25”
MANUELA LÓPEZ FRAGUELA.
12
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
7’10”
JULIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
12
SUB-12 FEMENINO
1.000 M (APROX.)
4’38”
SABELA MORALES MONDRAGÓN.
12
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
4’00”
LANA PORTA SOUTO.
13
SUB-12 FEMENINO
1.000 M (APROX.)
4’38”
EDURNE LÓPEZ CORDERO.
13
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
4’01”
SARA MARTÍNEZ CAMPOS.
14
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
4’06”
MARÍA HERMIDA RODEIRO.
15
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
7’14”
CARLA PAZOS CORTIZAS.
16
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
7’14”
DESIREE MANSO LÓPEZ.
16
SUB-12 FEMENINO
1.000 M (APROX.)
4’41”
LIDIA GRIMAL ROCA.
17
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
7’15”
ANTÓN GRANDAL DEL RÍO.
17
SUB-12 MASCULINO
1.200 M (APROX.)
7’51”
ALICIA ESPINA FERNÁNDEZ.
17
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
4’13”
INÉS ARTICO LÓPEZ.
18
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
4’20”
JORGE SERANTES ANTÓN.
19
SUB-10 MASCULINO
600 M (APROX.)
3’54”
TRISTÁN GONZÁLEZ VÁZQUEZ.
20
SUB-12 MASCULINO
1.200 M (APROX.)
8’11”
ANTÍA GÓMEZ DÍAZ.
20
SUB-12 FEMENINO
1.000 M (APROX.)
4’49”
MARTA CUADRADO DORRIO.
21
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
4’39”
LAURA CASTRO PEREIRA.
22
SUB-12 FEMENINO
1.000 M (APROX.)
4’55”
ADRIÁN CALVO FRAGA.
22
SUB-10 MASCULINO
600 M (APROX.)
4’05”
ELENA PITA-ROMERO BRAGE.
22
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
4’45”
MARCOS SOUTO MUÑIZ.
23
SUB-12 MASCULINO
1.200 M (APROX.)
8’28”
AFRIKA RATOEIRA DÍAZ.
25
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
7’49”
SARA REGUEIRO GONZÁLEZ.
25
SUB-12 FEMENINO
1.000 M (APROX.)
5’03”
CLARA BARJA CERNADAS.
26
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
7’50”
ICÍA FRAGUELA TRASTOY.
26
SUB-12 FEMENINO
1.000 M (APROX.)
5’04”
CARLA BELLO LUGRIS.
27
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
7’53”
ROBEL CALDERÓN CEREIJO.
27
SUB-10 MASCULINO
600 M (APROX.)
4’53”
NAIARA LÓPEZ BOUZA.
29
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
8’02”
MARTA GÓMEZ PICO.
29
SUB-12 FEMENINO
1.000 M (APROX.)
5’23”
FLOR TORRES LÓPEZ.
30
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
8’07”
MARTÍN PÉREZ FERNÁNDEZ.
30
SUB-10 MASCULINO
600 M (APROX.)
5’28”
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
4
5

Resultados 

RESULTADOS: XXXIII CARREIRA POPULAR - MEMORIAL “ADOLFO ROS” – CATEGORÍAS MENORES / Ferrol (A Coruña), 02.Dic.2018

RESULTADOS

PRUEBA:
XXXIII CARREIRA POPULAR - MEMORIAL “ADOLFO ROS” – CATEGORÍAS MENORES.
FECHA:
02-DICIEMBRE-2018
LUGAR:
FERROL (A CORUÑA).
 
JAVIER BLAS CERNADAS.
2
SUB-18 MASCULINO
ÁNGEL VIDAL CIBREIRO.
4
SUB-16 MASCULINO
LIDIA GRIMAL ROCA.
6
SUB-14 FEMENINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
-
1
-

Resultados 

Páginas

Suscribirse a RSS - Resultados