Circular RFEA Nº: 287/2017 .- CONCENTRACIÓN NAVIDAD PÉRTIGA

Circulares RFEA

Circular RFEA Nº: 287/2017 .- CONCENTRACIÓN NAVIDAD PÉRTIGA
 

Circular FGA Nº: 101/2017 .- COPA DE GALICIA DE CLUBES EN PISTA CUBERTA

Circulares FGA

Circular FGA Nº: 101/2017 .- COPA DE GALICIA DE CLUBES EN PISTA CUBERTA

Circular FGA Nº: 98/2017 (MODIFICADA) .- I COPA DE GALICIA DE CLUBES MÁSTER EN PISTA CUBERTA

Circulares FGA

Circular FGA Nº: 98/2017 (MODIFICADA) .- I COPA DE GALICIA DE CLUBES MÁSTER EN PISTA CUBERTA
 

Circular FGA Nº: 81/2017 (MODIFICADA) .- NORMATIVA DE ORGANIZACIÓN DE CARREIRAS EN RUTA, CAMPO A TRAVÉS, MONTAÑA E TRAIL

Circulares FGA

Circular FGA Nº: 81/2017 (MODIFICADA) .- NORMATIVA DE ORGANIZACIÓN DE CARREIRAS EN RUTA, CAMPO A TRAVÉS, MONTAÑA E TRAIL

Noticias Web FGA .- Participa en Euromillones

Noticias FGA

Participa en Euromillones
A FGA na súa campaña de captar recursos, pon a venda as Tarxetas de Euromillón cas que ademáis de colaborar co atletismo galego, se poden gañar importantes premios.
Nos últimos anos moitas entidades sen ánimo de lucro, asociacións, clubes e federacións están a ofrecer entre os seus afiliados as tarxetas Euromillón. Estas tarxetas teñen un custe de 5 euros pódendose adquirir cantas de desexen. O posuidor da tarxeta participará en todos os sorteos de Euromillón dos martes e venres ata o 31 de outubro do 2018. No caso de tocar un premio de primeira ou segunda categoría a FGA repartirá entre todos os posuidores da tarxeta o premio.
Póñense á venda un total de 1000 unidades
¡Non deixes pasar a oportunidade de colaborar e gañar coa túa federación!
Compra aquí a túa tarxeta: http://www.carreirasgalegas.com/participacion

RESULTADOS: 5 KM. RACC 2017 / Montmeló (Barcelona), 3.Dic.2017

RESULTADOS

PRUEBA:
5 KM. RACC 2017 / RUTA.
FECHA:
03-DICIEMBRE-2017
LUGAR:
MONTMELÓ (BARCELONA).
 
CAROL PARDO CERIOLA.
1
ABSOLUTA FEMENINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
-
-

 Resultados

RESULTADOS: XVIII CIRCUITO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRAVÉS - 1ª XORNADA - FASE INTERCOMARCAL DO PROGRAMA XOGADE / Ferrol (A Coruña), 2.Dic.2017

RESULTADOS

PRUEBA:

XVIII CIRCUÍTO FERROLÁN DE CARREIRAS POPULARES E CAMPO A TRVÉS – 1ª XORNADA – FASE INTERCOMARCAL DO PROGRAMA XOGADE.

FECHA:

02-DICIEMBRE-2017

LUGAR:

FERROL (A CORUÑA).

MIGUEL GUERRA VARELA.
1
CADETE MASCULINO
RAÚL GIL GUNDÍN.
1
INFANTIL MASCULINO
PAULA NIETO RUIZ.
1
INFANTIL FEMENINO
SILVIA VARELA ROCA.
2
CADETE FEMENINO
MARTÍN PAZOS OCAMPO.
2
INFANTIL MASCULINO
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
2
INFANTIL FEMENINO
JORGE BÉRTALO SEQUEIRO.
2
ALEVÍN MASCULINO
GABRIELA SERANTES MARTÍN.
2
ALEVÍN FEMENINO
VARIK VARELA PICO.
2
BENJAMÍN MASCULINO
IRMA VEIGUELA TIZÓN.
2
BENJAMÍN FEMENINO
NATALIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
3
CADETE FEMENINO
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
3
INFANTIL MASCULINO
LAURA RICO BOUZA.
3
INFANTIL FEMENINO
NOEL RODRÍGUEZ CRESPO.
3
ALEVÍN MASCULINO
PAULA AREA SEQUEIRO.
3
ALEVÍN FEMENINO
AROA PERMUY BOUZA.
4
CADETE FEMENINO
ÁNGEL VIDAL CIBREIRO.
4
INFANTIL MASCULINO
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
4
INFANTIL FEMENINO
CHLOE MIGNOT TEIJEIRO.
5
CADETE FEMENINO
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
5
INFANTIL MASCULINO
CARMEN GRANDAL ARDAO.
5
BENJAMÍN FEMENINO
GONZALO CARDENAL ECHEVARRÍA.
6
CADETE MASCULINO
PAULA SOTO RODRÍGUEZ.
6
CADETE FEMENINO
NATALIA VIGO RIVAS.
6
INFANTIL FEMENINO
LIDIA GRIMAL ROCA.
6
ALEVÍN FEMENINO
DIAOU DIALLO CHAO.
7
CADETE FEMENINO
AROA AMADO PRIETO.
7
ALEVÍN FEMENINO
OLGA SÁNCHEZ ROMAR.
7
BENJAMÍN FEMENINO
SAMUEL CASTRO PRIMOY.
8
CADETE MASCULINO
AINHOA LÓPEZ CORDERO.
8
CADETE FEMENINO
MARTA SÁNCHEZ FOURNIER.
8
INFANTIL FEMENINO
MARIO FERNÁNDEZ RÁFALES.
8
BENJAMÍN MASCULINO
ELIO MARINO LANZA.
9
BENJAMÍN MASCULINO
CARLOTA FANDIÑO SANJUÁN.
9
BENJAMÍN FEMENINO
NADIA MARDARAZ NUÑEZ.
10
CADETE FEMENINO
CARLA PAZOS FRANCO.
10
ALEVÍN FEMENINO
ROSALINDA OGIE UGO.
11
CADETE FEMENINO
EVA SERANTES ANTÓN.
11
INFANTIL FEMENINO
GUILLERMO HERMIDA SOTO.
12
CADETE MASCULINO
LUCÍA VÁZQUEZ RAMIL.
12
CADETE FEMENINO
JOEL NOVOA GAYOSO.
12
INFANTIL MASCULINO
MARINA PAJÓN AREA.
12
INFANTIL FEMENINO
BRUNO CASTRO PEREIRA.
12
BENJAMÍN MASCULINO
JULIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
12
BENJAMÍN FEMENINO
BILLY DELGADO LÓPEZ.
13
BENJAMÍN MASCULINO
ALEJANDRA CARBALLO SANTOS.
14
ALEVÍN FEMENINO
CANDELA RUIZ LÓPEZ.
15
INFANTIL FEMENINO
SERGIO FERNÁNDEZ RÁFALES.
16
INFANTIL MASCULINO
ELIA SOMAZA NIETO.
16
INFANTIL FEMENINO
ÓSCAR RODRÍGUEZ CANEIRO.
16
ALEVÍN MASCULINO
PAULA RIVAS VIGO.
17
ALEVÍN FEMENINO
NAIARA LÓPEZ BOUZA.
18
INFANTIL FEMENINO
ANTÍA GÓMEZ DÍAZ.
18
ALEVÍN FEMENINO
BLANCA MÉNDEZ LEAL.
19
INFANTIL FEMENINO
CLARA BARJA CERNADAS.
19
ALEVÍN FEMENINO
ANTÓN GRANDAL DEL RÍO.
19
BENJAMÍN MASCULINO
MARCOS SOUTO MUÑIZ.
20
BENJAMÍN MASCULINO
DANIELA CALVO PRADOS.
21
BENJAMÍN FEMENINO
SARA VILARO GUTIÉRREZ.
22
INFANTIL FEMENINO
ARIANNA VICTORIA MUÑOZ MÚJICA.
22
ALEVÍN FEMENINO
ICÍA FRAGUELA TRASTOY.
22
BENJAMÍN FEMENINO
PABLO SÁNCHEZ FOURNIER.
23
ALEVÍN MASCULINO
CLAUDIA FANDIÑO SANJUÁN.
23
ALEVÍN FEMENINO
MANUEL CARRACEDO FERNÁNDEZ.
25
ALEVÍN MASCULINO
MARTINA GIL GUNDÍN.
25
ALEVÍN FEMENINO
EDURNE LÓPEZ CORDERO.
25
BENJAMÍN FEMENINO
MAITE SÁNCHEZ PRIMOY.
26
ALEVÍN FEMENINO
BERNARDO CLAVIJO GARISOAIN.
28
ALEVÍN MASCULINO
ELISA LORENZO HERNÁNDEZ.
28
ALEVÍN FEMENINO
ALEX GARCÍA CEREIJO.
28
BENJAMÍN MASCULINO
DESIREE MANSO LÓPEZ.
29
ALEVÍN FEMENINO
ADRIÁN JUNQUERA DAURA.
29
BENJAMÍN MASCULINO
DANIELA MORALES MONDRAGÓN.
30
BENJAMÍN FEMENINO
NATALIA PEÑA DORADO.
31
INFANTIL FEMENINO
ADRIÁN PEÑA DORADO.
31
ALEVÍN MASCULINO
MELINDA HERRERA NÚÑEZ.
31
ALEVÍN FEMENINO
CARLA BELLO LUGRIS.
34
ALEVÍN FEMENINO
ÁLVARO AGALUZA RODRÍGUEZ.
36
ALEVÍN MASCULINO
LAURA CASTRO PEREIRA.
36
ALEVÍN FEMENINO
CLOE HERMIDA SOTO.
39
ALEVÍN FEMENINO
JOSÉ ANTONIO RAMOS MARTÍNEZ.
40
ALEVÍN MASCULINO
MARTA GÓMEZ PICO.
43
ALEVÍN FEMENINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
3
7
5

 Resultados

RESULTADOS: XXXII CARREIRA POPULAR MEMORIAL "ADOLFO ROS" - CATEGORÍAS MENORES / Fene (A Coruña), 3.Dic.2017

RESULTADOS

PRUEBA:
XXXII CARREIRA POPULAR - MEMORIAL “ADOLFO ROS” – CATEGORÍAS MENORES.
FECHA:
03-DICIEMBRE-2017
LUGAR:
FENE (A CORUÑA).
 
LIDIA GRIMAL ROCA.
2
SUB-12 FEMENINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
-
1
-

 Resultados

RESULTADOS: VI CORRESÁN PONTE MANTIBLE - VITE / Santiago de Compostela (A Coruña), 2.Dic.2017

RESULTADOS

PRUEBA:
VI CORRESÁN PONTE MANTIBLE – VITE.
FECHA:
02-DICIEMBRE-2017
LUGAR:
SANTIAGO DE COMPOSTELA (A CORUÑA).
 
RAQUEL SUÁREZ PEDROSA.
1
ABSOLUTA FEMENINO
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
-
-

Resultados 

PRENSA: La Voz de Galicia.es / Domingo, 3 Diciembre 2017 .- Diego Alonso y Raquel Suárez se imponen en la última prueba del CorreSan

PRENSA

SANTIAGO

Diego Alonso y Raquel Suárez se imponen en la última prueba del CorreSan

Repiten en Vite la victoria conseguida hace un mes en la Ruta dos Parques



Como sucediese hace un mes en la Ruta dos Parques, el juvenil Diego Alonso y la veterana Raquel Suárez Pedrosa repitieron victoria en la cuarta y última prueba del circuito de carreras saludables Corresan, la que se disputó en el entorno de Ponte Mantible-Vite. El ganador paró el cronómetro en 17:54. Fue el único que bajó de los dieciocho minutos. Completaron el podio masculino Amador Pena (18:08) y Cristian Muiño (18:21).

Raquel Suárez cruzó la línea de meta con un tiempo de 20:53. Segunda en el cuadro femenino fue Mónica Álvarez (22:09) y tercera Noelia Papín (22:23).

En benjamín los gandores fueron Coral Vázquez y Nuno Castro; en alevín, Lucas García y María Fernández; en infantil, Semahegn Alonso y Alejandra Formoso; y en cadete, Pablo Rey y Antía Prieto.

Tags:

Páginas

Suscribirse a Ría Ferrol Concepción Arenal RSS