RESULTADOS: VIII TROFEO CLUB DEPORTIVO AURUM EN PISTA AIRE LIBRE / Ourense, 24.Mar.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
VIII TROFEO CLUB DEPORTIVO AURUM EN PISTA AIRE LIBRE
FECHA:
24-MARZO-2019
LUGAR:
OURENSE.
 
MARINA PAJÓN AREA.
3
3 KM. MARCHA
SUB-16 FEMENINO
16’17”83
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
-
-
1

Resultados 

RESULTADOS: IX CARREIRA POPULAR TORRE DE HÉRCULES / A Coruña, 23.Mar.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
IX CARREIRA POPULAR TORRE DE HÉRCULES.
FECHA:
23-MARZO-2019
LUGAR:
A CORUÑA.
 
SOFÍA FERNÁNDEZ CASTRO.
1
ABSOLUTA FEMENINO
26’29”
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
-
-

Resultados   Resultados 

RESULTADOS: CONTROL DE MARCAS EN PISTA AIRE LIBRE / Gijón, 23.Mar.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
CONTROL DE MARCAS EN PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
23-MARZO-2019
LUGAR:
GIJÓN (ASTURIAS).
 
ALDARA ÁLVAREZ FUENTES.
1
DISCO
ABSOLUTA FEMENINO
40m26cm
MARÍA OLIVA AMORES FERNÁNDEZ.
1
MARTILLO
ABSOLUTA FEMENINO
49m67cm
LUCÍA MAJO VILLEGAS.
6
MARTILLO
ABSOLUTA FEMENINO
18m16cm

Resultados 

RESULTADOS: PROGRAMA XOGADE – I FASE / SUB-10 COMBINADAS / Ferrol (A Coruña), 23.Mar.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
PROGRAMA XOGADE – I FASE / SUB-10 COMBINADAS.
FECHA:
23-MARZO-2019
LUGAR:
FERROL (A CORUÑA).
 
BRUNO CASTRO PEREIRA.
 
1
 
TRIATHLÓN.
BENJAMÍN MASCULINO
534 PUNTOS
50 M.L.
8”05
LONGITUD
3m32cm
PESO
4m83cm
ADRIÁN CALVO FRAGA.
 
5
TRIATHLÓN.
BENJAMÍN MASCULINO
467 PUNTOS
50 M.L.
9”29
LONGITUD
2m71cm
PESO
8m16cm
SOFÍA BLANCO LÓPEZ.
 
12
TRIATHLÓN.
BENJAMÍN FEMENINO
484 PUNTOS
50 M.L.
9”16
LONGITUD
2m54cm
PESO
4m27cm
NOA SEOANE RUBIÑOS.
 
14
TRIATHLÓN.
BENJAMÍN FEMENINO
451 PUNTOS
50 M.L.
9”12
LONGITUD
2m32cm
PESO
4m08cm
JORGE SERANTES ANTÓN.
 
17
TRIATHLÓN.
BENJAMÍN MASCULINO
253 PUNTOS
50 M.L.
10”03
LONGITUD
2m72cm
PESO
4m59cm
ADRIANA SEDES MONTERO.
 
18
TRIATHLÓN.
BENJAMÍN FEMENINO
413 PUNTOS
50 M.L.
10”17
LONGITUD
2m29cm
PESO
5m34cm
EDURNE LÓPEZ CORDERO.
 
19
TRIATHLÓN.
BENJAMÍN FEMENINO
410 PUNTOS
50 M.L.
9”76
LONGITUD
2m72cm
PESO
3m82cm
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
-
-

 Resultados

RESULTADOS: PROGRAMA XOGADE – I FASE / SUB-12 EN PISTA / Ferrol (A Coruña), 23.Mar.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
PROGRAMA XOGADE – I FASE / SUB-12 EN PISTA.
FECHA:
23-MARZO-2019
LUGAR:
FERROL (A CORUÑA).
 
MARTA GÓMEZ PICO.
1
2 KM. MARCHA
SUB-12 FEMENINO
15’16”07
DANIELA CALVO PRADOS.
OLGA SÁNCHEZ ROMAR.
CARMEN GRANDAL ARDAO.
CARLOTA FANDIÑO SANJUÁN.
 
1
 
RELEVOS 4x60
 
SUB-12 FEMENINO
 
37”54
ANDER GARMENDIA DOPICO.
2
PESO
SUB-12 MASCULINO
6m86cm
ALBA ESPINA FERNÁNDEZ.
3
PELOTA
SUB-12 FEMENINO
15m53cm
CARMEN GRANDAL ARDAO.
4
500 M.L.
SUB-12 FEMENINO
1’37”38
CARLOTA FANDIÑO SANJUÁN.
5
PESO
SUB-12 FEMENINO
4m83cm
ANXO PAZOS OCAMPO.
6
500 M.L.
SUB-12 MASCULINO
1’42”16
RODRIGO REY PERNAS.
6
PELOTA
SUB-12 MASCULINO
16m86cm
ICÍA FRAGUELA TRASTOY.
6
PELOTA
SUB-12 FEMENINO
10m93cm
ANXO PAZOS OCAMPO.
7
PESO
SUB-12 MASCULINO
6m02cm
NUNO REZA RODRÍGUEZ.
8
500 M.L.
SUB-12 MASCULINO
1’44”04
DANIELA CALVO PRADOS.
8
500 M.L.
SUB-12 FEMENINO
1’45”53
NUNO REZA RODRÍGUEZ.
8
ALTURA
SUB-12 MASCULINO
1m11cm
SARA REGUEIRO GONZÁLEZ.
8
PELOTA
SUB-12 FEMENINO
9m16cm
OLGA SÁNCHEZ ROMAR.
10
500 M.L.
SUB-12 FEMENINO
1’46”75
ANTÓN GRANDAL DEL RÍO.
10
ALTURA
SUB-12 MASCULINO
1m08cm
MARTA GÓMEZ PICO.
10
PESO
SUB-12 FEMENINO
4m00cm
MARCOS PABLO SOUTO MUÑIZ.
10
PELOTA
SUB-12 MASCULINO
10m45cm
IRENE GARCÍA MONTERO.
11
LONGITUD
SUB-12 FEMENINO
2m58cm
DANIELA CALVO PRADOS.
11
ALTURA
SUB-12 FEMENINO
1m05cm
CARLOTA FANDIÑO SANJUÁN.
12
500 M.L.
SUB-12 FEMENINO
1’47”43
CARMEN GRANDAL ARDAO.
12
ALTURA
SUB-12 FEMENINO
1m00cm
IRENE GARCÍA MONTERO.
13
60 M.L.
SUB-12 FEMENINO
10”52
LAURA CASTRO PEREIRA.
13
LONGITUD
SUB-12 FEMENINO
2m55cm
ALEX GARCÍA CEREIJO.
17
500 M.L.
SUB-12 MASCULINO
1’50”80
ANTÓN GRANDAL DEL RÍO.
20
60 M.L.
SUB-12 MASCULINO
10”51
ICÍA FRAGUELA TRASTOY.
20
500 M.L.
SUB-12 FEMENINO
1’56”27
SARA REGUEIRO GONZÁLEZ.
21
60 M.L.
SUB-12 FEMENINO
10”75
LAURA CASTRO PEREIRA.
23
60 M.L.
SUB-12 FEMENINO
10”78
RODRIGO REY PERNAS.
27
500 M.L.
SUB-12 MASCULINO
2’00”90
ANDER GARMENDIA DOPICO.
30
60 M.L.
SUB-12 MASCULINO
10”71
ALEX GARCÍA CEREIJO
34
LONGITUD
SUB-12 MASCULINO
1m90cm
ALBA ESPINA FERNÁNDEZ.
36
60 M.L.
SUB-12 FEMENINO
11”17
MARCOS PABLO SOUTO MUÑIZ.
39
60 M.L.
SUB-12 MASCULINO
11”02
OLGA SÁNCHEZ ROMAR.
-
ALTURA
SUB-12 FEMENINO
NULOS
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
2
1
1

Resultados 

RESULTADOS: VI TROFEO ONCE ENKI ARCECLIMA EN PISTA AIRE LIBRE / Bastiagueiro-Oleiros (A Coruña), 22.Mar.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
VI TROFEO ONCE ENKI ARCECLIMA EN PISTA AIRE LIBRE
FECHA:
22-MARZO-2019
LUGAR:
BASTIAGUEIRO/OLEIROS (A CORUÑA).
 
INÉS BEREIJO ALBO.
1
1.500 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
4’52”87
LAURA RICO BOUZA.
1
JABALINA
SUB-16 FEMENINO
34m46cm
BLANCA MÉNDEZ LEAL.
1
DISCO
SUB-16 FEMENINO
18m39cm
ROSALINDA OGIE UGO.
2
LONGITUD
ABSOLUTA FEMENINO
4m62cm (+1.0)
ANXO SANTOS GONZÁLEZ.
3
300 M.L.
SUB-16 MASCULINO
42”97
LUCÍA VÁZQUEZ RAMIL.
3
300 M.L.
SUB-16 FEMENINO
47”31
ELIA SOMAZA NIETO.
9
100 M.L.
ABSOLUTA FEMENINO
14”10 (0.0)
ANXO SANTOS GONZÁLEZ.
22
100 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
13”96 (0.0)
BLANCA MÉNDEZ LEAL.
-
MARTILLO
SUB-16 FEMENINO
NULOS
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
3
1
2

Resultados 

Circular FGA Nº: 46/2019 .- Gala do Atletismo Galego

Circular FGA Nº: 45/2019 .- Convocatoria da Comisión Delegada

Circular FGA Nº: 44/2019 .- Convocatoria da Xunta Directiva

Circular RFEA Nº: 94/2019 .- Criterios de preselección para Campeonato del Mundo al aire libre (Modifica y amplía la Circular 28/2019)

Páginas

Suscribirse a Ría Ferrol Concepción Arenal RSS