Resultados

RESULTADOS: CAMPEONATO DE CATALUÑA DE CROSS CORTO / Calonge i Sant Antoni (Girona), 22.Dic.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
CAMPEONATO DE CATALUÑA DE CROSS CORTO.
FECHA:
22-DICIEMBRE-2019
LUGAR:
CALONGE I SANT ANTONI (GIRONA).
 
IRENE BONAFONTE PARDÁS.
6
ABSOLUTA FEMENINO
4.050 M
13’55”

Resultados 

RESULTADOS: XXI TROFEO MARCHA ATLÉTICA “CERRO BUENAVISTA” / Getafe (Madrid), 15.Dic.2019 .- Iria Rivas, gana en la categoría Sub20

RESULTADOS

PRUEBA:
XXI TROFEO MARCHA ATLÉTICA “CERRO BUENAVISTA”.
FECHA:
15-DICIEMBRE-2019
LUGAR:
GETAFE (MADRID).

Fotos: Iria Rivas Iglesias / Fuente: Facebook de Iria Rivas 

 
IRIA RIVAS IGLESIAS.
1
SUB-20 FEMENINO
10 KM.
52’56”
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
-
-

Resultados 

RESULTADOS: CONTROL DE MARCAS EN PISTA CUBIERTA / Ourense, 15.Dic.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
CONTROL DE MARCAS EN PISTA CUBIERTA / PISTA CUBIERTA.
FECHA:
15-DICIEMBRE-2019
LUGAR:
OURENSE.
 
THIARLE GABRIEL DOS SANTOS.
6
800 M.L.
ABSOLUTA MASCULINO
2’02”64

Resultados   Resultados 

RESULTADOS: IV CIRCUITO DE PISTA CONCELLO DE VIGO – 5ª XORNADA SERIES MUNICIPAIS EN PISTA AIRE LIBRE / Vigo (Pontevedra), 14.Dic.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
IV CIRCUITO DE PISTA CONCELLO DE VIGO – 5ª XORNADA SERIES MUNICIPAIS / PISTA AIRE LIBRE.
FECHA:
14-DICIEMBRE-2019
LUGAR:
VIGO (PONTEVEDRA.
 
TANIA VALVERDE GONZÁLEZ.
3
TRIPLE
ABSOLUTA FEMENINO
10m84cm (+1.8)

Resultados 

RESULTADOS Y VIDEO: 2ª XORNADA XOGADE- CAMPO A TRAVÉS – FASE LOCAL. / 8ª CARREIRA DE CAMPO A TRAVÉS “A MALATA”. / Ferrol (A Coruña), 07.Dic.2019

RESULTADOS

VIDEO

PRUEBA:
2ª XORNADA XOGADE- CAMPO A TRAVÉS – FASE LOCAL. / 8ª CARREIRA DE CAMPO A TRAVÉS “A MALATA”.
FECHA:
07-DICIEMBRE-2019
LUGAR:
FERROL (A CORUÑA).
 
RICARDO NEGRETE BARRIOLUENGO.
1
SUB-16 MASCULINO
3.000 M (APROX.)
9’37”
IRMA VEIGUELA TIZÓN.
1
SUB-12 FEMENINO
1.000 M (APROX.)
2’52”
NOA SEOANE RUBIÑOS.
1
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
1’52”
GABRIELA SERANTES MARTÍN.
2
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
4’28”
CARMEN GRANDAL ARDAO.
2
SUB-12 FEMENINO
1.000 M (APROX.)
2’52”
ALICIA JOVE NOVO.
2
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
1’52”
MARTÍN RODRÍGUEZ TOJEIRO.
3
SUB-16 MASCULINO
3.000 M (APROX.)
9’55”
CARLOTA FANDIÑO SANJUÁN.
3
SUB-12 FEMENINO
1.000 M (APROX.)
3’05”
LARA FERNÁNDEZ LÓPEZ.
3
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
1’54”
CARLA RIOSECO SAN JOSÉ.
4
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
1’57”
BILLY DELGADO DÍAZ.
5
SUB-12 MASCULINO
1.200 M (APROX.)
4’39”
MARCOS PÉREZ CALVO.
6
SUB-16 MASCULINO
3.000 M (APROX.)
10’23”
LUCÍA BLANCO MÉNDEZ.
6
SUB-16 FEMENINO
1.800 M (APROX.)
6’24”
OLGA SÁNCHEZ ROMAR.
6
SUB-12 FEMENINO
1.000 M (APROX.)
3’09”
ADRIANA SEDES MONTERO.
6
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
2’09”
JOEL NOVOA GAYOSO.
7
SUB-16 MASCULINO
3.000 M (APROX.)
10’30”
PAULA NIETO RUIZ.
7
SUB-16 FEMENINO
1.800 M (APROX.)
6’46”
ALICIA BARREIRO LÓPEZ.
8
SUB-16 FEMENINO
1.800 M (APROX.)
6’46”
ADRIANA CASTIÑEIRA DE CASTRO.
8
SUB-12 FEMENINO
1.000 M (APROX.)
3’11”
ÁNGEL VIDAL CIBREIRO.
9
SUB-16 MASCULINO
3.000 M (APROX.)
10’54”
NUNO REZA RODRÍGUEZ.
9
SUB-14 MASCULINO
1.800 M (APROX.)
6’46”
AROA AMADO PRIETO.
9
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
4’44”
BRUNO CASTRO PEREIRA.
9
SUB-12 MASCULINO
1.200 M (APROX.)
4’49”
ALICIA ESPINA FERNÁNDEZ.
9
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
2’13”
ADRIÁN RIVADULLA ALONSO.
10
SUB-16 MASCULINO
3.000 M (APROX.)
11’13”
NATALIA VIGO RIVAS.
10
SUB-16 FEMENINO
1.800 M (APROX.)
7’14”
XELA HERRERA NÚÑEZ.
10
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
2’14”
DANIELA CALVO PRADOS.
11
SUB-12 FEMENINO
1.000 M (APROX.)
3’13”
IRIA ÁLVAREZ GÓMEZ.
11
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
2’14”
SERGIO FERNÁNDEZ RÁFALES.
12
SUB-16 MASCULINO
3.000 M (APROX.)
11’19”
CLAUDIA FANDIÑO SANJUÁN.
12
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
4’47”
RODRIGO REY PERNAS.
12
SUB-12 MASCULINO
1.200 M (APROX.)
4’53”
CANDELA RUIZ LÓPEZ.
13
SUB-16 FEMENINO
1.800 M (APROX.)
8’16”
EVA SERANTES ANTÓN.
14
SUB-16 FEMENINO
1.800 M (APROX.)
8’24”
JULIA LÓPEZ FERNÁNDEZ.
14
SUB-12 FEMENINO
1.000 M (APROX.)
3’18”
PAULA AREA SEQUEIRO.
15
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
4’54”
VERONIKA FERREIRA ISASI.
15
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
2’19”
CARMEN DÍAZ PARDAVILA.
17
SUB-12 FEMENINO
1.000 M (APROX.)
3’27”
LUCÍA TORRADO ZAERA.
17
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
2’21”
ANTÍA MARCOS MARTÍNEZ.
18
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
4’55”
SARA MARTÍNEZ CAMPOS.
18
SUB-12 FEMENINO
1.000 M (APROX.)
3’28”
ELENA PITA-ROMERO BRAGE.
18
SUB-10 FEMENINO
600 M (APROX.)
2’22”
ARÓN ÑACLE PURRIÑOS.
19
SUB-12 MASCULINO
1.200 M (APROX.)
5’05”
ICÍA FRAGUELA TRASTOY.
19
SUB-12 FEMENINO
1.000 M (APROX.)
3’30”
DARÍO GRANDE TRAVIESO.
20
SUB-12 MASCULINO
1.200 M (APROX.)
5’09”
EDURNE LÓPEZ CORDERO.
20
SUB-12 FEMENINO
1.000 M (APROX.)
3’32”
ANDREA MARTÍN IGLESIAS.
21
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
5’08”
MANUEL MARTÍNEZ BELLÓN.
22
SUB-10 MASCULINO
600 M (APROX.)
2’22”
ALDARA RUIZ MARTÍNEZ.
23
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
5’13”
TRISTÁN GONZÁLEZ VÁZQUEZ.
24
SUB-12 MASCULINO
1.200 M (APROX.)
5’26”
AFRIKA RATOEIRA DÍAZ.
25
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
5’19”
JANA CANO GRUEIRO.
27
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
5’24”
MARCOS SOUTO MUÑIZ.
27
SUB-12 MASCULINO
1.200 M (APROX.)
5’39”
MELINDA HERRERA NÚÑEZ.
28
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
5’26”
TAMRAT CARRACEDO BAÑOBRE.
28
SUB-10 MASCULINO
600 M (APROX.)
2’51”
ANTÓN GRANDAL DEL RÍO.
29
SUB-12 MASCULINO
1.200 M (APROX.)
5’40”
SARA REGUEIRO GONZÁLEZ.
31
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
5’41”
MARTA GÓMEZ PICO.
35
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
6’00”
LAURA CASTRO PEREIRA.
36
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
6’02”
ANTÍA GÓMEZ DÍAZ.
38
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
6’04”
CARLA PAZOS FRANCO.
-
SUB-14 FEMENINO
1.200 M (APROX.)
RET.
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
3
3
3

Resultados

 

RESULTADOS: VIII CARREIRA DE CAMPO A TRAVÉS “A MALATA” / Ferrol (A Coruña), 07.Dic.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
VIII CARREIRA DE CAMPO A TRAVÉS “A MALATA”.
FECHA:
07-DICIEMBRE-2019
LUGAR:
FERROL (A CORUÑA).
 
MIRIAM TOJEIRO FERREIROA.
1
ABSOLUTA FEMENINO
3.200 M (APROX.)
11’46”
LUCÍA SICRE MASIDE.
2
ABSOLUTA FEMENINO
3.200 M (APROX.)
12’01”
INÉS BEREIJO ALBO.
3
ABSOLUTA FEMENINO
3.200 M (APROX.)
12’14”
CARLOS CALVO MOA.
4
ABSOLUTA MASCULINO
4.800 M (APROX.)
16’14”
DIEGO VIGO LEAL.
5
ABSOLUTA MASCULINO
4.800 M (APROX.)
16’38”
MARTA REY CASTRO.
5
ABSOLUTA FEMENINO
3.200 M (APROX.)
13’46”
NURIA FERNÁNDEZ FONTICOBA.
6
ABSOLUTA FEMENINO
3.200 M (APROX.)
13’56”
MIGUEL VILARO RODRÍGUEZ.
8
ABSOLUTA MASCULINO
4.800 M (APROX.)
17’52”
JAVIER BLAS CERNADAS.
9
ABSOLUTA MASCULINO
4.800 M (APROX.)
18’07”
SAMUEL CASTRO PRIMOY.
10
ABSOLUTA MASCULINO
4.800 M (APROX.)
18’31”
JESÚS BELLO QUINTÍA.
16
ABSOLUTA MASCULINO
4.800 M (APROX.)
25’25”
MEDALLERO
ORO
PLATA
BRONCE
1
1
1

Resultados 

RESULTADOS: IV CIRCUITO DE PISTA CONCELLO DE VIGO – 4ª XORNADA SERIES MUNICIPAIS / Vigo (Pontevedra), 07.Dic.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
IV CIRCUITO DE PISTA CONCELLO DE VIGO – 4ª XORNADA SERIES MUNICIPAIS.
FECHA:
07-DICIEMBRE-2019
LUGAR:
VIGO (PONTEVEDRA.
 
TANIA VALVERDE GONZÁLEZ.
2
LONGITUD
ABSOLUTA FEMENINO
4m86cm (-1.2)

Resultados 

RESULTADOS: XLVIII CROSS NACIONAL AYUNTAMIENTO DE CANTIMPALOS / Cantimpalos (Segovia), 08.Dic.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
XLVIII CROSS NACIONAL AYUNTAMIENTO DE CANTIMPALOS.
FECHA:
08-DICIEMBRE-2019
LUGAR:
CANTIMPALOS (SEGOVIA)
 
BEATRIZ CASPAR PÉREZ.
7
SÉNIOR FEMENINO
6.500 M
28’51”

Resultados 

RESULTADOS Y VIDEO: XOGADE - ZONAL CAMPO A TRAVÉS "A MALATA" - FERROL / Parque da Malata, sábado, 7 de Decembro de 2019, ás 10:00 h.

RESULTADOS

VIDEO 

Resultados        

RESULTADOS: 53º É. CROS INTERNACIONAL DE CATALUNYA CIUTAT DE GRANOLLERS / Granollers (Barcelona), 01.Dic.2019

RESULTADOS

PRUEBA:
53º É. CROS INTERNACIONAL DE CATALUNYA CIUTAT DE GRANOLLERS.
FECHA:
01-DICIEMBRE-2019
LUGAR:
GRANOLLERS (BARCELONA).
 
BEATRIZ CASPAR PÉREZ.
7
SÉNIOR FEMENINO
8.000 M
30’25”
IRENE BONAFONTE PARDÁS.
8
SÉNIOR FEMENINO
8.000 M
30’26”

 Resultados

Páginas

Suscribirse a RSS - Resultados